Autor Wątek: soczewki calodniowe  (Przeczytany 6482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: soczewki calodniowe
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Cze 2014, 22:45:28 »
A skąd wiesz, ze to pani?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #26 dnia: 30 Cze 2014, 22:56:42 »
A skąd wiesz, ze to pani?

sie przedstawiła żenskim imieniem, to ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

dragonfly

« Odpowiedź #27 dnia: 30 Cze 2014, 23:04:49 »

No, tak samo jak Conchita Wurst Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 23:05:14 wysłana przez dragonfly »

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 30 Cze 2014, 23:11:39 »
dragon, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 30 Cze 2014, 23:54:33 »
Opluty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 30 Cze 2014, 23:54:33 »

Marysia23

« Odpowiedź #30 dnia: 01 Kwi 2015, 13:55:22 »
Soczewki są po prostu o wiele wygodniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja niestety muszę korzystać z soczewek dwutygodniowych bo innych moje oczy nie tolerują. Najczęściej zamawiam z Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo jestem ich najbardziej pewna. Poza tym nie muszę nigdzie chodzić tylko do domu "przyjadą". Bardzo wygodne jest takie rozwiązanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pawlowska

« Odpowiedź #31 dnia: 06 Gru 2015, 15:22:20 »
ja długo próbowałam działać z soczewkami ale poddałam się i wróciłam do okularów
za bardzo wysychało mi oko i musiałam ciągle zalewać kroplami i dużo mrugać

sabrinka

« Odpowiedź #32 dnia: 14 Maj 2016, 14:01:44 »
Mi również wysycha oko po noszeniu soczewek, ale tylko w tedy gdy je noszę cały dzień