Plaski brzuszek ....

Zaczęty przez foszek, 16 Paź 2007, 20:15:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Najwazniejsze, ze odstawiłam słodycze i soki, mnie tam waga nie obchodzi, ważne, żeby wizualnie bylo tak, jak trzeba ;) ale mam mocne postanowienie co najmniej 2x w tygodniu chodzić na basen, ja ostatnio chodziłam, to byłam taaaka piękna ;)

Kasia

ale komputer nie widzi rozłożenia tej wagi :)

i nie widzi mojej oponki na brzuchu ;)

malutenka

Kasia, moja oponkę, boczki i wszystko inne ponoć widzę tylko ja ;D ale najlepiej zaufać sobie, prawda?

dagi

Ja wczoraj byłam na brzuchomanii (pierwszy raz) i dziś nawet śmiać się nie mogę bo bolą mnie mięśnie brzucha.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

malutenka

Aerobiczna 6 weidera działa na brzuch, chociaz ja wymiekłam przy 10 dniu. Ale i tak jakieś efekty było widać :D

panikarola

juz tyle o tej 6 slyszalam, moze zaczne?... na pewno mniej bolesne niz glod rano.
co do wazenia produktw, przypomnialomi sie, ze wcale mi to nie przeszkadzalo, bo nabylam wage za bezcen :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malutenka

Szóstka działa naprawde, tylko trzeba być konsekwentnym i robić okreslona liczbe powtórzen codziennie. mnie po 8 dniach brzuch zrobił sie płaski, po 10 uwierzyłam w to, że jednak jakies tam mięśnie istnieja, ciekawa jestem co byłoby dalej... :D

Anupka

Cytat: malutenka5 w 09 Maj 2008, 11:55:35
Szóstka działa naprawde, tylko trzeba być konsekwentnym i robić okreslona liczbe powtórzen codziennie. mnie po 8 dniach brzuch zrobił sie płaski, po 10 uwierzyłam w to, że jednak jakies tam mięśnie istnieja, ciekawa jestem co byłoby dalej... :D

malutenka po 8? naprawde? Ale chyba nie piszesz o likwidowaniu prawdziwej opony? Musze przyznac, ze moj najwiekszy problem to wlasnie brzuch. Znaczy cale cialo wymaga cwiczen, jak u wszystkich pewnie, ale brzuch jest zdecydowanie na pierwszy ogien.

Z takiej pilki to w 8 dni na bank plaskiego nie zrobie... ale moze jednak szybciej, niz te pozostale cwiczenia?

Kurcze, zaczynam sie gubic w tym co lepsze i skuteczniejsze ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Anupka ja mam brzusio jakbym w ciąży była ;)


vobi

Cytat: dodaa84 w 09 Maj 2008, 13:57:05
ja tam ciąży nie widziałam what what what

doda, bo do tego trzeba USG! ;D

Kasia

dodaa84 no ale zwróć uwagę że ta Liporio WSZĘDZIE była za duża a w brzuchu za mała ;)

w cyckach luźno było, w tyłku tyż w na brzuchu napieta jak cholercia ;)


latkosia

ja tez mam manie brzuchowa...nogi i gora OK tylko ten brzuch mnie denerwuje!!!!dla mnie jogurt to jogurt, codziennie dwa i uwazam ze to super zwyczaj, pomyslec ze sa osoby co wcale nie jedza , nawet warzyw i owocow!!!wiec nie powinnysmy miec kompleksow na tym punkcie, jak widze tu we francji same grubasy to od razu mi sie humor poprwia. A co do diety niskokalorycznej to mam wrazenie ze po niej jest coraz gorzej bo organizm leniuchuje...wole wiec jesc w miare normalnie, oczywiscie zdrowo i bez nadmiaru tluszczu i slodyczy(to one mnie gubia...)i nie za duzo cwiczen na umiesnienie bo pozniej czuje sie masywna i gruba, za to barrrrrdzo duzo, maximum mozliwe marszu, to poprawia metabolizm i wyszczuplasz cale cialo, i jeszcze super sprawa na wysmuklanie to rozciaganie, to jest to!!!!

