Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

nic go nie boli

a po co - nie wiem ?

moze kaprys ?
albo nie chce mu sie z podłogi brzuszków robić ?

ja sie na tym nie znam ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

goga

miałam te same podejrzenia lol - czyli nie kupuję :) :beer:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

#227
Cytat: goga w 25 Lis 2010, 14:45:51
miałam te same podejrzenia lol - czyli nie kupuję :) :beer:
mnie ta kołyska bardzo mobilizuje bo nie cierpie cwiczeń typu "powtórz 10 razy brzuszki, sruszki" nudaaa - wole isc na tance :)
a tak to gapi sie na mnie z kąta i np w czasie wiadomości czy filmu można robic:) ja czuje mięśnie jak robie, ale robie z nogami nad ziemią itp
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

#228
ja najlepsze rezultaty miałam w liceum, jak chodziłam na rehabilitacje i robiłam brzuszki z nogami wysoko na drabince. a potem unoszenie tułowia ze zwisu na stole i podnoszenie wyprostowanych nog wiszac na drabinkach. i tak 45 min 3 razy w tygodniu. plus basen.

niby to miało wzmacniac kregosłup, a przy okazji brzuch miałam jak deska :) ech, to były czasy ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

alez oczywiście, ze to jakie pozycje sie przyjmuje do brzuszkowania ma znaczenie!! zupełnie inne mięśnie pracują z nogami uniesionymi kilka cm nad podłogą na prosto, na boki itp
spinanie, rozluźnianie i oddychanie to jedno, ale trzeba zmieniać pozycje ciała a nie tylko klapnąć na podłodze na płasko machnąć 10 serii i wierzyć, ze to ci cos da :D gwarantuje, ze zmieniając pozycje ciała tez mięśnie beda bolały
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

nie da sie na płasko ćwiczyć wszystkich mięśni brzucha, trzeba zmieniac pozycje, w tym również unosić nogi. sam bol mięśni nie oznacza, ze wszystkie "brzuszne" pracowały

oczywiście, ze prawidłowo zrobione cwiczenia na płasko dają "ogień" nigdzie tego nie neguje, wiem to z doświadczenia, ale to za mało jesli chodzi o cwiczenie brzucha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


zwierzatko_mojej_mamy

ee - polowa z nich ma piekne brzuchy wcale nie przesadzone :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

piękne brzuch w większości. Jak dla mnie kaloryfer niett ;/ ale ładnie podkreślone mięśnie. ehhhh marzenia

mika

Cytat: golinda w 30 Lis 2010, 10:23:24
racja, tylko niektóre przesadzone, większość piękne...

jestem tego samego zdania

szelma

A ja wygłoszę pogląd niepopularny i powiem, że mi się nie podobają. Nazbyt umięśnione i ogólnie strasznie atletyczne te kobiety - i takie żyły na ramionach mają, bleee.

zwierzatko_mojej_mamy

ja mowie o brzuchach, a nie zylach recznych ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

#237
No mnie takie brzuchy się nie podobają i już :P. De gustibus, nie? ;)

Dodany tekst: 01 Gru 2010, 15:26:03

A żyły świadczą o tym, że trzeba ogólnie dużo ćwiczyć, żeby taki efekt osiągnąć - i co potem z brzucha (który i tak mi się nie podoba :P ), jeśli jeszcze na dodatek ma się ręce jak Madonna? Bleeee :P.

suegro

szelma ja jestem popularna, więc mnie się większość podoba.  :rotfl:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

mnie sie poodbaja takie jak ten: http://www.widelec.org/stuff/kobiece-brzuchy/kobiece-brzuchy-20.jpg
nie lubie jak kobieta ma brzuch jak  facet, to przesada
fajnie jak jest umiesniony dyskretnie ;)

a szelma - rece z tymi żyłami tez uwazam, za okropne ;) 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

#240
nie obejrzałam wszystkich, bo jednak większość koszmarna  ;)
ale kilka lasek wygląda fajnie :)
m.in. właśnie podoba mi się ten co salsa wkleiła :)

szelma

Cytat: justynaaaa2 w 01 Gru 2010, 18:19:09jednak większość koszmarna

Nooo :D. Ten, który salsa pokazała, jest ok - bardzo ładny, laska zgrabna, nie ma żył na wierzchu ;). Ale większość to e-e. A niektóre to wręcz koszmary: http://www.widelec.org/index.php?page2=75&site=blog&action=detail&view_type=1&blog_id=3587&site=blog&section=1&text=&pages=1 :padam:

Jolita

#242
Moze troche za pozno postuje ale cwiczenia na brzuszek na pewno sie przydadza. Najlepszym cwiczeniem sa brzuszki ale nie robione do konca. miednica i polowa plecow zawsze pozostaje na podlodze. Podnosimy tylko barki i uwazamy zeby glowa byla prosto a nie zacisnieta do szyji.

rudasekawf

Cytat: golinda w 23 Mar 2011, 09:23:24glowa byla prosto a nie zacisnieta do szyji.

na szyji nigdy nie zaciskam Cheesy


hehe to prawda mało kto tak robi ;P


Wielke osób jednak dociska brodę do mostka co jest dużym błędem jeśli chodzi o brzuszki.

Cytat: Jolita w 22 Mar 2011, 09:07:24Najlepszym cwiczeniem sa brzuszki ale nie robione do konca. miednica i polowa plecow zawsze pozostaje na podlodze
Tutaj zdecydowanie się zgodzę. Brzuszki nie powinny być wykonywane całkiem do siadu. Ramiona za głową ( głowa spoczywa oparta na dłoniach), zgięte w stawach łokciowych celują do bokow nigdy w przód. Podnosimy się do momentu oderawnia obu łopatek od podłoża. Ważne żeby skracać mm brzucha a nie ciągnąć głową. Nogi zgięte w stawach kolanowych. Takie wykonanie pozwala na odciążenie maksymalne odcinka lędźwiowego kręgosłupa i pracę nad mm prostym brzucha.

aniak1211

Cytat: rudasekawf w 23 Mar 2011, 09:29:57Wielke osób jednak dociska brodę do mostka co jest dużym błędem jeśli chodzi o brzuszki.
ja tak robilam:D
juz nie bede ;)

calla

To ja wniose moj maly sukces tutaj.

Waga poszla w dol, brzuch mniejszy i spodnie zrobily sie luzne w obwodzie :)

I to mnie motywuje do dalszej pracy :)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

kędzior

Kurcze 3 cm to przeciez nie jest tak duzo

mayagaramond

Cytat: kędzior w 16 Maj 2012, 09:34:19
Kurcze 3 cm to przeciez nie jest tak duzo

Zalezy czego :P
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

wrobelek0403 o w morde ta barbie z Odessy jest  :padam: