29.09 - kiedy to było...

Zaczęty przez bozena.dp, 16 Paź 2007, 19:43:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

witam was dzieczyny po przerwie, choć nie udzielałam się tutaj zbytnio, reguralnie czytałam  ;-)  posłuchałam też waszej rady i założyłam tylko kolczyki  ;-)
nasz ślub odbył się 29.09. - kiedy to było... mam wrażenie, że już wieki temu, a z drugiej strony jeszcze nie do końca dotarło do mnie, że już "po wszystkim"

2 dni przed ślubem miałam problemy żołądkowe (a wydawało mi się, że się nie stresuję) i suknia, którą w środę odbierałam i pasowała idealnie w sobotę zrobiła się nieco za luźna i zjeżdżała w dół - dobrze, że miałam wszyte szelki "na wypadek gdyby.." i zaraz po przyjściu na salę je założyłam

w dniu ślubu pogoda dopisała-było ciepło i słonecznie, choć trochę wiało, ale co tam  ;-) było też kilka "nieprzyjemności", a mianowicie: bukiet był niezupełnie taki jak miał być, fryzura zresztą też, kamerzysta się spóźnił i zamiast jechać najpierw do młodego przyjechał od razu do mnie, w kościele grał nie ten organista z którym się umawialiśmy (dobrze, że w ogóle jakiś był)

poza tymi "wpadkami" wszystko było ok :)
ślubu udzielał nam młody ksiądz (młodszy ode mnie), który miał krótkie ale bardzo ładne kazanie o miłości, a na koniec-podsumowanie puścił piosenkę Oratorium+Rubik "wierność wyborowi", całość była tak wzruszająca, że musiałam bardzo się starać, żeby się nie popłakać - nie było to łatwe, ale się udało (chyba)
na koniec mszy dostaliśmy od księdza w prezncie płytę z tą piosenką, na której cytuje "niektórym zrobiło się trochę miękko"
po kościele były grosiki na szczęście i życzenia gości, potem pojechaliśy na salę, gdzie wszyscy całkiem dobrze się bawili, choć było tylko 30 osób (najbliższa rodzina)

w niedzielę pojechaliśmy na zdjęcia plenerowe, a tego dnia była jeszcze ładniejsza pogoda  :)
w czwartek polecieliśmy na wczasy, na tydzień, do Tunezji - fajnie było :-D

to tyle, a teraz kilka amatorskich zdjęć, bo na te od fotografa musimy jeszcze poczekać z jakieś 1,5 miesiąca, niestety

foszek

bozena.dp, milo widziec Ciebie usmiechnieta :-) Bardzo Ci z tym usmiechem do Twarzy.
Przepieknie wygladalas, dobrze Ci bylo w samych kolczykach.
Powodzenia i gratulacje :-)


foszek

Musialam sprawdzic czy to rzeczywiscie Ty, bo na wszystkich zdjeciach taka usmiechnieta !!

bozena.dp

Cytat: "foszek"Musialam sprawdzic czy to rzeczywiscie Ty, bo na wszystkich zdjeciach taka usmiechnieta !!

no wiesz....  :-P  tak to ja  :-D

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

gratulacje :)

fajnie widzieć Cię taką uśmiechniętą i z "gołą" szyją  :mrgreen:

inkageo

Imagine there is no hate

ewa.wie

Gratuluję, piękne plenerowe zdjęcia :)  Suknia z kolekcji julia rosa czy się mylę? Doprawdy ślicznie wyglądałaś :)

talula

Gratulacje i najlepsze zyczenia!;)

Śliczne te jesienne zdjecia;)

abkasia

bozena.dp, gratuluje:) sliczna jestes taka usmiechnieta :mrgreen:  :mrgreen:

gdziezby

:-) Ale ładnie! Widzę, że z kopyta przed ołtarz :-).

Wszystkiego dobrego!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

salsa

bozena.dp, WRESZCIE SIE UŚMIECHASZ:))))) i bardz dobrze, od razu inna dziewczyna:) moc życzeń  i serdecznie gratulacje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

Gratulacje :D
Slicznie wygladalas!!!!

Zdjecia mieliscie w parku kosciuszki????
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

bozena.dp

dziękuje dziewczyny za życzenia i miłe słowa odnośnie mojej osoby  :oops:   :)  
a suknia była z salonu Ksymena (na sprzedaż tak w ogóle), szyta dla mnie i początkowo miała wyglądać nieco inaczej, ale pozmieniałyśmy conieco  ;-)  i wyszło jak wyszło

tachogti tak, zdjęcia były robione w Katowicach w parku kościuszki - fotograf tak wymyślił, myśmy tam byli pierwszy raz  :)

tachogti

poznalam po tym mostkku z zelastwem w tle ;)
Ja mieszkam niedaleko i bardzo lubie ten park :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

asik801

Gratuluję!!!! Super wygladaliście:)

julka

Gratuluję, ślicznie wyglądasz, gdy się uśmiechasz  :)


kalwa

gratulacje :)
ślicznie wyglądacie :)
a ja bałam się liści :( teraz żałuję :(

Majeczka

sliczne zdjecia :) gratuluje i wszystkiego najlepszego
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Gratulacje! Wszystkiego dobrego!

aniak1211

No pieknie wygladasz z usmiechem :!:

Gratulacje!!!!

elizapj

cudowne sa jesienne sluby.  :-D Macie naprawde piekne kolory natury na tych fotkach
Gratulacje i wszystkiego naj na nowej drodze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dr_chaos

Serdecznie gratuluję, jak się uśmiechasz to wyglądasz pięknie  :-D