latkosia

a waga to mnie wcale nie obchodzi , najwazniejsze zeby bylo widac, a widze na ubraniach...

claridad

#138
Ja mam ślub z trzy tygodnie i trochę (ojej...) i do tego czasu to miałam schudnąć i wrócić do swojej wagi wyjściowej czyli 48kg (obecnie ważę ponad 60  :crying:  ). Tymczasem nie schudłam NIC A NIC. Zaczęłam south beach ale nie miałam czasu żeby sobie przygotowywać takie smakowitości. A najgorsze jest to, że jak tylko mówię, że przechodzę na dietę i odstawiam węglowodany to mojemu kochanemu narzeczonemu włącza się jakiś program wewnętrzny i ciągle proponuje jakieś pyszności węglowodanowe, ciasta, ciasteczka, desery, lody, pasty. A moja silna wola w tej kwestii jest równa 0 ;(
Ech...

noki

#139
A ja zamiast samochodem do pracy, wsiadlam 2 tygodnie temu na rower, codziennie robie 15 km, waga nie zleciala, ale obwod spodni owszem :) Przy czym nadal wcinam ciastka :D
Bez cwiczen sama dieta to troche moze potrwac :(

tusia

Cytat: noki w 29 Wrz 2009, 22:51:49
A ja zamiast samochodem do pracy, wsiadlam 2 tygodnie temu na rower, codziennie robie 15 km, waga nie zleciala, ale obwod spodni owszem :) Przy czym nadal wcinam ciastka :D
Bez cwiczen sama dieta to troche moze potrwac :(

noki, masz świetny sposób na codzienną dawkę ruchu  :thumbup:
Ja powinnam na wiosnę sprawić sobie rowerek i śmigać nim do pracy ;)
Przynajmniej ominęłabym te nieszczęsne warszawskie korki :D
Pomyślę nad tym  :hmm:  ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

dziewczyny schudlam już całkiem,całkiem,brzuch w miare plaski,chyba przed ciąza miałam większy,ale... skóra!!!już tylko operacja mnie ratuje,czy mam szanse?

calla

#142
Ja sie juz chyba na temat plaskiego brzuszka nie powinnam wypowiadac.
Przywiozlam ze soba znad morza 2 kg, ktore weszly glownie w BRZUCH i mieszkaja ze mna do tej pory :-(
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

abkasia

ja po ciazy nei mam nadmiaru skory, czy tuszczu na brzuchu.. mam szczuply... tylko czuje, ze miesnie mi tak nie trzymaja...jak cos zjem, o  wiele szybciej go wywaa...

u mnie cwiczenia to absolutna koniecznosc..
brawurka, cwiczenia napewno pomoga...

elve

Korzysta któraś z tzw kołyski ??? Rozważam zakup, ale nie wiem co wybrać

wrobelek0403

elvelve ja mam kołyske. cwiczyłam troche przez wakacje, ale wole jednak chodzic na aerobic "gdzies do ludzi" ;)

one wszystkie takie same sa, jedyna roznica - niektore maja licznik, ale IMO to zbedny bajer jest :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 a wielkość zagłówka ??? jaki masz model?

Ja też wolę do ludzi, ale w obecnej sytuacji jest to praktycznie niemożliwe. Poza tym nigdy nie nauczyłam się prawidłowo robić brzuszki, bardzo obciązam kark i odc piersiowy, więc chcę/muszę sobie to urządzenie kupić

wrobelek0403

elvelve ja mam dokładnie tą:

http://allegro.pl/item769905930_kolyska_do_cwiczen_brzucha_z_licznikiem_duza.html#gallery

pod głowe kłade jeszcze reczniczek. wole taką poduszke, bo nie znosze ucisku na sam kark.

jak pisałam, licznik IMO jest zbedny. Zresztą moj od poczatku był felerny, niby był w reklamacji, ale nie pomogło ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

wrobelek0403 polewam dobra duszo

abkasia

powiedzcie mi, czy da sie poprawic znaczaca stan brzucha cwiczac przez poltora miesiaca codziennie 1 poziom z tamele?