Autor Wątek: prezent na pierwsze urodziny chrześniaka - POMOCY  (Przeczytany 18993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: prezent na pierwsze urodziny chrześniaka - POMOCY
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Gru 2012, 10:26:03 »
oj, takie dzieci to już konkretne zainteresowania, upodobania maja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Gru 2012, 10:30:56 »
oj, takie dzieci to już konkretne zainteresowania, upodobania maja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niestety nie wszystkie, albo mają- siedzenie przed kompem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Gru 2012, 10:39:19 »
no tak, nie o takich zateresowaniach hobbystycznych pisałam
tylko ze ciężko doradzić co dla takiego dużego dziecka jak nie wiemy kompletnie co on lubi, czy ruch, czy gry na kompie, czy woli ciuch, czy książkę
mozesz dać bon do empiku, tam i gre na kompa sobie kupi i książkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Gru 2012, 10:39:19 »

jestynka

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Gru 2012, 11:01:23 »
ja mam wrażenie ,że on nic nie lubi ,serio! mnie to przeraża.

Kasia

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Gru 2012, 11:04:16 »
no to ciucha moze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w czymś chodzić musi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Gru 2012, 11:04:16 »

ziuta

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Gru 2012, 11:20:42 »
ja mojemu chrześniakowi (13 lat) w tym wieku jeszcze dawałam ciuchy (z h&m, bershki, c&a, bo wiem, że tam się ubiera), ale teraz już tylko kasa
no nie jestem w stanie trafić w coś, co go ucieszy, on ma już tak wysublimowany gust (nawet odzieżowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), że nie chcę go uszczęśliwiać na siłę
czasem O. wybierze dla niego jakąś grę, jak akurat wyjdzie coś nowego, co O. uważa za dobre

jestynka

« Odpowiedź #31 dnia: 10 Gru 2012, 12:17:08 »
ziuta ciezko "dzieciom" w tym wieku coś kupic. nieraz mam wrażenie ,że kasa rozwiązuje sprawę

aja

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Gru 2012, 12:55:15 »
na 11  urodziny
a ile chcesz przeznaczyc na prezent
to moze byc juz trudne, trzeba wiedziec co lubi

Dodany tekst: 10 Gru 2012, 12:57:04
takii bon do empiku to całkiem fajna rzecz
albo faktyczne kasa jak piszesz,ze nie ma zainteresowań
« Ostatnia zmiana: 10 Gru 2012, 12:57:04 wysłana przez aja »

ddu

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Gru 2012, 15:00:49 »
jestynka, planszówka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Gru 2012, 15:23:16 »
Ja bym kasy nie dawała. Jeśli nie ma zainteresowań, to tym bardziej trzeba go czymś zainteresować. Świetne są klocki magnetyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Gru 2012, 16:21:30 »
Ja bym kasy nie dawała. Jeśli nie ma zainteresowań, to tym bardziej trzeba go czymś zainteresować. Świetne są klocki magnetyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez ogólnie wychodze z tego ząłożenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na klocki juz jest za stary.

a może model do sklejania?

ddu jakie planszówki polecasz?

ishka82

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Gru 2012, 17:36:55 »
jestynka, ja w zeszłym roku chrzesniakowi dałam bon do cropa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie chciałam kasy, nie wiedziałam co, a wiem, ze ubiera się m.in. tam, więc wydało mi się to dobrym wyborem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i słusznie, bo dawno tak zadowolony z prezentu ode mnie nie był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Gru 2012, 21:55:07 »
zacne założenie, w teorii
to jest jednak przede wszystkim rola rodziców, a nie chrzestnego, który kilka razy w roku da prezent i kilkanaście zabierze na całodniowy wypad, myśmy naprawdę próbowali zainteresować Ł. różnymi rzeczami, ale jak nie było chęci z jego strony + nie było woli rodziców, żeby zaszczepić w dziecku jakiekolwiek hobby, to naprawdę to były daremne wysiłki
klocki magnetyczne też dostał, ode mnie
jego nawet lego nie dało się zainteresować, rodzice nie kupowali mu lego w ogóle, a że mój O. jest pasjonatem lego to kupował mu jakiś zestaw przy każdej możliwej okazji, ale za każdym razem kończyło się tym, że mój O. układał to za niego, bo młody nie był zainteresowany, a potem lądowało w kącie

margareta

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Gru 2012, 22:54:08 »
Te klocki geomag są fajne nawet dla starszych. Sama lubię je układać. Fajnym prezentem jest tarcza i rzutki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo łuk. Z gier może być Monopol, Rummikub, albo zestaw do pokera (jest teraz w lidlu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). Gry oczywiście pod warunkiem, że będzie miał z kim grać.
Jeśli chrześniak z Warszawy, to może całoroczny bilet do Centrum Nauki Kopernik. Tylko tu też przydałoby się żeby miał z kim chodzić.
« Ostatnia zmiana: 10 Gru 2012, 22:57:38 wysłana przez margareta »

kotabma

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Gru 2012, 07:48:04 »
ja bym kupila karnet na basen zeby oderwac go od tego kompa i nawet bym sie poswiecila i z nim poszla (jesli mieszkacie gdzies blisko)
ewentualnie nawet zabralabym do teatru czy cos w tym stylu
przeciez zycia przed kompem spedzic sie nie da
swiat wokol jest na tyle interesujacy ze warto sie oderwac

