Eva_luna już po :D

Zaczęty przez eva_luna, 15 Paź 2007, 13:04:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sputnik_sweetheart

Wszystkiego dobrego!!! Też czekam na więcej zdjęć, ta fotka fajna-faktycznie takie przejscie  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: w "powiewie: :mrgreen:

tachogti

Wszystkiego naj naj!!! :D
Zeby wszytsko bylo dla Was w zyciu takie radosne jak to "przejscie" :)

fotki fotki fotki!!!  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


Izaura

gratulacje!!! koniecznie wklej więcej fotek

eva_luna

Cytat: "rilla84"hm i co z fotkami?:D:D

fotograf narazie milczy, a kuzyn przyslal mi zdjecia z wesela i.... umiechnelam sie, bo nie bylo nas na ani jednym  :mrgreen:  Tylko zdjecia gosci. Fajnie bo bede miec do albumu, ale w zwiazku z tym nadal nie moge Wam nic pokazac :cry:

mayagaramond

Wsyzstkiego dobrego! Ach jak podoba mi sie to biale futerko! I jak cala reszta czekam na więcej zdjęć.


Cytat: "eva_luna"I jesli zamierzacie wkladac storczyka do wlosow to nie pozwolcie go spsikac lakierem, moj padl od tego :evil: :-x :-( ]

ojej :-/
Pewnie nie czytalas mojej relacji - mi od lakieru padły gerbery (sztuk 6 z kwiaciarni) do włosów, ale na szczęście miałam jeszcze zapasowe w domu.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

eva_luna

maya, czytalam, rzeczywiscie pisalas o tym.... Szczerze powiedziawszy mocno sie nie przejelam tymi kwiatami, jakos jak nie- bardziej mnie takie problemy smieszyly tego dnia niz wnerwialy. Po prostu poprzestawialo mi saie cos w glowie ;-)

mayagaramond

Cytat: "eva_luna"bardziej mnie takie problemy smieszyly tego dnia niz wnerwialy.

Wiesz co, ja tez sie smialam. Fryzjerka byla blada jak trup i przerazona jakby wlasnie kogos samochodem przejechala. A ja jeszcze powiedzialam, "szkoda, bo chcialam 3 zabrac, a 3 byly dla Pani"
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Majeczka

Gratuluje szczesliwej mezatce :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

dziewczyny na pierwszej stronie umiescilam 2 fotki wiecej, czekam na zdjecia od fotografa.

agad16

Gratulacje Eva :-) Wyglądaliście ślicznie.