depilacja laserowa

Zaczęty przez damka, 03 Sie 2011, 20:51:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

mam taki plan by raz na zawsze pozbyć sie tego, co natura wymyśliła chyba po pijaku ;)

czy znacie jakiś salon, zwłaszcza na bemowie, gdzie można dokonać aktu destrukcji w spoóśb pewny i bezpieczny?


mobka


aniak1211

Ja z depilacji laserowej nie jestem zadowolona,
bolalo jak diabli a po 8 sesjach wloski jak byly tak dalej sa;D
Moze teraz laser jest skuteczniejszy niz te kila lat temu,kiedy robilam,(o mamo,to juz z 9 lat bedzie:D)
ale czesto slysze negatywne opinie,
byl na strefie juz watek o depilacji laserowej.

damka


mobka

Damka, ja z doswiadczenia i z rozmow z kosmetyczkami moge polecic tylko laser ligtsheer. Ja robilam pierwszy raz jakos 5-6 lat temu(we Wroclawiu), z 1,5 roku mialam spokoj, pozneij zaczely odrastac, jakbym pochodzila na sesje przypominajace, to pewnie bylby luz, A tak, to wlasciwie wrocilam do punktu wyjscia. Teraz zaczelam znowu i po 2 razach jest b. dobrze.
Kupilam tez na grouponie laser IPL RF, ale to totalnie mija sie z celem, po 2 razach efektow nie bylo, a bolalao tak samo. Kosmetyczki, z ktorymi rozmawialam, do ciemnych wlosow IPL RF odradzaja, nim mozna zrobic jasne, bo lightsheer jasnych nie zlapie.
Jak sie obrobie z tym co robie teraz, to zrobie sobie jeszcze cale nogi. Moze w prezencie na 30te urodziny ;) Choc w sumie zrobilabym juz teraz, ale mam problemy ze skora i nie moge nic ruszyc na razie.
A co do bolu - no boli. Bikini sobie nie wyobrazam, pachy tez srednio, ale ja mam baaaaardzo grube wloski.

A wiecej opinii bylo w watku o depilacji woskiem bikini ;)

aniak1211

Cytat: mobka w 03 Sie 2011, 23:28:17Bikini sobie nie wyobrazam, pachy tez srednio, ale ja mam baaaaardzo grube wloski.

Ja tez nie:D
Ja mam baaaaaardzo grube i czarne wlosy-nawet po goleniu widac je pod skora-co mnie strasznie denerwuje,zwlaszcza pod pachami.

Ja tez robilam we Wroclawiu,
ale wtedy nic mi nie mowili o rodzajach lasera,jedynie ze nie lapie jasnych wloskow;D
Cytat: mobka w 03 Sie 2011, 23:28:17robilam pierwszy raz jakos 5-6 lat temu(we Wroclawiu), z 1,5 roku mialam spokoj
Ja po depilacji mialam spokoj na 6 tyg.
później cebulki odrastaly;D
Dlatego zabieg powtarzac trzeba bylo co 6 tyg.


mobka

Aniak, to nie cebulki odrastaly, tylko mamy wlosy w roznych fazach wzrostu i te co rosly, to je laser zlapal i po ok tygodniu po prostu wyszly ze skory, a po tych 6 tyg. wyrosly wloski, ktore byly wczesniej w uspieniu. I  dlatego trzeba wziac serie zabiegow, a nie tylko jeden.

W Wroclawiu moge polecic na Ruskiej gabinet, za Pasazem Niepolda. O tu http://www.royallaser.pl/

A rodzaje laserow sa rozene, roznia sie dlugoscia fali i moca. Te IPLe pojawily sie niedawno w Polsce, ma je masa gabinetow, bo sa duzo tansze od lightsheer. A do tego mozna nimi jeszcze jakies inne zabiegi robic. A jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego ;) Troche generalizuje, ale ogolnie IPL nie jest dobrym laserem do depilacji. To w sumie nawet nie do konca laser (tak patrzac z technicznego punktu widzenia)