Autor Wątek: Karmienie piersią-wątek problemowy  (Przeczytany 23320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Odp: Karmienie piersią-wątek problemowy
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Gru 2011, 15:04:19 »
asymetria to malo powiedziane...
M. sie smieje ze jak cos to taniej wyjdzie robienie cyckow, bo tylko do jednego zrobimy silikon, bo drugi juz wyglada jakby byl po plastyce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jakby to bylo po nakarmieniu to luz, wiadomo, ze jak jeden pusty a drugi pelny, ale one takie przed karmieniem sa! No wygladaja jak zart..

Nawet nie wiem do jakiego lekarza z tym, no i nic mnie nie boli, i z ktorego karmic- boje sie ze jak z tego balona to pobudze go jeszcze bardziej, a jak z pryszcza to moze wtedy w tym balonie zastoj sie zrobi..

No Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj blada...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #51 dnia: 27 Gru 2011, 15:39:15 »
Spróbuj karmić więcej z pryszcza, a z balona tylko trochę, żeby się zastój nie zrobił.

katgoli

« Odpowiedź #52 dnia: 30 Gru 2011, 21:10:33 »
zrobila mi sie dosc duza rana z boku brodawki - ma ktoras z Was pomysl czym ja leczyc?wydaje mi sie ze jest troche zapalona czy to szkodliwe dla malej?staram sie zmieniac pozycje przy karmieniu i boli troche mniej ale niestety sie nie goi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 30 Gru 2011, 21:10:33 »

OlaFasola

« Odpowiedź #53 dnia: 30 Gru 2011, 21:15:51 »
katgoli, mi położna polecała na rany smarować własnym mlekiem, bepanthenem albo takim kremem z medeli, który można kupić w saszetkach.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #54 dnia: 30 Gru 2011, 21:19:03 »
katgoli ja używałam maltanu

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 30 Gru 2011, 21:19:03 »

mika

« Odpowiedź #55 dnia: 30 Gru 2011, 21:20:18 »
katgoli kupić czystą lanolinę (to jest właśnie składnik tej maści z medeli o której Fasola pisze)i smarowac tym, a przed karmieniem własnym mlekiem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

konwalia

« Odpowiedź #56 dnia: 30 Gru 2011, 22:38:24 »
katgoli dziewczyny już napisały czym smarować-z tańszych jest lanoziaja, choć ja wolałam bepanthen maść i koniecznie poprawić technikę(głęboko chwytać otoczkę)

katgoli

« Odpowiedź #57 dnia: 30 Gru 2011, 22:49:01 »
wielkie dzieki-Lanolina caly czas smaruje,swoim mlekiem rowniez,polozna poradzila mocno skoncentrowana czarna herbate wiec i tego probuje....spobuje zmienic technike ale lewa piers calkiem zdrowa wiec nie wiem dlaczego z prawa takie problemy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A ta masc Bepathen usuwac przed karmieniem?
« Ostatnia zmiana: 30 Gru 2011, 22:50:05 wysłana przez katgoli »

konwalia

« Odpowiedź #58 dnia: 30 Gru 2011, 22:51:19 »
katgoli z kazdej ręki inaczej układasz dziecko, ja z prawą miałam z 2mce problemy

yoy

« Odpowiedź #59 dnia: 31 Gru 2011, 09:51:52 »
ja mialam ogromny problem z rankami na piersiach- wszystkie masci o duuuu* rozbić, bo kazdy kontakt z ubraniem/wkladkami/czymkolwiek powodował ogromny ból. Życie uratowaly mi polecane przez elizępj muszle laktacyjne:

pierś jest wtedy w powietrzu, niczego nie dotyka, ma dostep do powietrza i szybko się goi.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #60 dnia: 31 Gru 2011, 13:54:44 »
ja mam takie muszle do sprzedania, nowe, nieużywane ani razu (kupione "just in case")

aniak1211

« Odpowiedź #61 dnia: 31 Gru 2011, 14:11:26 »
ja mam takie muszle do sprzedania, nowe, nieużywane ani razu (kupione "just in case")
Zapytam siostre czy by nie chciala:)
Napisz ile za to;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

katgoli

« Odpowiedź #62 dnia: 31 Gru 2011, 15:45:32 »
ja mialam ogromny problem z rankami na piersiach- wszystkie masci o duuuu* rozbić, bo kazdy kontakt z ubraniem/wkladkami/czymkolwiek powodował ogromny ból. Życie uratowaly mi polecane przez elizępj muszle laktacyjne:

pierś jest wtedy w powietrzu, niczego nie dotyka, ma dostep do powietrza i szybko się goi.

