Polish-American Affair Part II

Zaczęty przez adrianna79, 16 Paź 2007, 00:33:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

po kilku dniach mojego tupania noga, moj kochany maz zgodzil sie na opublikowanie probki zdjec ktore wreszcie dostalismy od fotografa; to zdjecia nie sa nieretuszowane.
enjoy
share.shutterfly.com/action/welcome?sid=0AbsWTdm3ct2Lx4
adrianna

marax

eeee no piknie ,ale wam zazdroszcze takiego pieknego kosciola .Super kolorystyka retusz nie potrzebny gratulcje pieknie dobry fotograf musial byc

salsa

adrianna79, haha, a ja juz widziałam:)))) i juz chwaliłam:))) i czekam na wiecej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu


riannka

Świetna zapowiedź do reszty zdjęć, mam nadzieję.
Bardzo mi się podobają.

zuzia

adrianna79,
zdjęcia super.
strasznie mi się podobał wasz samochód, to już na wcześniejszych zdjęciach widziałam.
U nas koszty takiego samochodu byłyby ogromne więc zdecydowalismy się na samochód kolegi - nie żałujemy, ale wasz był super.
ps. Gdzie Ci ten retusz potrzebny?

mika

piękne zdjęcia jeszcze raz gratuluję

gioseppe

o kurcze, ale miałaś niezły dekolt  :-D  :lol:  :mrgreen:  :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

To ja jeszcze raz napiszę, że zdjęcia bardzo mi się podobają :) Cieszę się, że zdecydowałaś się je w końcu pokazać :)
Imagine there is no hate


rubin04

wrr.. a mi nie działa...

[ Dodano: 16-10-2007, 10:13 ]
..a już wiem..pod Opera nie chodzi . Musi być przegladarka zwana pogardliwie "jedyna słuszną " ;)

[ Dodano: 16-10-2007, 10:15 ]
Adka - zdjęcia piękne, bo i Wy piękni.. Czekamy na więcej zdjęc!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

oj ladnie! ale z Was piekna para! super!

kate.zet1

Adrianna pięknie! :) Wiesz co, Twój mąż przypomina mi Matta Damona szczególnie na zdjęciach z profilu :) :mrgreen:

siog

Ha ha ja tez juz widzialam!

i tak jak mowilam fotki super:) Piekna para!

ja juz w koncu dzisiaj moze dostane CD z moimi... :roll:

zuzia

adrianna79,
czyli udało Ci się odebrać fotki od fotografa?

eva_luna

adrianna- fotki super!! zaden retusz nie potrzebny!!

abkasia

Adrianna - pieknie!!! :-D dekolcik zniewalajacy...ja sie zawsze zastanawiam jak takie chudziutkie dziewczyny moga miec taki duzy biust??? znam kilka takich ktore waza po niecale 50 kg a biust maja 2 x taki jak moj....
P.S. mojego meza tez trzeba bylo dlugo namawiac zeby zgode wytrazil na pokazanie zdj na necie..co oni tacy wstydliwi???boja sie moze ze ktos im podkradnie ich piekne zonki :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

martaba

Super zdjęcia!! Piękny dekolt - tylko pozazdrościć  :-D i piękna suknia - a szczególnie tren!!!!

Wszystkiego naj :!:

mary

Congratulations! Zdjęcie nr 10 jest moim ulubionym ;)

mayagaramond

Pieknie!  I Ty i maz i dekolt :mrgreen: Wstaw koniecznie wiecej zdjec w sukience. Nie bylam do niej przekonana (optowalam za ta druga prosta lejaca), ale wygladalas olsniewajaca. A tak w ogole to co zrobilas z ta druga? Zalozylas ja pozniej? Wcale?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

adrianna79

sorki ze tak pozno odpowiadam.. wlasnie wrocilam po 15h dniu w pracy.... padam na gebe.. a jeszcze musze sie pouczyc pare godzin...

