Autor Wątek: Plaski brzuszek ....  (Przeczytany 29308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Plaski brzuszek ....
« dnia: 16 Paź 2007, 20:15:20 »
Dziewczyny zapodajcie jakies cwiczenia na plaski brzuszek, plisss
Ja od srody wlacze z waga, musze schudnac 3 cm w pasie aby wcisnac sie w suknie slubna. Jak narazie ograniczylam ilosc kawy (milchkaffe i latte machiatto) z 4 dziennnie do max 2, kolacjo/obiad zaczelam jesc wczesniej (017, a nie jka zwykle o 19), zamiast sniadania jogurcik do picia(cos z serii actimel) pozniej niskokaloryczny jogurt.
Moj grzech: winogrona podgryzane pomiedzy, maz kupil 2 kg ale na szczescie sie juz skonczyly.
No i musze sie pochwalic ze codziennie skakanka idze w ruch na 15 minut i na 7 pietro wlazlam dzisiaj po schodach.
Tylko nie wiem dlaczego waga stoi,moze z powodu zblizajacego sie okresu ??

mayagaramond

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Paź 2007, 20:25:52 »
Cytat: "foszek"
zamiast sniadania jogurcik do picia(cos z serii actimel) pozniej niskokaloryczny jogurt.

niestety, ale niekokaloraczny jogurcik jest o kant d... potluc..., bo zawiera cukier (w jakies tam formie), przerzuc sie na jogurty naturalne i mieszaj je z owocami.

Milchkaffe i Latte Machiatto tez uwialbiam, ale to prawie posilek;)

A na brzuch musisz robic brzuszki, a tu link do cwiczen (musisz klikac na schräge bauchmuskeln itp)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bede trzymac ze Ciebie kciuki. matko, tez powinnam cwiczyc, ale co pare tygodni zaczynam i po paru dniach juz mi sie nie chce... :oops:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Paź 2007, 20:32:01 »
Cytat: "mayagaramond"
Milchkaffe i Latte Machiatto tez uwialbiam, ale to prawie posilek;)

Ojj tak, tym bardziej ze ja robie  je z pelnotlustego mleka, bo tylko takie maja tutaj BIO.

Co do jogurtow... maja one tylko 51 kcal na 100 g, tyle samo co naturalne a jak do naturalnego dodam jeszcze np  banana to dopiero wychodzi mi sumka :-)

mayagaramond

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Paź 2007, 20:38:40 »
Co do jogurtow... maja one tylko 51 kcal na 100 g, tyle samo co naturalne a jak do naturalnego dodam jeszcze np banana to dopiero wychodzi mi sumka :-)

poczytaj tu:

nionczka

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Paź 2007, 20:40:37 »
Foszek, ty nie przesadzaj. Ja tam wcinam 4 jogurty dziennie i to zawsze z tych najtlustszych (coraz trudniej je znalezc w dobie vitalinea, sveltesse, etc), tluste mleko, etc.
Jedz duzo warzyw i pij wode. Produkty, ktore przelatuja dobrze przez organizm.
Na plaski brzuch najlepsze sa cwiczenia, nie odchudzanie (chociaz tez). A na wage to Ty wcale nie zwarcaj uwagi, to nie jest najwazniejsze. jak chodzilam na fitness 3 razy w tygodniu przez pierwszy miesiac wedlug wagi tylam. Ale to nieprawda bo zamienialam tluszczyk na miesien. Wiec o wadze zapomnij.
Nie polecam, ale na odchudzanie dobry jest stres. Nikne w oczach kiedy jestem zestresowana, ale NIE POLECAM.

Strefa Ślubna

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Paź 2007, 20:40:37 »

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Paź 2007, 20:46:02 »
mayagaramond, dzieki !!

Agaaa

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Paź 2007, 20:48:55 »
Foszek wpisz w googlach "szóstka weidera"...Cwiczenia nie należą do najlżejszych ale sa efektywne...Powodzenia :-D

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Paź 2007, 20:50:24 »
Cytat: "nionczka"
Nie polecam, ale na odchudzanie dobry jest stres. Nikne w oczach kiedy jestem zestresowana, ale NIE POLECAM.

To ja powinam po dzisiejszym dniu chyba z 10 kg schudnac (zgubiony paszport w konsulacie, kurier ktory przyszedl z prawie 3 godz opznieniem).
Cytat: "nionczka"
Ale to nieprawda bo zamienialam tluszczyk na miesien.

ponoc iwecej waza :-)
Warzywa to tez mam w menu: dzisiaj byly ogorki kwaszone w niemieckim wydaniu, marchewka i pomidorki(zielenizna na obiad), mala kisc winogron, mandarynka.