u nas sa fajne zajecia z robotyki dla dzieci - moze wykupic mu cos podobnego - jakies przykladowe, jednowazowe a nie caly cykl bo to drogie

jak ja paterze u nas na osiedlu to czesto jedynym dzieckiem na placu zabaw jest moja corka, wczoraj na sankach tez byla jedyna na gorce - pozniej przyszedl jakis tata z dzieckiem starszym
a reszta dzieci - przed tv, kompem ???
przeciez to jest mlode osiedle na ktorym mieszka mnostwo malych dzieci i zeby ona nie miala rowiesnika do zabawy?! (niestety ulubiony kolego mlodej chory to musi siedziec w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2012, 07:49:04 wysłana przez kotabma »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 11 Gru 2012, 07:48:04 »

jestynka

« Odpowiedź #40 dnia: 11 Gru 2012, 07:54:42 »
przeciez to jest mlode osiedle na ktorym mieszka mnostwo malych dzieci i zeby ona nie miala rowiesnika do zabawy?! (niestety ulubiony kolego mlodej chory to musi siedziec w domu Sad )

ja też sie nieraz zastanawialam, gdy na zadnym z 3 placów zabaw na osiedlu nie bylo dziecka. nie mowię już o dalszych wypadach np. do lasu.

Kasia

« Odpowiedź #41 dnia: 11 Gru 2012, 08:59:47 »
jak ja paterze u nas na osiedlu to czesto jedynym dzieckiem na placu zabaw jest moja corka, wczoraj na sankach tez byla jedyna na gorce - pozniej przyszedl jakis tata z dzieckiem starszym
oj to ja mam jakies wyjatkowe podwórko, bo widzę jak rodzice prosto z przedszkola ida na podwórko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #42 dnia: 11 Gru 2012, 09:46:12 »
może dlatego że jest zimno! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #43 dnia: 11 Gru 2012, 10:24:50 »
może dlatego że jest zimno! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
albo dzieci są chore Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj My też siedzimy w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 29 Kwi 2013, 16:01:20 wysłana przez Justynna »

kotabma

« Odpowiedź #44 dnia: 11 Gru 2012, 12:38:47 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przy -15 to rozumiem ze tylko nieliczni wezma dzieci ale - 5 to nie tragedia chyba

Dodany tekst: 11 Gru 2012, 12:39:33
albo dzieci są chore Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj My też siedzimy w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cale osiedle? to chyba jakas epidemia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2012, 12:39:33 wysłana przez kotabma »

Justynna

« Odpowiedź #45 dnia: 11 Gru 2012, 12:43:23 »

Dodany tekst: 11 Gru 2012, 12:39:33
cale osiedle? to chyba jakas epidemia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kto wie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A Michał codziennie pyta, czy może iść na śnieg. Niech ten śnieg utrzyma się jeszcze przez kilka dni, to będą sanki i wygłupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #46 dnia: 11 Gru 2012, 12:45:04 »
Justynna no rzeczywiscie biedny Michal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taka zima za oknem a tu w domu siedziec musi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #47 dnia: 11 Gru 2012, 12:49:23 »
Michał tez z tych siedzacych w domu raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn wychodzimy na dwór ale na krótko, bardzo często wracajac z przedszkola idziemy do takiego parczku poganiać, porzucac sie sniegiem
pół godziny i wracamy do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ew. robimy rundę tramwajami naokoło osiedla, zajmuje nam to godzinę

no nie przepadam za zimą i zimnem
latem siedzimy całe popołudnia na dworze, czasto do 21-22 a zdarzyło nam się raz o 21 dopiero wychodzic na plac zabaw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]wto, 11 gru 2012, 12:49:25[/time]
Michał tez z tych siedzacych w domu raczej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn wychodzimy na dwór ale na krótko, bardzo często wracajac z przedszkola idziemy do takiego parczku poganiać, porzucac sie sniegiem
pół godziny i wracamy do domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ew. robimy rundę tramwajami naokoło osiedla, zajmuje nam to godzinę

no nie przepadam za zimą i zimnem
latem siedzimy całe popołudnia na dworze, często do 21-22 a zdarzyło nam się raz o 21 dopiero wychodzić na plac zabaw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siedzieliśmy do 23 chyba i o dziwo nie byliśmy jedynymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2012, 12:49:56 wysłana przez Kasia »

Justynna

« Odpowiedź #48 dnia: 11 Gru 2012, 12:49:29 »
Justynna no rzeczywiscie biedny Michal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taka zima za oknem a tu w domu siedziec musi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No masakra! W niedzielę ominął go basen, teraz codzienne spacery. Ale nic to! Niech tylko wyzdrowieje, to nadrobimy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #49 dnia: 11 Gru 2012, 20:55:04 »
o tak, karnety na basen, kino , koncerty też polecam

a z planszówek to Osadnicy z Catanu, Wysokie napięcie, świat dysku, Hobbit, Gra o tron (nie we wszystkie grałam), taka prostsza ale bardzo fajna Ticket to ride, Cytadela...

Dodany tekst: 11 Gru 2012, 20:55:33
planszówki o tyle są fajne, że mogą sprowokować spotkanie, spędzenie czasu wspólnego, choćby z chrzestna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2012, 20:55:33 wysłana przez ddu »