Karmienie piersią-wątek problemowy

Zaczęty przez konwalia, 19 Sie 2011, 22:07:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


abkasia

#251
Mam ten. Ale mleka nie dawalam jej w tym
To chyba to samo.
Ona nawet jak jej to mleko leci to ssac go nie chce.
Wlanego do buzi wypije do 30 ml


Dodany tekst: 19 Sie 2013, 13:04:38

https://kidy.pl/tommee_tippee_explora_pierwszy_kubek_niekapek_z_uchwytami_150_ml_6m_rozowy-501-497-p.html

ziuta

tak, to jest ten sam ustnik, tych małych z uchwytami też używałam, na wodę
a ona w ogóle cokolwiek pije z niekapka tylko mleka nie chce czy po prostu dopiero się uczy pić z czegoś innego niż pierś?

abkasia

Wode troche pije z kubeczka ale bardziej siie chlapie
Ogolnie malo pije 
Ale teraz jej bede dawala wode z tego niekapka zeby sien dobrze pic nauczyla.
Moze potem i mleko zalapie

ziuta

#254
pewnie, że załapie!
ja zaczęłam podawać w tym niekapku konsekwentnie co wieczór zamiast piersi (to było ostatnie karmienie jakie nam wtedy zostało), na początku w zasadzie nic nie pił, próbował, wypluwał, oblewał się, dopiero po jakimś tygodniu mogę powiedzieć, że zaczął ssać i faktycznie coś pić
za to jak już zaczął, jak wypił pierwszą całą porcję, tak przespał mi pierwszą całą noc, ach, jakie to było piękne :D

feeling.good

A ja właśnie po raz pierwszy uśpiłam Bysię na drzemkę bez cycka :) I poszło naprawdę super. Włączyłam kołysanki, wzięłam ją na ręce, przytuliłam i zasnęła. Kilka razy się szarpnęła, raz złapała mnie za koszulkę, ale nie domagała się piersi. Oby tak dalej  :pray:

abkasia

Alleluja :)
Lea wlasnie sie nauczyla pic wode z ziutowego niekapka. Wypila juz cala butelke :D
Czyli 1 krok za nami :)

justynaaaa2

#257
ja się powoli zbieram do zakończenia odciągania
odpada mi co prawda problem techniczny, bo A. wsuwa mm jak dziki, ale jakoś tak mi żal ;D ustaliłam sobie granicę na 8 września, zobaczymy ;)

Dodany tekst: 19 Sie 2013, 16:24:47

abkasia :bravo:

fasolka1980

dodabo takie małe łatwiej łapie butlę niż juz choćby takie jak L. abkasi.


ziuta

Cytat: abkasia w 19 Sie 2013, 16:16:36
Alleluja :)
Lea wlasnie sie nauczyla pic wode z ziutowego niekapka. Wypila juz cala butelke :D
Czyli 1 krok za nami :)
abkasia  :bravo: :D

abkasia


mobka


abkasia


mobka


justynaaaa2

Cytat: abkasia w 19 Sie 2013, 19:47:20
Ale ja bym chciala bebilon.. ;)
a czemu akurat bebilon?

tak się zastanawiam właśnie czy to jest jakaś różnica  :hmm: ja kupiłam nan tylko dlatego, że widziałam go u Angie i zośki i tak mi się opatrzył, że sama go kupiłam ;D

fasolka1980


abkasia

Juz bylo wiele dyskusji nad mlekami.
Podobno jego sklad jest najlepszy. ;)

konwalia

Ja jestem zwolenniczką hippa, ew enfamilu
Mi Daga bebilonu ruszyć nie chciała, bo "pania"- on się strasznie pieni, jak płyn do naczyń prawie ;)

ziuta

Cytat: abkasia w 19 Sie 2013, 19:47:20
Ale ja bym chciala bebilon.. ;)
to próbuj do skutku
choć moim zdaniem hipp combiotic lepszy

mobka

Ja zaczęłam od hippa teraz, a od miesiąca jest na gerberze, bo tu gdzie jestem hippa nie było ;)  i na gerberze zostanie pewnie, bo mąż przez przypadek 10 szt.  "2" kupil.
Kuba zaczynał od bebilonu, a jakoś ok. 7 miesiąca na gerbera przeszedł.

abkasia


mobka

Ciut taniej niż bebilonu, w marketach 800g puszka cos ok.  37zl.

abkasia

Hmmm
Moze sprobuje tego hippa jeszcze

olgaaa1

Ja na bebilonie i to 3, bo u nas po innych mlekach, a nawet bebilonie 4 (???) jest biegunka. Ja jakbym mogła to przeszłabym na tańsze mleko, bo Gabryśka to jedno pudełko duże potrafi wciągnąć nosem w 3 dni. Też się zastanawiałam nad tym hippem, ale nie opłaca mi się kombinować teraz, a różnicy cenowej aż takiej nie ma. Po gerberze miała bóle brzucha, a niby gerber miał najmniejszą zawartość laktozy. Ale moje dziecko to szczególny przypadek :)

jestynka

ja daję mleko rossmanowe, na innym forum pisali ,że skład b.podobny do humany.
Ile w tym prady,to nie wiem. Nie ogarniam składu mleka, grunt,żeby brzuch potem nie bolał.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login