abkasiu, tez mi sie wydaje ze moj jason jest podobny do matt'a damon'a. ale wydaje mi sie ze jason ma mniejsza glowe niz mat :-)... chyba kiedys wspominalam salsie, ze jak bylismy we wrocku w lutym to taki mlody chlopak podszedl do jasona w tranwaju we wroclawiu i  poprosil o autograf, bo myslal ze jason jest aktorem. z mama mialysmy niezly ubaw!!!

mayagarmond... nadal czekam na zdjecia od fotografa.. dzisiaj znowu wyslalam mu maila dopytujac sie kiedy zobacze reszte. jezeli chodzi o drugo sukienke- to byla pewna zmiana. kupilam ja w butiku priscilla of boston za 250 dolcow. pozniej znalazlam jeszcze jedna za 200 dolarow - byla prawie w tym samym stylu - ale za to miala pieknie haftowany tyl.. tak wiec jedna z moich kumpel wychodzila za maz kilka miesiecy wczesniej i wyprosila mnie zeby jej sprzedac te pierwsza z prescilli.. tak wiec ja ja odsprzedalam za tyle co kupilam. ... a te druga zalozylam po mojej poltora godzinnej drzemce okolo 3 na ranem.. a wtedy nie bylo fotografa.. z tego co pamietam, ciocia jason'a zrobila kilka zdjec, tylko jakos do tej pory nika ze mna kontaktu...po prostu nie chce pokazac nam zdjec. nie zaluje ze kupilam te druga, chociaz mialam ja praktycznie 2 godziny na sobie, jednak jestem zadowolona z mojej pierwszej. jakbym mila jeszcze raz wychodzic za maz, to tez bym wybrala tego justin'a alexandra. tez nie moge sie napatrzec na moj biust... :-)

i musze wyznac swoj sekret jezeli chodzi o biust - zawdzieczam go wlasnie tej sukienkce, bo ja zwykle nosze numer 74B-C - moze biust nie mam maly ale na co dzien nie jest az tak uwidoczniony; ta sukienka tez niezle mi go powiekszyla bo byla badzo dobrze skrojona - a to tez zasluga pani krawcowej w salonie adeline. kobieta aniol tak mi dopasowala te sukienke, ze nie czulam jej ciezaru. no i wiedzialam ze musialam jakos wygladac, bo moj tato az sie poplakal jak mnie zobaczyl w czasie pierwszej przymiarki.

zuzia

Cytat: "adrianna79"ja zwykle nosze numer 74B-C - moze biust nie mam maly ale na co dzien nie jest az tak uwidoczniony;
adrianna, dobierz sobie dobry stanik, nie tam rzadne B - C to będziesz miała taki na codzień!.

gdziezby

Zgadzam się z kate.zet1, Matt wykapany ;-)! Fotki w autku super.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

adrianna79

Cytat: "zuzia"
Cytat: "adrianna79"ja zwykle nosze numer 74B-C - moze biust nie mam maly ale na co dzien nie jest az tak uwidoczniony;
adrianna, dobierz sobie dobry stanik, nie tam rzadne B - C to będziesz miała taki na codzień!.

stanik mam dobrze dobrany, tylko jakos tak mi nie wypada wywalac tak biust - pracuje dla takiego starszego faceta i zalezy mi na tym zeby liczyl sie ze mna z powodu wiedzy a nie biustu :-)!. mam taka swietno sukienke z dekoltem w ksztalcie V z zary i raz ja zalozylam do pracy i kazdy mi lookal w biust. na co dzien nosze zapinane bluzki.

[ Dodano: 17-10-2007, 11:19 ]
Cytat: "gdziezby"Zgadzam się z kate.zet1, Matt wykapany ;-)! Fotki w autku super.

nawet moj jason ma identyczny glos!!!! pamietam ze przed wielu laty kiedy jason'a i mnie laczyly bardziej rozwizle stosunki, jak mi bylo teskno za nim (bo mieszkal ponad 1500 mil ode mnie) czesto ogladalam Bourne Identity zeby uslyszej jego glos. my sie smiejemy ze jason powieniem byc doublerem dla niego.. szkoda ze jason nie wyglada jak brad pitt.. no ale ja jakos nie przepadam za blondynami :-).. hee,heee