Od 13.X.2007 MóJ CI ON ;-)

Zaczęty przez monia_look, 16 Paź 2007, 12:04:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monia_look

Cześć wszystkim. Sporo czasu mnie tu nie było... Swoją nieobecność chcę usprawiedliwić przygotowaniami oraz co najważniejsze pojawieniem się w naszym życiu nowej istotki. Maleństwo jest jeszcze w brzusiu, a już okazuje się być absorbującym osobnikiem :-D

Przyszedł czas na opis najpiękniejszego dnia w moim życiu.

Zaczęło się od piątku kiedy to wraz ze znajomymi zamieszkaliśmy w pięknym dworku i spędziliśmy tam super fajny wieczór :mrgreen:

W nocy mój przyszły wówczas mąż nie mógł spać i ciągle budził mnie buziakami i słowami KOCHAM CIĘ  :oops: Tak to może zawsze mnie budzić  ;-) Już o 8 rano pojechaliśmy z samochodami na myjnię, potem dekoracja wymarzonego samochodu do ślubu, fryzjer i kosmetyczka. Fryzura i makijaż zachwyciły mnie  :lol:

W domku nie mogłam znaleźć miejsca i chodziłam z kąta w kąt, aż nadszedł moment ubierania się. Przyjechała moja świadkowa z koleżanką i z pomocą mamy zarzuciły na mnie suknię. To był upragniony moment - ja w tej bajecznej kiecuni czekająca na mojego przyszłego męża... Zaraz potem przybyła rodzinka Arka, a po 15 minutach zjawił się mój wybranek (ufff... nie uciekł...). Przywiózł moją wiązankę. Była tak piękna, że łzy stanęły mi w oczach na jej widok. On też wyglądał jak książę z bajki  :-D

Ruszyliśmy do Pałacu Ślubów. Ceremonia, ozdobiona muzyką skrzypka i klawiszy, okazała się być wymarzoną. Dech mi zaparło i do dziś jeszcze jestem wzruszona. Podczas przysięgi (oświadczenia) trochę odebrało mi głos ale ostatecznie dałam radę. Potem życzenia, wspólne zdjęcie i pojechaliśmy na wesele.

Wesele jeszcze piękniejsze... Świetne towarzystwo, cudowny zespół (wszyscy się nim zachwycili), dobre jedzenie i co najważniejsze, mój kochany dzidziuś w brzusiu posłuchał próśb mamusi i tatusia i był baaardzo spokojny. To był drugi dzień bez bólu od dwóch miesięcy. Byłam prze szczęśliwa. Wybawiłam się delikatnie, ale z cudownym nastrojem i samopoczuciem. Zabawa trwała do 4 rano.

Dziewczyny, nigdy nie zapomnę tego dnia i nocy. Było lepiej niż sobie wymarzyłam. W nocy śniło mi się nawet, że była druga część wesela  :lol: Bardzo chciałabym przeżyć to jeszcze raz...

Chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom, które udzieliły mi rad.

Poniżej kilka fotek.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

pięknie wyglądaliście, etola mnie zachwyciła a to rzadko się zdarza, serdecznie gratuluję i dużo miłości życzę

inkageo

Gratuluję :) Duuuużo szczęścia i miłości :)
Imagine there is no hate

rubin04

Gratuluję! ..i ładnie poprosze o fotke fryzury :)

No i dołacz do dziewczyn w strefie mamusiek :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Wszystkiego najlepszego dla Waszej trójeczki  :)
Ślicznie wyglądałaś. Mężunio też.


zuzia

Gratulacje, ślicznie wyglądałaś. Etolka jest fantastyczna.

gdziezby

wszystkiego dobrego! :-))))
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

justyna.e

wszytskiego najlepszego! pozdrawiam, Justyna

tachogti

Gratulacje i wszystkiego najlepsze dla Waszej Trojki :D
sliczna fryzura i przeslodki diademik  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

monia_look

Dziewczyny bardzo wam dziękuję za miłe słowa :)


Rubin nie mam zdjęć fryzury jako takiej ale wybrałam takie na których w miarę wyraźnie widać:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Monia gratuluje!!!!!! gdzie bralas slub?Widze, ze mialas szczescie jesli chodzi o pogode:)- swiecilo slonko.  Na polnocy niestetry padalo....

abkasia

gratuluje  :-D duuuzo milosci zycze :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

monia_look

Mój ślub był na wschodzie. W piątek lało i już bałam się co to będzie. Te zdjęcia wśród drzew, w słońcu, są z poniedziałku. Wykorzystaliśmy ładną pogodę do zrobienia paru nieprofesjonalnych fotek na pamiątkę.

Kasia

gratulacje

super fotki
super wygladaliście
:)

martaba

Gratuluje męża i oczywiście dzidziusia.

Wszytskiego naj  :-D

mary

Gratuluję! Dużo szczęścia dla Waszej trójki :)

foszek

Co ja bym dala za taki biust.....
Pieknie wygladaliscie, te futerko przesliczne.
Powodzenia !!

jo_miekka

Gratulacje Pięknej Parze z okazji ślubu i założenia Rodzinki!

talula

Najlepsze zyczenia i gratulacje! Jak miło patrzeć na usmiechnięte i szczęśliwe buźki!;)

Dziewczęta przybywa nam kolejna mamuska;) dbaj o siebie;)

Slicznie wygladałaś w tym dekolcie, no no, a mialaś czym oddychac ;D

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ewa.wie

Dużo szczęścia życzę młodej parze :)

monia_look

He he... No powiem Wam, że na brak biustu od x lat nie narzekam :-D Jak w każdym innym przypadku ma to swoje wady i zalety. Teraz jest troszkę gorzej, bo przez ciążę jeszcze się powiększył :shock:

asik801

Gratuluję!!! Dużo miłości i szczęścia.

Majeczka

Podpisuje sie pod zyczeniami, duzo duzo milosci i szczescia :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login