Pytanie do mamusie, które...zostawiły niemowlaka z babcią na tydzień :)

Zaczęty przez olgaaa1, 01 Sie 2011, 17:47:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: konwalia w 02 Sie 2011, 10:52:31w sumie ja się boję nie tyle lotu, co tego że ja nie znam ang, P. tez średnio i jakby się cos działo, to boję się, ze sie nie dogadamy  blush blush

ja się coś, tfu tfu, dzieje, to zawsze jest rezydent, jak sie coś dzieje to on ma pomóc :)

olgaaa1

chyba pojadę, bo głupio mi jest tak teraz odkręcać, poza tym wszyscy mi mówią, że jestem trzaśnięta na jej punkcie i wiecie co to chyba prawda. Nie daje sobie pomóc, wszystko muszę, sama, sama, sama...więc takie odcięcie pępowiny może dobrze nam zrobi, bo trzęsę się nad nią niemiłosiernie.
Jeśli chodzi o zabranie to nie jest dobry pomysł, mała jest teraz w okresie Ja Ja czyli Ja chce leżeć na brzuchu, Ja chce się turlać, Ja chce powalić głową o lustro :D więc myślę, że z moją mamą będzie jej dobrze w domu. Myślę, że w przyszłym roku, to na 100% z nią pojedziemy gdzieś, już taka głupia nie będę. Poza tym, muszę to zrobić dla M. mam nie tylko dziecko, które kocham nad życie, ale i męża którego też kocham nad żyxcie :D
co za wyznania i to w pracy :D :D

Angie

olgaaa1 moim zdaniem  bardzo dobra decyzja  :beer:
Wszystkim powinno wyjść to na dobre, a mała na pewno nie odczuje :)

nionczka

Cytat: justynaaaa2 w 01 Sie 2011, 23:37:59a mogę zapytać (bez złośliwości żeby nie było ) czemu byście dziecka nie zostawiły - czy bardziej dlatego że wy będziecie tęsknić czy boicie się że dziecku będzie źle bez was

Ja nie czuje sie dobrze z dala od Irene. o ile ze wzgledow zawodowych moge i musze bez niej gdzies jechac, o tyle na urlop nie ma mowy. Dla mnie to nie frajda wyjezdzac bez malej. I mam podobnie jak dziewczyny. Spokojna jestem tylko jak jest z jednym z nas. Wiem, ze babcia zajmuje sie nia swietnie, nawet lepiej od taty, ale i tak wole kiedy jest z tata, jesli nie moze byc ze mna.



Dodany tekst: 02 Sie 2011, 12:57:39

Cytat: doda w 02 Sie 2011, 10:31:13ale ja z kolei nie mam potrzeby wyjeżdżać z koleżankami sama

ja tez nie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: rubin04 w 02 Sie 2011, 00:55:43Bo np. moja Mila jest zupełnie nie inwazyjna - je, śpi, popatrzy na świat i dalej śpi, hałas jej zupełnie nie przeszkadza itd.

No ale jak pisałam - zależy jakie były ustalenia i jakie są plany "imprezowania"
o tak... ;D

marcheewka

My jedziemy z Olą, ale w styczniu maż namawia mnie na narty i nie wiem, czy sie zdecyduje zostawic Olę na tydzien z teściową. Co prawda zajmuje sie nią codziennie, ale ja chyba będę bardzo tęsknic, Ola będzie miala 15 miesiecy.

rubin04

Olgaa - dobra decyzja, zwłaszcza że sama piszesz że wzgl. córci jesteś bardzo zaborcza itd. - może ten wyjazd bedzie takim zdrowym odcięciem pępowiny :) Jedz i odpoczywaj!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login