Autor Wątek: Fotograf Warszawa  (Przeczytany 3184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lipcowa

Fotograf Warszawa
« dnia: 10 Sie 2011, 16:41:40 »
Czesc dziewczyny,

witam was serdecznie i od razu przepraszam za brak polskich liter, ale pisze na niemieckiej klawiature.
Slub planujemy w Wwie w lipcu 2012. Jeszcze niby duzo czasu, ale juz zaczynam przygotowania;)
Zaczelam rozgladac sie za fotografem, zupelnie nie orientuje sie w cenach.
Pierwsza oferta, jaka dostalam, to 4.000 zl. Chyba strasznie duzo? Planowalam wydac ok 3.000 zl.
Czy mozecie mi kogos polecic? I czy 4.000 to normalna "warszawska" cena?
Z gory dziekuje za pomoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

Odp: Fotograf Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sie 2011, 17:11:28 »
lipcowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co do pytania, to w zeszłym roku, jak przeglądałam oferty fotografów to 3-4 tyś to był najpopularniejszy przedział
było parę ofert tańszych, były też droższe, nawet sporo
i to raczej nie są ceny "warszawskie" tylko ogólnopolskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

lipcowa

« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sie 2011, 17:21:39 »
Ok dzieki za odpowiedz, czyli jednak musze liczyc ze 4 tys...

Dodany tekst: 11 Sie 2011, 10:40:53
Czy ktos zna malzenstwo Wasylewskich?

Dodany tekst: 11 Sie 2011, 16:08:42
Wasylewscy odpadaja, ceny od 5 do 12 tys !!
« Ostatnia zmiana: 11 Sie 2011, 16:08:42 wysłana przez lipcowa »

lipcowa

Odp: Fotograf Warszawa - 2 oferty
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Sie 2011, 21:00:46 »
Hej,

zaczelam szperac, wysylac maile i zglosilo sie juz ponad 10ciu fotografow, jakosc zdjec i ceny bardzo rozne
z tych tanszych podobaja mi sie dwie strony, fotki bardzo zblizone cenowo i w granicach mojego budzetu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
co myslicie?

rudasekawf

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sie 2011, 21:19:11 »
mnie i mojemu M. duzo lepiej podobają się te pierwsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękne.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Sie 2011, 21:19:11 »

Helena

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Sie 2011, 23:23:56 »
hej lipcowa
przedział 3-5 tys z reportaż z plenerem to juz chyba standard ogólnopolski
polecam poprosić fotografów których rozwazasz o pokazanie kilku pełnych materiałów, będziesz miała obraz tego co ty dostaniesz
jezeli bedziesz zamawiac fotoksiązke to równiez popros o pokazanie przykładowych bo tu naprawde róznie bywa

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Sie 2011, 09:25:57 »
co myslicie?
dla mnie bardziej drugi :d
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Sie 2011, 09:47:15 »
mi tez bardziej drugi, natomiast obaj (w szczegolnosci drugi) powinni zainwestowac w porzadna strone internetowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze do nich napisze?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

lipcowa

« Odpowiedź #8 dnia: 12 Sie 2011, 12:43:44 »
no wlasnie, stronki malo zachecajace, ale staram sie oceniac tylko same zdjecia
u nas chyba nie bedzie pleneru, bo zaraz po weselu wracamy do Niemiec
wiec w gre wchodzi tylko pare zdjec plenerowych po drodze z kosciola do restauracji
przygotowan tez nie musze uwieczniac, za to wolalabym, zeby fotograf zostal na weselu do ok 1 (po torcie itd)
mam nadzieje, ze uda mi sie zamknac w 3 tys
no i nie mam teraz mozliwosci ogladania fotoksiazek, bo w wwie bede jakos dopiero w grudniu...
wiec wszystko zalatwiam przez maila
uff... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sie 2011, 12:54:48 »
no to mysle, ze bez pleneru i przygotowan masz szanse sie zmiescic w kwocie, bo pakiety cenowo roznia sie wlasnie zawartoscia, w szczegolnosci plenerem np oddzielnym

Helena

« Odpowiedź #10 dnia: 12 Sie 2011, 14:16:29 »
projekty fotoksiążek możesz obejrzec w necie to nie problem ja zawsze udostępniam galerie z przykładowymi projektami.  Mam sporo par mieszkających za granica więc skype i ogladanie przykładówych materiałów w necie to standard
Bez pleneru i przygotowań pewnie sie znajdzie ktos w kwocie 3 tys

lipcowa

« Odpowiedź #11 dnia: 12 Sie 2011, 19:53:49 »
Moja mama wpadla na wspanialy pomysl, ze dobrze bedziec miec tez kamerzyste, ktory zmontuje nam potem film ze slubu.
obejrzy sobie przede wszystkim babcia, ktora ze wzgledu na stan zdrowia nie bedzie mogla przyjechac na slub do polski
na poczatku pomysl podobal mi sie srednio ale powoli zaczynam sie przekonywac...
znalazlam np cos takiego
jakie macie doswiadczenia z filmowania na slubie?
czy brac fotografa i filmowca osobno, czy lepiej z jednej firmy?
dzieki za odpowiedzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sie 2011, 20:36:08 »
U nas byl fotograf i kamerzysta w jednym:D
Mysle z jednej firmy bedzie lepiej,
moze i nawet taniej niz osobno:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

lipcowa

« Odpowiedź #13 dnia: 16 Paź 2011, 17:28:02 »
z filmu jednak zrezygnowalismy, za to fotograf wybrany  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo sympatyczny, kulturalny mlody czlowiek no i cenowo bardzo w porzadku

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Paź 2011, 19:41:46 »
lipcowa. Jeśli chodzi o film i Warszawę, polecam bez zmrużenia oka Jacka z Omega Home Video. Elementy video, które mi się nie podobają, to tylko moje osobiste schizy, reszta jest perfect, poza tym Jacek jest bardzo fajny we współpracy, robi film zgodnie z wytycznymi i nie narzeka. No i jest dla niego normalne, że na ślubie pojawia się w garniturze i jest "tłem", a nie gwiazdą. Czy spodobają Ci się jego filmy - nie wiem, oceń sama (znajdziesz stronę po wpisaniu w google). Ale ja go naprawdę polecam.

Waham się, czy polecić mojego fotografa... z jednej strony tak, foty w sumie są bardzo OK, acz nie perfekcyjne. Z drugiej strony nie i głównie chodzi nawet nie tyle o same foty, co o ogólne podjeście do tematu. Ale na strefie jest jeszcze jedna forumka, która robiła tam foty i chyba (?) była zadowolona... Ja sama wybrałam fotografa na podstawie fot z internetu i to polecam. Bardzo. W międzyczasie pani fotograf została matką i z tego względu olała mnie delikatnie podczas ślubu i bardzo w czasie sesji. Ale mimo wszystko mam trochę ujęć, które kocham... No mieszane mam uczucia, a chodzi o.... studio ramka.

« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2011, 19:42:22 wysłana przez Anupka »
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 21 Paź 2011, 19:41:46 »