Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

abkasia co do tamilee to nie wiem, ale goga wypróbowała 6weidera i ponoc w 1,5 miesiaca sa super efekty :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

dostam wlasnie od efika wczoraj ta 6W i mam zamiar dzis zaczac sie meczyc.... :ohboy: :ohboy: :ohboy:
szkoda, ze nie mam tego na plycie jakiejs, bo ja tak wle cwiczyc z kims w odpowiednim tempie...

dorcia

dziewczyny, czy któraś z was spotkała się kiedyś z takim przyrządem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=948052627 ?
kurcze, strasznie nie lubię robić brzuszków a marzy mi się płaski brzuch na lato... może coś takiego umili te nudne ćwiczenia, wygląda bardzo sympatycznie ;)

OlaFasola

A po jakim czasie od porodu można zacząć ćwiczyć 6W, albo ogólnie mięśnie brzucha jakoś tak bardziej intensywnie?


dorcia

#155
Cytat: golinda w 13 Mar 2010, 17:45:19
moja mama ma i bardzo sobie chwali

a płaski brzuch.. ma? :)

abkasia

#156
a mi mowili, ze przez okres pologu nei powinno sie cwiczyc intensywnie brzuszkow, raczej rozciaganie, powolne przygotowanie organizmu do cwiczen

Dodany tekst: 14 Mar 2010, 11:58:04

Cytat: dorcia w 12 Mar 2010, 22:26:00
dziewczyny, czy któraś z was spotkała się kiedyś z takim przyrządem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=948052627 ?
kurcze, strasznie nie lubię robić brzuszków a marzy mi się płaski brzuch na lato... może coś takiego umili te nudne ćwiczenia, wygląda bardzo sympatycznie ;)
moja koelzanak to sobie kupila po porodzie.. czy jest zadowolona nie wiem.. ale ciezko jej idzie powrot do formy po porodzie.. i brzuch tez nei chce sie zmniejszac...

dorcia

Cytat: abkasia w 14 Mar 2010, 11:56:15oj ma, naprawdę super!
no... i to jest duża zachęta!
ale chyba poszukam tego w jakimś sklepie i sprawdzę ile to jest warte, bo jakby nie było to kolejny grat w domu..
chcę też wypróbować klasyczne kołyski

Anupka

Moja kumpela z zajebistym płaskim brzuszkiem zawsze powtarzała: "wariatko, ty nie wymyślaj kolejnych urządzeń, ty po prostu rób te brzuszki regularnie" ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: dorcia w 12 Mar 2010, 22:26:00
dziewczyny, czy któraś z was spotkała się kiedyś z takim przyrządem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=948052627 ?
kurcze, strasznie nie lubię robić brzuszków a marzy mi się płaski brzuch na lato... może coś takiego umili te nudne ćwiczenia, wygląda bardzo sympatycznie ;)

też to chce kupić ale na razie się zmobilizowac nie moge ;) i nie wiem czy znajde siły na ćwiczenia :hmm:
moze gdzieś za 10kg się ruszę ;)

aniak1211

Ja musze od dzis zaczac cwiczyc,
dupcia mi troszke urosla a brzuszek "wylewny"jest :D

Chermelle

aniak1211 ja powinnam od wczoraj  ;)

i ciężko sie zebrać ;D

aniak1211

#162
Cytat: Chermelle w 29 Mar 2010, 16:33:43
aniak1211 ja powinnam od wczoraj  ;)

i ciężko sie zebrać ;D

Ja sie zebralam :D
Ale Dominika siada na mnie :D
cos tam zrobilam ale jak ja uspie to musze powtórzyć ;)

Ale  Ty nie masz nic do zgubienia :)

wrobelek0403

ech, wrociłam tutaj bo niby schudłam prawie 5 kg, biegam regularnie, a na brzuchu nadal brzydko :(

chyba zabiore sie za tamilee webb :hmm:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: wrobelek0403 w 20 Cze 2010, 09:33:39
ech, wrociłam tutaj bo niby schudłam prawie 5 kg, biegam regularnie, a na brzuchu nadal brzydko :(

chyba zabiore sie za tamilee webb :hmm:
ja robilam temileee ale zaprzetalam.... nie mam na nic czasu....
a moj brzuch sobie rosnie...... :zly: :zly:

czarnasia13

aniak ja mam ten sam problem, jak tylko kładę się do brzuszków to Paweł włazi na mnie bo myśli że to zabawa ;)

marax

Tamilee Webb in a Purple thong leotard
to jest ta tomileee cwiczyc z kim kto wyglada jak .......... ?? nieeee jakos nie moge na nia patrzyc .

Helena

ja bym tez chciała coś z brzuchem zrobić, umięśnić bardziej, ale 6tki Wadera jakoś nie jestem w stanie przebrnąć :(

abkasia

Cytat: Helena w 30 Paź 2010, 19:25:09
ja bym tez chciała coś z brzuchem zrobić, umięśnić bardziej, ale 6tki Wadera jakoś nie jestem w stanie przebrnąć :(
jak ja zrobilam(najwiekszy len do cwiczen), to i ty wycwiczysz :D

magoo

ja sobie 6 odpuscilam, bo uznalam, ze jest bez sensu dla mnie
miesnie brzucha mam fajne i mocne, ale co z tego jak przykryte warstwa tluszczu
a na to 6 nie pomoze ;D
powinnam biegac, to by pewnie pomoglo, ale nie chce mi sie  :blush:

magoo

golinda na szczescie zrozumialam to dosyc szybko, a nie po zakonczeniu 6W :D

callja

Cytat: magoo w 31 Paź 2010, 00:01:00miesnie brzucha mam fajne i mocne, ale co z tego jak przykryte warstwa tluszczu

Witam w klubie!

Jestem stanowczo zbyt leniwa, by ćwiczyć :( brzuch niby nadal płaski po dukanie, ale wiotki...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

abkasia

golinda to photoshop!!! :D :D

OlaFasola

Cytat: abkasia w 07 Lis 2010, 22:00:55golinda to photoshop!!! Cheesy Cheesy
Tym lepiej, bo łatwiej i szybciej można osiągnąć :D

inkageo

Miałam przez kilka dni biegunkę i mam taką talię, ale sposób mało przyjemny  :rotfl: Chyba zeszłam poniżej 60 cm :D
Imagine there is no hate