Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: "abkasia"najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu

a do tego koniecznie klocek do stepu za jedyne 299zł, nóż komandosów i rewelacyjną maseczkę na porost włosów (nałóż ją na klatkę piersiową  :mrgreen: )

:lol:  :lol:  :lol:

foszek

Maz powiedzial ze zabierze mnie do chiuruga i bedzie po sprawie :-D

abkasia

Cytat: "golinda"(nałóż ją na klatkę piersiową  )
na klatke. plecy i posladki :mrgreen:  :mrgreen:

Agaaa

Cytat: "foszek"Juz dostalo dawno  

a co to? :)

malutenka

Cytat: "golinda"abkasia napisał/a:   
najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu


a do tego koniecznie klocek do stepu za jedyne 299zł, nóż komandosów i rewelacyjną maseczkę na porost włosów (nałóż ją na klatkę piersiową :mrgreen: )
Przypomniałaś mi moją sąsiadkę z PL, która w TV markecie zakupiła taki sprzęt do spłaszczania brzucha (przyczepiało się toto rzepami i po włączeniu trzęsło). Dla zwiększenia efektu po otrzymaniu paczki nosiła cały dzień i później przez dwa kolejne biegunkę miała, jak cholera :-P

mayagaramond

Cytat: "malutenka5"Dla zwiększenia efektu po otrzymaniu paczki nosiła cały dzień i później przez dwa kolejne biegunkę miała, jak cholera :-P


Przypomniala mi sie historyjka o babci ktora polknela Corega Tabs i "przeczyscilo ja z sila wodospadu"
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Moja siostra od tego czasu nazywa tą dziewczynę ABGYMNIC :mrgreen:
Później miała jeszcze fazę na jakies pantalony z filcu, które ubierała na noc, ale tu już musze młodej zapytać, bo nie pamiętam, a ona ma informacje z pierwszej ręki.

aniak1211

Cytat: "malutenka5"


Jak czytam o tych ćwiczeniach to są koszmarne z tego powodu, że czas ciągle goni :-P Ale chyba spróbuję, ciekawe czy wytrzymam.[/quote]


No najgorsze jest to ze trzeba codziennie robic.Ale efekty juz po 2-3 tygodniach widac :-D
dlatego warto zaczac ;-)

Ja robilam jeden dzien przerwy w tygodniu,jak juz musialam ale nie wiecej.

Niestety po 2 miesiacach juz nie bylo za bardzo widac efektu i zaczelam znowu po troszku cwiczyc,trzeba ciagle dbac o brzuszek :-D

Poki co ja mam przerwe na 9 miesiecy,pozniej sie zacznie ostre trenowanie brzuszka :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

malutenka

Cytat: "aniak1211"Niestety po 2 miesiacach juz nie bylo za bardzo widac efektu i zaczelam znowu po troszku cwiczyc,trzeba ciagle dbac o brzuszek :-D
Bo niestety mięśnie brzucha są takie, że chwila przerwy, myk, myk i ich już nie widać.  :-> Na razie codziennie robię po kilkadziesiąt brzuszków, raczej dla formy, bo się zasiedzę przy biurku i w domu, a basen raz w tygodniu to niestety trochę mało ;)

mika

to może ja się wypowiem w temacie który jest mi baaardzo bliski
rzeczywiście 6 wadera jest dobrym zestawem ćwiczeń ale oczywiście nie doskonałym i to wcale nie tylko ze względu na to że trzeba być przy niej bardzo wytrwałym... paradoksalnie właśnie to że trzeba ćwiczyć codziennie jest jej największym mankamentem gdyż mięśnie brzuch jak i każde inne potrzebują odpoczynku żeby mogły się zregenerować po ciężkim wysiłku... jest to system ćwiczeń który został wymyślony dość dawno stąd też dopiero teraz są na ten temat dobrze i fachowo przeprowadzone badania... mięśni brzucha tak intensywnie nie trzeba a nawet nie należy ćwiczyć codziennie... ja z własnego doświadczenia polecam nieco zmodyfikowny trening weidera z dwoma dniami w tygodniu wolnymi od ćwiczeń lub jeszecze jeden trening moim zdaniem i ja jestem tego żywym dowodem lepszy trening Tameelee Webb z serii ja chcę mieć takie (w tym przypadku ja chcę mieć tkai brzuch), tam jest 15 minutowy zestaw ćwiczeń dla początkujących i dla zaawansowanych
polecam serdecznie

julka

Mika, kochanie, a możesz napisać po ludzku, co polecasz, co można samemu ćwiczyć, jeżeli jest efektywniejsze od tej 6?

mika

tak jak napisałam trening tamelee webb dąstępny na plytach dvd lub można go ściągnąć z netu ), jest cała seria tych treningów nazywają się "ja chce mieć takie..." pośladki, brzuch, ramiona, ciało - ten ostatni to taki interwał na wszystkie części ciała bardzo dobry. Każda z płyt zawiera dwa treningi 15-minutowe na wybrane partie ciała jeden dla początkujących, drugi dla zaawansowanych. Te ćwiczenia są świente i bardzo efektywne gdyż są to zestawy wybranych ćwiczeń i przebadanych pod kątem zarówno efektywności jak i zdrowotności ich stosowania

julka

Dzięki, mika, poszukam  :)

mika

proszę bardzo
http://torrenty.org/torrent/32110
z tej strony nożesz siągnąć trening o pośladkach :mrgreen:  jest bardzo męczący ten zaawansowany ale pupcia po tym jak marzenie

julka

Cytat: "mika9983"jest bardzo męczący ten zaawansowany ale pupcia po tym jak marzenie

Mika, nie kuś, ja chcę  :-D  I może zacznę ćwiczyć? Nie będę tego szukać w pracy, da sie to trenować w domu, na niewielkiej powierzchni?

mika

oczywiście że się da to są właśnie takie ćwiczenia dowykonywania w domu... ja cię nie kuszę z resztą na pewno się skusisz jak zobaczysz brzuszek tej babki na płycie cud miód malina

jo_miekka

Kurczę udało Wam się niemożliwe - ja też ROZWAŻAM rozpoczęcie ćwiczeń.
A to już dużo.
Jaka efektywność tych ćwiczeń "ja chcę mieć takie..."? Mnie mobilizuja tylko szybkie efekty!
Film z wesela mi tak obniżył samoocene, że jestem w stanie nawet zacząć 6w :/

mika

Mnie - nałogowca ćwiczen - 6 weidera bardzo zniechęcała i wręcz odrzucała od -wiczeń... po ja chcę mieć takie można się spodziewać efektów po ok. 2 miesiącach jeśli ćwiczy się systematycznie tzn. ok 3 razy w tygodniu, takie same efekty osiągniesz w klubie fitness. ja ten trening sobie urozmaicałam tzn.
poniedziałek - brzuch i pośladki
wtorek - ciało
środa - ramiona i brzuch
czwartek - odpoczynek
piątek - brzuch
sobota - ciało
niedziela - odpoczynek.
Do zaawansowanych przechodziłam dopiero jak bez zadyszki wykonywałam podstawowe ćwiczenia, bo przede wszsytkim trzeba ćwiczyć można mniej efektywnie ale ważne żeby ćwiczyć , szczególnie tak jest w przypadku brzucha. A z ćwiczeniami tak jak z dietą : szybkie efekty nie są najzdrowsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jo_miekka

Ale można tez codzennie nie? Bo mnei przerwy baaaardzo rozleniwiają.
Ale 6w zniechęca, bo słyszę, jakie to ciężki i nuuudne i zmudne...

mika

jeśli tak rozłożysz trening żebyś codziennie ćwiczyła inną partie ciała to można jak najbarzdziej :mrgreen:

dr_chaos

Ja tez bardzo polecam Tamilee Webb - kiedyś robiłam ćwiczenia na brzuch i naprawdę było widać efekty. Przez moje wałeczki tłuszczu z tygodnia na tydzień zaczęły wyglądać fajnie ukształtowane mięśnie  :mrgreen:  Tylko to dawno było, teraz się czuję jak emerytka ze swoją kondycją  :roll: Trzeba się wziąć za siebie  :evil:

julka

Cytat: "mika9983"tak jak napisałam trening tamelee webb dąstępny na plytach dvd lub można go ściągnąć z netu ),

Mika
- zamówiłam 4 płyty (jak szleć to szleć).
Jak będą efekty  :mrgreen:  to sie pochwalę. I wklikam Ci "pomogła"  ;-)

foszek

Ja zrobilam porzadek w lodowce: wszystkie kaloryczne rzeczy, ktore je moj mam schowalam na koniec. Podobnie z napojami gazowanymi: na tyl, z przodu tylk woda miner. chude mleko.
Slodycze juz nie leza na wierzchu tylk zamkniete w szafce, do ktorej rzadko zagladam :-)
Jadam na mniejszym talerzu i nie przed telewiorem
I wieciee to wszystko dziala :-)

julka

Cytat: "foszek"I wieciee to wszystko dziala  

Brawo, Foszku, powodzenia, chociaż jak patrzę na zdjęcia - to za dużo tego powodzenia nie potrzebujesz, ja to co innego  :-(

foszek

Cytat: "julka"Brawo, Foszku, powodzenia, chociaż jak patrzę na zdjęcia - to za dużo tego powodzenia nie potrzebujesz, ja to co innego
Potrzebuje bo sukienka mi sie jeszcze nie zapina a coraz bardziej mi sie podoba :-)