dress code i co dalej?

Zaczęty przez tachogti, 09 Sie 2011, 21:49:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

tachogti zdjęcie 33, czrna sukienka - miodzio  :dreaming:

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

didi_loczek

#77
tachogti fajne zestawy  :thumbup: tylko ta mała czarna kamizeleczka nie bardzo mi się widzi  :hmm: i ta jeansowa też...

Ale super laska z Ciebie ;)


fasolka1980

tacho - ty masz duzo fajnych ciuchów :) spokojnie masz w czym chodzic do pracy

tachogti

maya marynarka jest bawelniana, a co z nia nie tak? bo ja bardzo lubie

dzieki Wam i polewam :D musze zrzucic udka to wtedy szare spodnie beda lepiej lezaly :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

tacho spokojnie coś z tego wybierzesz, choć nie wszystko mi się widzi(np kazmizelka jeans), ale na pewno wywal to https://picasaweb.google.com/roliwka7/NowyFolder?authkey=Gv1sRgCLjrirqtqOjxaA#5640790420476320994 bo wygląda na skulkowane

tachogti

konwalia no troche to juz przezylo, ok idzie out do kontenera PCK bo skoro nie do pracy, to po cholere mi to :D  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

callja

Co do zestawów trafionych "w punkt" - zgadzam się w 100% z inką :)
Obie ciemne sukienki (ołówkowa i z suwaczkami) super - wyglądasz elegancko i kobieco :) Na wierzch ewentualnie jakiś żakiecik. Spódnica z podwyższonym stanem tez bardzo ładnie na Tobie leży.

Natomiast krótkie żakieciki-kurteczki ("grzybki") nie do końca mnie przekonują, jak już zauważyła maya - zaburzają proporcje sylwetki; to po prostu chyba nie do końca "Twój" fason :hmm:

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tachogti

callja chyba mam za krotkie nozki i za duzy tylek do grzybkow ;) dzieki  :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


tachogti

inka nooo  :blush: taki nowy z podwinietymi rekawkami tez mam, ale wydawal mi sie malo "pracowy"  :hmm:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

#87
Cytat: tachogti w 15 Sie 2011, 14:16:46maya marynarka jest bawelniana, a co z nia nie tak? bo ja bardzo lubie


nie, wszystko jest z nia ok, tylko wczoraj wydawalo mi sie, zejest z zamszu i wlos jest w rozne strony, ale to wytlaczany wzor ;)

Dodany tekst: 15 Sie 2011, 15:05:08

Cytat: inkageo w 15 Sie 2011, 14:14:00
Te żakieciki to trochę takie mało nowoczesne ;) Z 10 lat mają, co? ;)
Może jakiś jeden nowy?
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/122007/386301/BLAZER%2BWITH%2BCONTRASTING%2BPIPING

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/122007/388838/JERSEY%2BBLAZER

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-W2011/122007/478073/JOGGING%2BBLAZER

wg mnie te zakiety nie nadaja sie dla tacho. Ona potrzebuje czegos dopasowanego, z talia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

a ma moze ktoras pomysl na jakas fajna, niedroga torebke?
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 15 Sie 2011, 16:08:34
a ma moze ktoras pomysl na jakas fajna, niedroga torebke?

Ile chcesz wydac?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

maya dwie ostatnie boskie! :beer:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

tacho, idź do zary, ja kupiłam teraz skórzaną za 199 z 399
albo upoluj coś na all, zdarza się tani batycki