dzieki yoy- mam te muszle i gdyby nie one to by bylo jeszcze gorzej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzieki konwalio w takim razie bede probowala ja jakos inaczej ukladac...staram sie karmic z tej piersi na lezaco i jest troche lepiej ale tez niestety boli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Gru 2011, 15:46:44 wysłana przez katgoli »

konwalia

« Odpowiedź #63 dnia: 01 Sty 2012, 22:37:18 »
i jest troche lepiej ale tez niestety boli hmm
nawet jak prawidłowo teraz przystawiasz, to póki nie wygoisz będzie boleć-czas, technika, mogą być muszle

na pewno nie dla nakładek, butli i warto wywalić smoka jak jest problem z brodawkami

yoy

« Odpowiedź #64 dnia: 01 Sty 2012, 22:47:45 »
wiecie co, jak sobie przypomne ten ból brodawek przy karmieniu piersią przez 6 tyg u mnie to aż mam dreszcze! i co ciekawe w 7 miesiącu karmienia pojawił się baaardzo podobny ból! najpierw myslalam, że maly zmienił technike ssania, potem że przygryza mnie zębami, potem że ma pleśniawkę i ja mam pleśniawkę, a potem... potem myslałam, że jestem w ciąży, bo się naczytałam, że u kobiet karmiących pierwszym objawem ciąży jest ból brodawek przy karmieniu (miesiączka wtedy jeszcze nie wróciła). Ja pierdziu! Ile ja testów zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale co się okazało- za ok 2 tyg pojawiła się miesiączka. Czyli wróciła mi płodność mimo karmienia co 2h w dzien i w nocy i w ten sposób objawiały się dni płodne. Za miesiąc ból znów się pojawił. Następnego już nie było, bo na szczeście ssak się pięknie odstawił. Nie ukrywam, że mi ulzyło jak przestałam karmić, bo co jak co, ale taki ból przeżywać podwójnie i to przy jednym dziecku? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ooooo nie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 01 Sty 2012, 22:47:45 »

doda

« Odpowiedź #65 dnia: 01 Sty 2012, 23:03:13 »
oj racja , bardzo bolalo na poczatku. mi sie ryczec chcialo jak dostawialam dziecko.

aja

« Odpowiedź #66 dnia: 04 Sty 2012, 20:11:34 »
mozetu; jadłyscie sushi oczywiscie mam na mysli np. z pieczona ryba?>

zosia2007

« Odpowiedź #67 dnia: 04 Sty 2012, 20:12:42 »
mozetu; jadłyscie sushi oczywiscie mam na mysli np. z pieczona ryba?>
nie ale z pieczona ryba chyba mozna
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #68 dnia: 04 Sty 2012, 21:22:55 »
Czy slyszalyscie o tym,
ze drugie dziecko nie miewa kolek???

konwalia

« Odpowiedź #69 dnia: 04 Sty 2012, 21:27:14 »
Czy slyszalyscie o tym,
to jakis mit
kolki sa zalezne od dojrzałoci ukladu trawiennego przeciez

aniak1211

« Odpowiedź #70 dnia: 04 Sty 2012, 21:35:23 »
to jakis mit
kolki sa zalezne od dojrzałoci ukladu trawiennego przeciez
Kolezanka mi mowila,
niby w szkole ja tak uczyli,jest pielegniarka-nie pracujaca w zawodzie;)
Ale pozniej tak sie zaczelam zastanawiac co ma jedno do drugiego,przeciez to o uklad pokarmowy chodzi;)
Ale ja malo wiem wiec pytam:)

konwalia

« Odpowiedź #71 dnia: 04 Sty 2012, 21:37:20 »
jak  dla mnie jedyna zaleznoc jaka znajde, to rodzic mniej trzesie sie nad drugim dzieckiem, nie wynajduje mu kolki
« Ostatnia zmiana: 04 Sty 2012, 22:01:10 wysłana przez konwalia »

errata

« Odpowiedź #72 dnia: 04 Sty 2012, 21:56:16 »
Czy slyszalyscie o tym,

wątpię. sąsiadka właśnie kolki miała przy drugim synu

aniak1211

« Odpowiedź #73 dnia: 04 Sty 2012, 22:43:02 »
jak  dla mnie jedyna zaleznoc jaka znajde, to rodzic mniej trzesie sie nad drugim dzieckiem, nie wynajduje mu kolki
To tez prawda:)
Koezanka ktora mi o tym mowila ma 2 dzieci,
drugie niby nie mialo kolki a tylko wzdecia;D
W każdym bądź razie dziecko plakalo tak czy siak:D
Jak rozmawialam o tym z siostra to tez miala watpliwosci;) (bedzie miala 2 dziecko;))

kotabma

« Odpowiedź #74 dnia: 05 Sty 2012, 08:53:52 »
jajestem drugim dzieckiem a kolki mialam masakryczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj