Autor Wątek: FOTOGRAF  (Przeczytany 26060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ka-milka

Odp: FOTOGRAF
« Odpowiedź #150 dnia: 16 Kwi 2009, 11:11:34 »
Wiecie co?? Najgorsze jest to, że często fotograf nie liczy się ze zdaniem Młodej Pary. Moja siostra miała pewne pomysły na swoje zdjęcia, ale fotograf ich nie wykorzystał. Zrobił jak chciał. No i na sesji w plenerze tez nic nie mówił tylko kazał stanąć i już pstryk. A skąd my zwykli ludzie mamy wiedzieć jak się ustawić?!?! Eh, ale zdarzają się też super fotografowie!! Mają tak piękne zdjęcia, że aż kipi emocjami z fotek!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A tak w ogóle to zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego ślubu na [modbreak]
SPAM!
[/modbreak]
« Ostatnia zmiana: 13 Lip 2009, 23:28:38 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #151 dnia: 16 Kwi 2009, 11:17:19 »
ka-milka po to sa portfolia, zeby wybrac takiego fotografa, ktorego ujecia i pomysly najbardziej nam odpowiadaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i pogadac nie zaszkodzi, czy jest otwarty na propozycje, czy nie bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tam mialam propozycji zero na plenerze swoich, bo 1. przeciez nie znam sie na tyle, zeby wiedziec, czy moje ustawienie wymyslone w glowei to wyjdzie super na zdjeciu czy chalowato Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 2. wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #152 dnia: 16 Kwi 2009, 15:28:15 »
wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

5czwartych

« Odpowiedź #153 dnia: 16 Kwi 2009, 20:46:05 »
2. wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale na drzewo nie weszłaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #154 dnia: 16 Kwi 2009, 20:58:02 »
5czwartych no halo - a drzewo nie bylo khem khem jedynym moim pomyslem ? :> zawislam w pol, bo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciazyla i brak galezi nie pomagal i jak wyglada zdjecie?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj soooo seeeexi wiszacy w pol slonik  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #154 dnia: 16 Kwi 2009, 20:58:02 »

effik

« Odpowiedź #155 dnia: 17 Kwi 2009, 08:23:14 »
zwierzatko_mojej_mamy ja chcem to zobaaczyććć!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #156 dnia: 17 Kwi 2009, 08:25:00 »
zwierzatko_mojej_mamy ja chcem to zobaaczyććć!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja też!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

5czwartych

« Odpowiedź #157 dnia: 17 Kwi 2009, 08:39:28 »
zdjęcie nie powstało bo z tego co pamiętam to leżałem ze śmiechu na ziemi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #158 dnia: 17 Kwi 2009, 09:09:59 »
5czwartych a Ty wiesz, ze ja sierota, jeszcze sie reszta z pleneru nie pochwalilam dziewczynom ?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niezly wstyd  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #159 dnia: 17 Kwi 2009, 09:42:39 »
zdjęcie nie powstało bo z tego co pamiętam to leżałem ze śmiechu na ziemi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzątko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #160 dnia: 17 Kwi 2009, 13:04:38 »
jeszcze sie reszta z pleneru nie pochwalilam dziewczynom ?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niezly wstyd  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokazuj natychmiast, or else!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

wedding_waw_pl

« Odpowiedź #161 dnia: 26 Lis 2009, 16:35:43 »
Pytanie jak w temacie wątku: ile płacicie, ile zdjęć dostajecie jest z gatunku tych:

ile płacicie za samochód (tzn. za zakup) i jaki ma przebieg.
- Bo my możemy kupić auto za XX zł. z przebiegiem YY km.
(zaraz, ale jakie auto, z jakimi opcjami, który rocznik?

Pytanie tylko czy trzyletnie Dawoo Tico z przebiegiem 50tys. będzie tyle samo warte co trzyletni Merc S-class ???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zdjęcia to nie ziemniaki - nie ocenia się ich na wagę !!

marlen_ka

« Odpowiedź #162 dnia: 26 Lis 2009, 18:09:20 »
Pytanie jak w temacie wątku: ile płacicie, ile zdjęć dostajecie jest z gatunku tych:

ile płacicie za samochód (tzn. za zakup) i jaki ma przebieg.
- Bo my możemy kupić auto za XX zł. z przebiegiem YY km.
(zaraz, ale jakie auto, z jakimi opcjami, który rocznik?

Pytanie tylko czy trzyletnie Dawoo Tico z przebiegiem 50tys. będzie tyle samo warte co trzyletni Merc S-class ???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zdjęcia to nie ziemniaki - nie ocenia się ich na wagę !!

moze nie ocenia sie ich na wage, ale zawsze lepiej miec rozeznanie. ile jaka jest srednia liczba zdjec, ktora dziewczyny dostaja. po to jest forum, zeby zapytac

magoo

« Odpowiedź #163 dnia: 26 Lis 2009, 23:50:58 »
zupelnie nowa wiedzmo wedding_waw_pl!! Pierwszy dzien na forum i juz tak ostro?? Wyluzuj troche bo sobie niezla antyreklame robisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj