dress code i co dalej?

Zaczęty przez tachogti, 09 Sie 2011, 21:49:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

#50
Cytat: mayagaramond w 10 Sie 2011, 21:45:28Sama pracuje w koncernie, i co?
ale chyba nie w tym a firma firmie nie rowna ;)

zreszta - z moim odczuciu w ramy biurowego dres codu nie wchodzi styl militarny ;) przynajmniej w mojej branży, choc mozna spotkac na korytarzach sądowych snujące sie panie prokuratorki czy sędzie w kabaretkach, ostrych mejkapach i tonie biżuterii na tle panterkowej bluzki.... dobrze, że sa togi :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: golinda w 10 Sie 2011, 20:51:31
może one tak w ramach pracy wtapiają się w tłum... prostytutek lol

tez czasem sie zastanawiam co im przyświecało na zakupach - a potem przed lustrem :D
prym oczywiscie wiodą protokolantki w japonkach i mini lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 10 Sie 2011, 21:47:46zreszta - z moim odczuciu w ramy biurowego dres codu nie wchodzi styl militarny


moze wstaw zdjecie stylu militarnego, bo calkiem mozliwe, ze mowimy o dwoch roznych rzeczach ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#53
klimaty w sądzie sa niezłe - polecam czasam sobie poobserwować - jak sie ma przyjemnosci byc w sądzie  :D

ale na sali pełna kulturka : sedzia w todze z łańcuchem, adwokat i prokurator w togach
nawet strony sie jakos ubiorą (choc nie zawsze)
ale na tym tle siedzi protokolantka w mini w trefionych kudłach i złotych sandałkach :D
ja bym je wszystkie ubrała w jakieś togi, mundurki, albo chociaż marynarkę i spódnice
masakra


kiedys na jakis praktykach z nudów  zajmowaliśmy sie ocenianiem czy jak protokolantka idzie wywołac kolejnego swiadka to pokaze majtki czy nie :D

Dodany tekst: 10 Sie 2011, 21:02:46

Cytat: mayagaramond w 10 Sie 2011, 20:57:27

moze wstaw zdjecie stylu militarnego, bo calkiem mozliwe, ze mowimy o dwoch roznych rzeczach ;)
no moze
tak na szybko z googla

http://bi.gazeta.pl/im/8/7654/z7654388X,Balmain--Top-New-Look-70zl--Marynarka-Zara-199zl-.jpg

http://emifashion.files.wordpress.com/2010/02/trendy2.jpg

http://emifashion.files.wordpress.com/2010/02/trendy.jpg

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

#55
nie no, moja militarna szmizjerka jest calkiem prosta jedyne co ma kolnierz ze stojka i kieszonki na piersiach i jest czarna :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
taka o
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

Cytat: mayagaramond w 10 Sie 2011, 21:24:33
zgadzam sie, ze to sie do biura nie nadaje, ale np. taka marynarka mozna wg mnie zalozyc:

http://fashionlifeandmore.files.wordpress.com/2010/10/john-lewis-military-jacket.jpg

ja bym nie załozyła, ale to z powodu takiego, ze mi sie nie podoba  (nie moj styl, za ciazka, za bardzo siermiężna ... ) ale pewnie odpowiednio zestawiona uszłaby w tłumie i by sie nadała




Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

ja uwazam, ze tak naprawde to materiał decyduje czy cos sie nada-im szlachetniejszy, tym luzniejsza rzecz da sie wkomponowac

wrobelek0403

tacho, jeszcze tak sobie pomyslałam, ze te spodnice i spodnie powinny byc w miare nie mnace sie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

u mnie to dopiero dress code jest nie do przejscia ................................ 99% tych rzeczy nie ma nawet wciecia w talii .

marax

Cytat: golinda w 11 Sie 2011, 08:46:29
ja wczoraj byłam u ginekologa
zobaczyłam na karcie, że ma na imię Artur - no to pomyślałam, że jak Artur to na pewno nie jakiś dziad stary
no i niestety w miarę młody, przed 40, całkiem całkiem, kitel rozpiety, klata na wierzchu!!!
no jak można być takim lekarzem?!?

mówi, że mam zdjąć górę, a ja mu, że miałam wczoraj usg
kazał pokazać
spojrzał na wynik, a potem na moje cycki lol lol lol

(wiadomo, co było też na wynikach usg lol )

więcej do niego nie pójdę! :blush:
hahaha . No ale daj spokoj nie mogę znaleść czegos co ma chodzby wciecie w pasie . Jak juz to kosztuje 150 zl (ryzyko zabrudzenia krwia 100%) ponizej 100 zl worki pasujace na księgowa w twojej firmie .

konwalia

marax ja mam taliowane, najfajniejsze sa od przedstawicieli ;) musisz potem jaiegos wyhaczyc
te kitle maja plus, nie widac co jest pod spodem-nie trzeba sie martwic strijem az tak

marax

#62
Cytat: konwalia w 11 Sie 2011, 08:56:42
marax ja mam taliowane, najfajniejsze sa od przedstawicieli ;) musisz potem jaiegos wyhaczyc
te kitle maja plus, nie widac co jest pod spodem-nie trzeba sie martwic strijem az tak
mnie troche drażni w tych strojach od przedstawicieli napis leku na przodzie . Wydaje mi sie ze dla pacjeta lekarz z wielkim napisem APAP jest mniej wiarygodny :)

konwalia

Cytat: maraxela w 11 Sie 2011, 09:05:59
mnie troche drażni w tych strojach od przedstawicieli napis leku na przodzie . Wydaje mi sie ze dla pacjeta lekarz z wielkim napisem APAP jest mało mniej wiarygodny :)
przypinam tam identyfikator

tachogti

dobra wieczorem pozycze od taty aparat i cos tu powrzucam :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

tachogti

doda :beer: dzieki :)

wczoraj kupilam do spodni takie troche meskie sznurowane buty na plaskim :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

tachogti

Moje drogie Panie,
przepraszam za nagłe włamanie na Wasze forum ale mam niecny zamiar prowadzenia sprawozdania na żywo z pokazu "szafowej dress kołdowej" mody mojej ukochanej Oliwii  (Tacho). Postaram się jako komentator zadowolić oczekiwania zarówno Pań jak i mojej lubej.
Zdjęcia i opisy na żywo już za chwilę:)
Pozdrawiam serdecznie
Adam
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

witaj Adamie :D

no nieeeeee, a ja musze wychodzic, ja sie tak nie bawie :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

#68
Kreacja Nr.1
Szara marynareczka
Czarna koszulina
szare spodnie
Czarne Obcasiki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 14 Sie 2011, 20:21:52

Kreacja No.2
Czarna marynareczka
Szare spodnie
Czarne obcasiki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Oraz kreacja No.3
Eeee... z powodu braku fachowego słownictwa tej kreacji opisywał nie będę:P
Oceńcie Panie same:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Krociotka kamizelka odpada...Reszre obejrze w chacie, bo w telefonie jednak srednio widac
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Szanowne Forumowiczki,

tu niestety (albo stety:P) mój komentarz się kończy, jako że moje Słońce zadecydowało iż szybciej będzie wrzucić wszystko na picassę. Zatem żegnam się z Paniami w ukłonach i być może pewnego dnia do zobaczenia:)

Pozdrawiam serdecznie
Adam
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magoo

boskie lol lol lol
:beer:

wg mnie zestaw nr 1 najlepszy

wrobelek0403

nr 1 i 2 bardzo dobre :thumbup:

nr 3 na hot-party z prezesem lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

aniak1211

Ja sie nie znam na strojach,
ale pieska masz slicznego:)
I oczy masz piekne:)