Eva_luna już po :D

Zaczęty przez eva_luna, 15 Paź 2007, 13:04:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

czesc Kobity!! Jestem juz po drugiej stronie :D jestem przeszczesliwa, wszystko sie super udalo. Stres, o ktorym Wam pisalam jeszcze w piatek, w sobote znikna calkowicie i bylismy bardzo wyluzowani i rozesmiani.
Ale od poczatku. Niszcze mit, ze przed slubem nie mozna spac. Polozylam sie w piatek o 22.30  i obudzil nas dopiero budzik o 8 rano. Mielismy ochote go wylaczyc i spac dalej :) Szybka kapiel i jazda do fryzjera. Tam pojawili sie tez nasi fotografowie. Potem makijaz, juz w domu i ubieranie sukni, ktore bylo komiczne poniewaz zajmowali sie tym naraz: moi rodzice i swiadkowie. Pan Mlody krecil sie dookola i probowal pomagac.
Niestety pogoda splatala nam wielkiego psikusa, poniewaz bylo zimno i co chwila padal deszcz. Z tego tez powodu nasza sesja na gdanskiej starowce byla bardzo krotka.
Potem wsiedlismy w samochod i pojechalismy do domu rodzicow meza. Czekanie tam bylo najgorsze, suknia mocno zwiazana nie zachecala do siadania :)
Przed 16 pojechalismy do kosciola. Ksiadz byl absolutnie nieprzygotowany- tak jak Inka umowilam sie z nim, ze po nas wyjdzie a on zapomnial, potem pod oltarzem pytal nas o imiona bo nie zdazyl sprawdzic przed slubem  :) a na koniec przekrecil moje slowa i dal wszystkim pole do plotek (przed slubem powiedzialam, ze nie mozemy sie juz doczekac a on powiedzial  w trakcie kazania, ze powiedzielismy, ze nam sie spieszy :lol:
W trakcie przysiegi maz patrzyl mi w oczy jak jeszcze nigdy i caly czas sie do mnie usmiechal. Podobno przysiege zlozylismy bardzo pewnie i bardzo radosnym, "usmiechnietym" glosem.
Po slubie biegiem na sale, tam zyczenia i nasz walc, ktory sie udal choc wypadlismy z rytmu  :-D (chyba niewiele osob zauwazylo). Kapela spisala sie na medal, jedzonko bylo pyszne. Moj tata wyglosil przepiekny toast, na ktorym kapnela lezka z wrazenia u wiekszej liczby osob. Bawilismy sie do 5 rano (ale juz od 17.30). Goscie wszyscy bardzo zadowoleni. Ok 23 opuscilismy wesele i zeszlismy na dol na dyskoteke (odzielna impreza dla ludzi z zewnatrz). Zrobilismy furore :lol: Rodzicom w ramach podziekowan wreczylismy albumy ze zdjeciami i to byl chyba dobry pomysl, bo wlasnie dzwonila mama i mowila, ze tata siedzi oglada zdjecia i ryczy :)

Podsumowujac:
Jesli macie ochote na wesele nad morzem, polecam lokal Alga w Sztutowie.
Orkiestra P&P z Bydgoszczy- grali swietnie!
I jesli zamierzacie wkladac storczyka do wlosow to nie pozwolcie go spsikac lakierem, moj padl od tego :evil:  :-x  :-( ]

Zamieszczam jedna fotke, ktora dostalismy od znajomej.

dorzucam 2 fotki, ktore dzis dostalam. na reszte dalej czekam

mika

gratuluję serdecznie, czekamy na więcej fotek

malutenka

Gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego :)

julka

eva_luna, gratulacje! Samych dobroci po tej "drugiej stronie" i pociechy z Męża  :)

Wklejaj fotki, jak będziesz miała, ta wywyołuje apetyt na więcej  ;-)

elizapj

Fotka fajowa!:)
gratulacje!!!:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

eva_luna,
gratulacje. Cieszę się, że wszystko udało ci sie tak jak powinno.
czekamy na fotki bo to co jest to nie do przyjęcia (w sensie, że tylko 1).

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sweedee

Haniu, samych szczęśliwych dni Wam życzę i czekamy na pozostałe fotki! Buziaki  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

eva_luna

dziewczyny dzieki!!! Zdjecia od fotografa beda za jakies 2 tygodnie, mam nadzieje, ze te od znajomych zaczna splywac szybciej.

foszek

eva_luna, gratulacje :-)
Piekno stole mialas

inkageo

Gratuluję :) Fajnie, że "przejście na drugą stronę" miałaś tak udane :) :) :)
Imagine there is no hate

jo_miekka

No pięknie, pięknie! Gratuluję z całego serca. Jestem wielką zwolenniczką nadmorskich wesel, bo sama takie miałam ;-)

Kasia

gratulacje
prosimy o więcej fotek :)


riannka

Gratulacje,
najlepsze życzenia!!!!

dr_chaos

Gratulacje, duża szczęścia życzę!

talula

Duzo, duzo szcześcia zycze;) slodkiego miodowego miesiaca i pociechy z Meza;)

Nie mogłam sie doczekac Twojego opisu, jak spacerowałam w sobote po miescie, zastanawialam sie, czy u Was tez tak wieje, ale przeciez najwazniejsze było to, co w Was płonęło;)

Tak , tak czekam na wiecej zdjec;)

salsa

MOJE GRATULACJE
ale domagam  sie wiecej fotek!!!  :evil:  :evil:  :evil:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

Cytat: "talula19"Nie mogłam sie doczekac Twojego opisu, jak spacerowałam w sobote po miescie, zastanawialam sie, czy u Was tez tak wieje, ale przeciez najwazniejsze było to, co w Was płonęło;)

Myslalam, ze bede sie bardziej przejmowac pogoda :)  Ale bylismy tak szczesliwi, ze pogoda zupelnie zstracila na znaczeniu. Zalujemy tylko tego, ze przez pogode bedzie znacznie mniej zdjec z pleneru. Najlepsze jest to, ze w niedziele wyszlo przepiekne slonce i nie bylo ani chmurki  :mrgreen:

Cytat: "salsa"ale domagam sie wiecej fotek!!!
Kuzyn obiecal wieczorem przyslac jakies fotki wiec obiecuje wkleic je jak tylko do mnie dotra!

justyna.e

ja nie widze fotki :-(

eva_luna

a jestes zalogowana??

abkasia

eva_luna, pieknie  :-D  gratuluje z calego serca, czekam na wiecej fot!! :-D

nionczka

Sliczna dziewczyne widze, ale slabo widze. Chce wiecej!!!! Gratulacje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Wszystkiego dobrego. Gratulacje. Witaj w strefie mężatek... :) a efekt zdjęcia zamierzony? czy tak wyszło - fajnie

mary

Gratuluję! Choć witać po drugiej stronie nie mogę, gdyż ja ciągle po tej "pierwszej" ;) Czekam na zdjęcia.