Autor Wątek: Karmienie piersią-wątek problemowy  (Przeczytany 23884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Karmienie piersią-wątek problemowy
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Sie 2011, 09:00:07 »
ja mialam ochote odpowiadac w pewnym momencie "a jak pani/panu oddawanie moczu idzie? bez problemow? :>"
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #26 dnia: 24 Sie 2011, 09:05:28 »
i kurde ja akurat karmie piersia, ale bliskosc dziecku mozna na rózne sposoby, nie przesadzajmy-a czasem takie ma sie wrazene

rubin04

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sie 2011, 09:22:11 »
Mój tesc jak przyszedł do szpitala (po tym jak się P. urodził) zapytal "masz mleko" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Juz  nawet nie pamietam co mu odpowiedziałam, ale pewnie cos złosliwego, bo wobec niego nie gryze się raczej w język.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Sie 2011, 09:22:11 »

Justynna

« Odpowiedź #28 dnia: 24 Sie 2011, 09:53:54 »
A mnie denerwowało i to bardzo jak niektórzy próbowali mi wmówić, że mam słaby pokarm i powinnam dokarmiać butelką. No bo jak to możliwe, żeby dziecko było co chwilę głodne? "Uwielbiałam" te dobre rady  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Sie 2011, 10:16:26 »
A mnie denerwowało i to bardzo jak niektórzy próbowali mi wmówić, że mam słaby pokarm i powinnam dokarmiać butelką. No bo jak to możliwe, żeby dziecko było co chwilę głodne?
o to to mnie też wkurzało, a że jej się chce pić to niemozliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a na tekst że poiwinna się najadać w 15min zapytałam, czy ty zawsze na każdy posiłek jesz schabowego z 3ziemniakami? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Sie 2011, 10:16:26 »

kotabma

« Odpowiedź #30 dnia: 24 Sie 2011, 11:23:47 »
ja zostalam oceniona jeszcze przed porodem - z tak malych piersi nie wykarmisz dziecka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mialam ochote zadzwonic do tej osoby przy nawale ktory trwal baaaardzo dlugo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i mnie nie wkurzaly pytania: czy karmisz. to dla mnie naturalne raczej bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wkurzaly mnie za to pytania czy mala juz pije z butelki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #31 dnia: 24 Sie 2011, 11:32:52 »
Ja się bałam przyznać mamie i teściowej (przez telefon !!! obie mieszkają 1000km od nas !!!) że już nie karmię piersią.
""No bo co to znaczy, że masz mało pokarmu, to niemożliwe""  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Sie 2011, 11:36:58 »
o to to mnie też wkurzało, a że jej się chce pić to niemozliwe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a na tekst że poiwinna się najadać w 15min zapytałam, czy ty zawsze na każdy posiłek jesz schabowego z 3ziemniakami? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak, tak! Pić z piersi co kilka godzin, bo jak częściej, to głodna.  Za długo je, bo mam malo pokarmu/mało leci/ za chudy pokarm. Wrrrrr
W nocy sie budzi 3 razy= za mało pokarmu, trzeba dać butelke na noc.
Zaraz pewnie ci sie pokarm skończy ( tekst jam mała miala 2 miesiące - karmilam do ukończenia 10 miesiaca i pokarm był)

Teksty skonczyły się, jak mała zaczęła przybierać 1 kg na miesiac :-) i była w 75 centylu.

Podziwiam dziewczyny, ktore mimo problemów karmią. ja nie miałam żadnych problemow oprocz nawału, żadnych zastojów, zapalen, itp. Nigdy nie mialam poranionych brodawek, mala ssała dobrze. Moje karmienie było dośc przyjemne i lubilam karmić. Nie wiem jak by to było, gdyby były problemy.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Sie 2011, 11:53:27 »
ja wspominam karmienie piersią jako koszmar. Najpierw prawie całe dni spędzone z małym uwieszonym przy cycku, kolki, wrzaski - masakra. Później walka o każdą kroplę mleka z laktatorem i tak 5 miesięcy. Psychicznie byłam zestresowaną dętką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W naszym przypadku karmienie piersią nie dało jakichś superrezultatów. Staś i tak ciągle choruje...

Przy drugim dziecku na pewno nie dam się tak zwariować. Jeśli historia się powtórzy, przechodzę na butelkę.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 24 Sie 2011, 11:57:57 »
ja wyparlam karmienie do tego stopnia, ze w ogole teraz nie kojarze, ze stamtad moze w ogole cos wyleciec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no moze kojarze, ale jak przez mgle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Sie 2011, 11:58:49 »
ja wyparlam karmienie do tego stopnia, ze w ogole teraz nie kojarze, ze stamtad moze w ogole cos wyleciec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no moze kojarze, ale jak przez mgle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ciążę wyparła, karmienie wyparła... Ale dziecka to już się nie wyprzesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Sie 2011, 11:59:36 »
no chyba nie da rady Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Sie 2011, 12:11:14 »
Lena w zasadzie od początku na butli. Ja prawie w ogóle nie miałam mleka,
też mnie irytowały pytania o karmienie. Przecież nie głodziłam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na szczęście nie choruje, ma ponad dwa lata, a antybiotyku nie zna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #38 dnia: 24 Sie 2011, 15:05:51 »
Lena w zasadzie od początku na butli. Ja prawie w ogóle nie miałam mleka,
też mnie irytowały pytania o karmienie. Przecież nie głodziłam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na szczęście nie choruje, ma ponad dwa lata, a antybiotyku nie zna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja teraz słyszę, jak już nie karmie - nie karmisz?oj to co teraz, to dziecko glodne, dlaczego nie karmisz, no jak to?