[ Dodano: 16-10-2007, 20:54 ]
Agaaa, dzieki za typ, wklejam zdjecie moze komus sie przyda :

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Paź 2007, 20:55:54 »
o , udało Ci sie wkleic zdjecie!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Paź 2007, 20:57:11 »
wklejam przez fotosika, wtedy zdjecie jest na serwerze fotosika zapisane nie na serwerze SS

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Paź 2007, 21:02:43 »
aj si

Kasia

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Paź 2007, 21:41:14 »
Cytat: "Agaaa"
szóstka weidera

tego nawet sportowcy nie wytrzymują

szóstka weidera to katorga

na początku jest trudno
później luzik
i znowu trudno

ciężko dotrwać do końca

ale UWAGA
naprawdę warto sie postarać
efektu MUROWANE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek za tą szóstkę to powinnaś Adze wcisnąć POMOGŁA
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Paź 2007, 21:45:06 »
Cytat: "Kasia"
foszek za tą szóstkę to powinnaś Adze wcisnąć POMOGŁA

Juz dostalo dawno :-)

Kasia

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Paź 2007, 21:49:00 »
no właśnie zauważyłm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Paź 2007, 22:48:12 »
Szoruj tez brzuch masochistyczna rekawica co wieczor w kapieli, jakis specjalny balsam do mycia nie jest potrzebny (chcoiaz sa z nivei do kapieli wyszczuplajace i ziaji antycelulitowe b fajne) trzeba tam poprawic ukrwienie i tym samym spalanie. Masuj brzuch i boczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I nie zapomnij sie nasmarowac potem bo inaczej Ci sie zrobi pustynia gobi na brzuchu  :-P  No i brzuszki brzuszki brzuszki. Popij sobie tez cos oczyszczajacego jelita jakas herbatke czy goraca wode z cytryna rano na czczo to tez zmniejsza objetosc ;p a winogrona sa ok bo poprawiaja metabolizm.. A widzisz - piling z kawy sobie rob tez jak chcesz, rowniez poprawia spalania. Mozesz sobie popic l-karnityne przed cwiczeniami tez wspomaga spalanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A jogurty niskotluszczowe jako zageszczacz maja make wiec do bani sa generalnie. Lepsze zawykle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale sie naskrobalam - ja mam fobie brzuchowa wiec Cie doskonale rozumiem  :mrgreen:

a co do okresu to waga stoi bo organizm zbiera wode i energie zeby to jakos przetrwac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Paź 2007, 22:48:12 »

aniak1211

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Paź 2007, 00:20:49 »
Mi sie udalo wytrwac przy 6 weidera :!:

Nie jest latwo,na koniec naprawde duzo powtuzen trzeba zrobic,ale POLECAM

Efekty sa juz po paru dniach :!:  :!:  :!:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

malutenka

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Paź 2007, 08:59:32 »
Cytat: "aniak1211"
Mi sie udalo wytrwac przy 6 weidera :!:

Nie jest latwo,na koniec naprawde duzo powtuzen trzeba zrobic,ale POLECAM
Jak czytam o tych ćwiczeniach to są koszmarne z tego powodu, że czas ciągle goni :-P Ale chyba spróbuję, ciekawe czy wytrzymam.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

zuzia

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Paź 2007, 09:48:09 »
malutenka5,
a Tobie to po co?

abkasia

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Paź 2007, 10:29:17 »
a ja NIENAWIDZE cwiczyc brzuszkow.... a moje male marzenie to piekny brzuszek z lekko zarysowanymi miesniami. najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu :mrgreen:  :mrgreen:

julka

• Gość
Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Paź 2007, 10:30:21 »
Cytat: "abkasia"
najchetniej to bym sobie kupila taki przyrzad co sam cwiczy miesnie z tv marketu  

Taaa, a to działa?  :mrgreen:

abkasia

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Paź 2007, 10:31:36 »
Cytat: "julka"
Taaa, a to działa?  

nieeeeee :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: on byl moja jedyna szansa.....

golinda

• Gość
Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Paź 2007, 10:39:01 »
Moj grzech: winogrona podgryzane pomiedzy, maz kupil 2 kg ale na szczescie sie juz skonczyly.

winogrona poprawiają trawienie

ja od "kiedy mogę" robię 100-150 dziennie
to jest katorga, ale może coś da
polecam urządzonko do ćwiczenia brzuszków
super działa i jest dobre zwłaszcza dla tych, którzy mają problem z utrzymaniem części lędźwiowej kręgosłupa na podłodze (dzięki niemu nie ma szans na nadwyrężenie kręgosłupa)
można do tego dołożyć obciążniki na nogi i podnieść je minimalnie nad ziemię

kolejne ćwiczenie, bardzo dobre na tą trudniejszą, dolną partę brzucha:
kłądziesz się na plecach, podnosisz proste nogi do góry (90 stopni), łapiesz za kostki osoby stojącej nad twoją głową i ta osoba odpycha twoje nogi, a ty dzięki mięśniom brzucha przytrzymujesz je tak, żeby nie dotknęłyu podłogi i znowu od razu podnosisz
najlepiej jak ta osoba odpycha je w różne strony (dzięki temu można też ćwiczyć mięśnie skośne)

mam nadzieję, że w miare zrozumiale to napisałam, jak nie to pytajcie :-)

maroonbug

• Gość
Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Paź 2007, 10:46:50 »
golinda swietne cwiczenie! ja znam bardzo uboga wersje tego cwiczenia: lapie sie rekami za cos stabilnego, lezac na podlodze (np. nogi fotela) i podnosze nogi do gory i powoli opuszczam. przy podnoszeniu wdech, przy opuszczaniu wydech. robie to jak najwolniej, bo wtedy podobno sa lepsze efekty.

malutenka

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Paź 2007, 10:54:42 »
Cytat: "zuzia"
malutenka5,
a Tobie to po co?
Żeby mi się jakieś ślady mięśni na tym brzuchu zarysowały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

Plaski brzuszek ....
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Paź 2007, 11:02:52 »
Dziewczyny dzieki za wszystkie rady, zaczelam z 6W, jogurt 0,1 % wyrzucilam do kosza, dzisiaj na sniadanie byl zwykly z winogronem :-D