Karmienie piersią-wątek problemowy

Zaczęty przez konwalia, 19 Sie 2011, 22:07:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

ja szybko wyrobilam się w pierwszej zniżce rossmanowej na karcie
co byłam w galerii to cos tam kupowałam, najczesciej to była jakas jedna rzecz, pierdoła - i tak mi cykneło
z tym kolejnym progiem juz mi wolniej idzie bo mam juz "swoje" produkty dzieciowe i w rosmanie są albo droższe albo ich nie ma :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jestynka

Cytat: Kasia w 20 Sie 2013, 09:49:57
Mika kiedyś porównywała mleka i wyszło że gerber ma bardzo dobry skład

na początku kupiłam Gerbera ale G. brzuch bolał.
Ciekawe czy jak by teraz wypiła to byłoby ok
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Lea pije mleko modyfikowane :) wlasnie wypila 150 ml.. zrobilam jej 90 to chciala jesszcze. Przynosi butelke i kaze sobie zrobic :)
Ale je tylko na stojaco.
Ciagle usypia na cysiu ale chyba zaakceptowala mleczko :)

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Kurcze dopadł mnie nawał pokarmu, mam piersi jak skały, jak przystawiam małą, to pokarm leci jej chyba za szybko i krztusi się (przystawiam na żądanie). Nie wiem czy przystawiać częściej, czy delikatnie odciągnąć ten początek? Czy jeszcze jakoś inaczej?

errata

Cytat: rudasekawf w 06 Paź 2013, 13:12:07
Kurcze dopadł mnie nawał pokarmu, mam piersi jak skały, jak przystawiam małą, to pokarm leci jej chyba za szybko i krztusi się (przystawiam na żądanie). Nie wiem czy przystawiać częściej, czy delikatnie odciągnąć ten początek? Czy jeszcze jakoś inaczej?

może spróbuj częściej małą przystawiać,

yoy

albo spróbuj ten początek odciągnąć, żeby już tak nie tryskało i by mała się nie krztusiła. Jeszcze jakieś okłady pomagają, ale nie pamiętam czy ciepłe, czy zimne. Dziewczyny moze doradzą.

konwalia

Ciepły przed, chłodny po, nie odciągaj, bo zwiększasz produkcję ew. Minimalnie jak nie może chwycić, bo jest za twarda pierś
Jak tryska, to najlepiej karmić "pod górkę, bo wolniej leci

rilla

#308
Ruda ja tydzień temu miałam nawal  i sciagnelam laktatorem dosłownie po 10 ml z każdej piersi. Poszlam tez pod prysznic, mleko samo sobie pokapalo. Pozniej młody zaczął pic bez krztuszenia. No i co z tego,  ze nam swietnie szło jak dzis dostał mm:( ja sciagnelam 150 ml w poludnie, maz mial to rozlac na dwa karmienia . No i oczywiście dal calosc  i połowa sie zmarnowala.

rudasekawf

Przed ostatnim karmieniem minimalnie odciągnęłam (wystarczy dotknąć i samo leci, więc nie było problemu) i chyba było lepiej. Spróbuję jeszcze te ciepłe okłady. 

Karmić pod górkę?

jo_miekka

Cytat: rudasekawf w 06 Paź 2013, 16:07:55Karmić pod górkę?

To bardzo dobry sposób na krztuszenie się, ja stosowałam w krytycznych momentach.
Kładziesz się na plecach na jakichś poduszkach czy czymś podobnym a dzidziusia brzuchem do swojego brzucha/klaty. Tak, żeby mleko leciało "pod górkę". U nas się sprawdziło.


mobka

Cytat: golinda w 06 Paź 2013, 18:54:03
aperitif Igora lol

Szymon dalej rzadko kiedy 150 wypija, a później buzi się 2-3x w nocy ;D

golinda


rudasekawf

Cytat: jo_miekka w 06 Paź 2013, 16:15:40To bardzo dobry sposób na krztuszenie się, ja stosowałam w krytycznych momentach.
Kładziesz się na plecach na jakichś poduszkach czy czymś podobnym a dzidziusia brzuchem do swojego brzucha/klaty. Tak, żeby mleko leciało "pod górkę". U nas się sprawdziło.
Koniecznie muszę spróbować. Brzmi sensownie.

noelka84

mi jeszcze na nawal mleka, gorace nabrzmiale piersi pomagaly oklady z lisci kapusty.
tluczkiem do miesa troszke je trzeba obtluc wlozyc do lodowki i takie fajne zimne do stanika na cycek ulga niesamowita.

olgaaa1

Cytat: jo_miekka w 06 Paź 2013, 15:15:40
To bardzo dobry sposób na krztuszenie się, ja stosowałam w krytycznych momentach.
Kładziesz się na plecach na jakichś poduszkach czy czymś podobnym a dzidziusia brzuchem do swojego brzucha/klaty. Tak, żeby mleko leciało "pod górkę". U nas się sprawdziło.
Dokładnie karmienie na plecach, ja jestem specem w zapaleniu piersi czy nawale :)
Ciepły prysznic przed karmieniem, po karmieniu rozbite liście kapusty-zimne

abkasia


rudasekawf

Cytat: noelka84 w 07 Paź 2013, 09:10:24mi jeszcze na nawal mleka, gorace nabrzmiale piersi pomagaly oklady z lisci kapusty.
kapustę kupiłam, wypróbuję :)

kotabma

rudasekawf tylko bardzo czesto zmieniaj te kapuste - ja zmienialam jak sie tylko zrobila ciepla, brodawki posmaruj jakim bepanthenem czy czyms i na nie kapusty nie kladz
ostrzegam ze bedzie ci cala chata tym smierdziec

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja tez karmilam A. pod górkę :) działało
teraz najczesciej je na siedząco

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rudasekawf

Trochę mi te piersi odpuściły, jest lepiej. Jak nie są takie twarde nie krztusi się tak często. Podzieliłam karmienie na dwa, czasem trzy razy, z przerwą na odbicie i przestało jej się ulewać.

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)