Do 18-ki mam karmić?Dostaje butlę i jest szczęśliwa, cyca już nie pamięta, nie domaga sie, nie płakała nigdy za nim, odeszlismy stopniowo, ale ona nigdy cycem nie byla uspokajana, służył tylko do jedzenia.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Sie 2011, 15:12:03 »
ja teraz słyszę, jak już nie karmie - nie karmisz?oj to co teraz, to dziecko glodne, dlaczego nie karmisz, no jak to?
moze mysla, ze w ogole jesc nie dajesz?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Sie 2011, 15:12:03 »

marcheewka

« Odpowiedź #40 dnia: 24 Sie 2011, 15:18:13 »
moze mysla, ze w ogole jesc nie dajesz?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

też tak czasem myślę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, tzn myśle, ze oni tak myślą
« Ostatnia zmiana: 24 Sie 2011, 15:18:40 wysłana przez marcheewka »

konwalia

« Odpowiedź #41 dnia: 18 Lis 2011, 17:10:08 »
ała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zgniotłam sobie piers spiac i mam zastój
« Ostatnia zmiana: 18 Lis 2011, 17:10:30 wysłana przez konwalia »

mary

« Odpowiedź #42 dnia: 18 Lis 2011, 17:59:34 »
z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej na zastój działa dziecko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Laktator się w tym u mnie nie sprawdził w ogóle. Współczuję bólu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (jeśli to już taki etap bolący)

konwalia

« Odpowiedź #43 dnia: 18 Lis 2011, 18:41:13 »
mary etap boli bardzo, wziełam ciepła kapiel i teraz licze, ze mała mi pomoże

ziuta

« Odpowiedź #44 dnia: 18 Lis 2011, 21:18:46 »
konwalia aua! szczerze współczuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #45 dnia: 18 Lis 2011, 21:22:54 »
konwalia nie wiem, co to za ból. na szczęście ta wątpliwa przyjemność mnie ominęła, ale słyszałam o liściach kapusty

yoy

« Odpowiedź #46 dnia: 18 Lis 2011, 23:18:40 »
mialam cos takiego i rzeczywiscie tylko dziecko pomoze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale! Mozna mu w tym pomóc- tzn- ciepła kąpiel przed karmieniem- pod wplywem ciepla mleko samo potrafi wyplywac. Ja na przemian polewalam piersi ciepla woda i karmilam f. (on jak na zlosc jesc juz nie chcial) Laktator raczej nie pomagal bo nic nie chcialo leciec. Az w koncu, pamietam ok 23 Franek jadl jadl i jadl... aż zjadl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj natychmiastowa ulga, brak kamieni w piersi.
A! i moj zastoj tez zaczal sie po poludniu- cos kolo 16... do polnocy przeszlo. Przystawiaj małą (tu chyba nawet nie chodzi o to by jak najczesciej- bo to chodzi zeby dziecko mocno i duzo pociaglo a nie co chwile troszeczkę- wiec co chwile laktator- a co dłuższą chwile mała...Trzymam kciuki!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #47 dnia: 19 Lis 2011, 08:17:12 »
dzięki dziewczyny, dzis jest lepiej, mniej boli(mogę podnosić reke bez bólu), piers czerona, ale juz nie taka twarda
mała jak nigdy obudziła sie w nocy, chyba wiedziała, ze matce trzeba ulzyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a laktator to u mnie porazka, mi sie udaJE SCIAGAC NA RAZ MAX 30ML ;/

juz kiedys tak miałam, ze sie zrobił zastój, trzymało, az w końcu jak pusciło, to mleko jej z buzi wypływało, tak leciało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #48 dnia: 27 Gru 2011, 14:14:52 »
niech mnie ktos uratuje...

Jeden cycek jest jak balon a drugi wyglada jak u nastolatki.. No zupelnie tak jakbym w jednym miala miseczke A a w drugim jakies E. Koszmar. Nic mnie nie boli, no tylko ten widok mnie boli.. Tak od 3 dni ma. Mleko mam w obu,leci jak trzeba tylko k...niie wiem skad w jednym takie zasoby sie zrobily..

I co z tym robic? Z ktorego karmic? Z tej bani czy z tego cycko-pryszcza? Miala ktoras takie atrakcje?

konwalia

« Odpowiedź #49 dnia: 27 Gru 2011, 14:41:01 »
ale asymetria ci sie zrobiła? minie po karmieniu, ja mam roznice miseczki teraz