Manicure hybrydowy

Zaczęty przez tachogti, 04 Sie 2011, 16:28:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

marax mi to baardzo odpowiada, że rozpakowuje przy mnie z tych opakowań, brwi, depilacje, paznkocie, stopy-wszytsko leci w rekawiczkach
masaże są bez już
tak samo jak podoba mi się, że do mikrodermabrazji każda klientka ma swoją końcówkę(też jest dezynfekowana), a nie jedna dla wszystkich

justynaaaa2

#26
rany znowu czuję się dziwnie bo nigdy się nie zastanawiałam nad kwestią dezynfekcji  :hmm: zakładam że one w tych salonach muszą coś robić, jakoś to dezynfekować bo raczej chcą mieć klientów a nie połowę z nich wypuścić z grzybem czy innym świństwem  :hmm:
na manicure chodzę od jakichś 12 lat, oprócz tego wiele razy korzystałam z innych salonów kosmetycznych, z różnych zabiegów i NIGDY nie miałam żadnego grzyba, zakażenia, nic mi się nie przytrafiło
a cążkami już kilka razy byłam zacięta  :hmm:

wydawało mi się że ja sobie zaprzątam głowę różnymi dziwnymi rzeczami, ale widzę że moje "problemy" to i tak jest mały kaliber ;D

już częściej się zastanawiam jak mierzę w sklepie ciuch kto mierzył go wcześniej i to mnie np. strasznie obrzydza ;D

Dodany tekst: 07 Sie 2011, 21:17:11

i też nigdy nie widziałam żeby ktoś przy mnie otwierał opakowanie z narzędziami po sterylizacji  :knuje:

abkasia

gdzie we wrocławiu mozna dobra hybryde zrobic???
ja robilam u rodzicow za 120 zl ( drogo) i niezbyt ladnie nalozona ta hybryda....