Autor Wątek: stres przedślubny +dół ;(  (Przeczytany 2050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

strzygula

• Gość
stres przedślubny +dół ;(
« dnia: 14 Paź 2007, 14:42:59 »
za tydzien slub, niby wszystko zalatwione ale wychodza drobiazgi ktore wkurzaja najbardziej bo np. dzisiaj zalozylam to co mam zaplanowane na szyje i okazalo sie ze tak obciera szyje ze po godzinie robi sie czerwona wiec nie mam nic na szyje, sasiad od ktorego porzyczamy samochod dowiedzial sie ze ma wyjazd sluzbowy w pt i bedzie w sobote ok 13.00-14.00 w domu a slub o 15.00 wiec trzeba bedzie szybko umyc i dekorowac autko, ksiadz ktory mial udzielic nam slubu i mowic kazanie nie przyjedzie, moi wspaniali bracia cioteczni zadzwonili dzisiaj i spytali czy bedzie piwo i jak uslyszeli ze bedzie kazdy inny alkohol ale nie piwo to powiedzieli ze kupia sobie piwo i beda pili piwo na weselu a jeszcze patrzylam pogode na onecie i  w sobote zimno+ deszcz. cholera mnie juz bierze
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

foszek

« Odpowiedź #1 dnia: 14 Paź 2007, 15:06:05 »
strzygula, spokojnie, na pewno wszystko sie ulozy :-)
Ciesz sie ze to wszystko wyszlo dzisiaj, a nie w dniu wesela, bo masz czas jeszcze cos z tym zrobic :-)

dr_chaos

• Gość
Re: stres przedślubny +dół ;(
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Paź 2007, 15:32:23 »
Cytat: "strzygula"
moi wspaniali bracia cioteczni zadzwonili dzisiaj i spytali czy bedzie piwo i jak uslyszeli ze bedzie kazdy inny alkohol ale nie piwo to powiedzieli ze kupia sobie piwo i beda pili piwo na weselu

:shock:  :evil: Nie mieści mi się to w głowie. Nie wiem, jakie masz stosunki rodzinne, ale u mnie na weselu, gdyby ktoś się w ten sposób zachował, to zostałby wyproszony z imprezy, nie przeze mnie, ale na pewno kilka osób z rodziny NATYCHMIAST by odpowiednio zareagowało. Na szczęście wiem, że do takich incydentów na 100% nie dojdzie.
Co im odpowiedziałaś??

Pogodą się w ogóle nie przejmuj, nie masz na to wpływu, impreza tak czy inaczej się odbędzie - na pewno będzie dobrze, nie martw się tym na zapas, bo prognoza na za tydzień rzadko kiedy się sprawdza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może znajdź sobie jakieś zajęcie, żebyś nie myślała o dniu ślubu? Pobiegaj, poczytaj książkę, albo umów się ze znajomymi - odstresuje się  :-D

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Paź 2007, 16:25:17 »
moi wspaniali bracia cioteczni zadzwonili dzisiaj i spytali czy bedzie piwo i jak uslyszeli ze bedzie kazdy inny alkohol ale nie piwo to powiedzieli ze kupia sobie piwo i beda pili piwo na weselu

to jeszcze niech se pizzę zamówią!  :mrgreen: co za buraki!!!

aniak1211

« Odpowiedź #4 dnia: 14 Paź 2007, 16:41:26 »
I ja po weselu znalazlam puszki po piwie,kuzynki maz kupil sobie i pil.

Nie ma co sie przejmowac burakami ;-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

foszek

« Odpowiedź #5 dnia: 14 Paź 2007, 17:30:32 »
No coz, moze jednak kupic pare piw, po co maja obciach robic?
Ja bede miala na weselu piwo, bo wiem ze beda udzie ktorzy innego alkocholu nie pija.

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 14 Paź 2007, 19:41:43 »
nie martw się strzyguła
wszystko będzie dobrze

zobacz na opisy innych forumek
im też się coś posypało
a i tak wspomnienia mają niezapomniane

głowa do góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

Re: stres przedślubny +dół ;(
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Paź 2007, 20:49:41 »
za tydzien slub, niby wszystko zalatwione ale wychodza drobiazgi ktore wkurzaja najbardziej bo np. dzisiaj zalozylam to co mam zaplanowane na szyje i okazalo sie ze tak obciera szyje ze po godzinie robi sie czerwona wiec nie mam nic na szyje,

Masz jeszcze troszke czasu, wiec mozesz poszukac sobie czegos innego. Nie ma sie czym martwic:)
Dla pocieszenia powiem Ci, ze my nie mamy jeszcze ulozonego ukladu do walca.
Ale nie stresujemy sie tym, jeszcze caly tydzien przed nami:)

sasiad od ktorego porzyczamy samochod dowiedzial sie ze ma wyjazd sluzbowy w pt i bedzie w sobote ok 13.00-14.00 w domu a slub o 15.00 wiec trzeba bedzie szybko umyc i dekorowac autko,

To moze znajdzcie inny samochod na slub??
No chyba, ze Wasza dekoracja nie jest jakas skomplikowana, to dacie rade udekorowac auto.

To juz tylko i wylacznie o nich swiadczy. Nie ma sie czym przejmowac moim zdaniem.

a jeszcze patrzylam pogode na onecie i  w sobote zimno+ deszcz. cholera mnie juz bierze

Ja tez mam slub za tydzien i w ogole sie pogoda nie przejmuje.
Nie mam nic na rece i nie chce miec. Moj ukochany podsunal mi dzisiaj pomysl, zebym sobie kupila chociaz biala Pashime i zalozyla na rece w momencie jak wyjdziemy z kosciola i goscie beda nam skladac zyczenia.
Niestety pod koniec pazdziernika musimy sie pogodzic z taka pogoda. Chociaz rok temu bylo przeslicznie.
Nie mamy na to wplywu i nie pozwol, zeby Ci to popsulo ten wyjatkowy dzien.
Glowa do gory! Wszystko bedzie dobrze.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

talula

« Odpowiedź #8 dnia: 14 Paź 2007, 21:49:27 »
Wydaje mi sie, ze prognozy jak zwyke sie nie sprawdza;) no ale to bedzie Wasz dzień niezależnie od pogody, wiec nie przejmuj sie tym wszystkim tak bardzo, ja polecam herbatke z melisy, kobitki maja racje masz jeszcze troche czasu, by podopinac ostatnie sprawy, mysle, że i tak wszystko wypadnie wspaniale;)
Trzymaj sie ciepło!;)

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Paź 2007, 22:34:23 »
wlasnie problem z alkohole jest taki ze na weselu bedzie dostepny chyba kazdy alkohol poza piwem (koniak, likier, whisky, wino biale, czerwone, rozowe itd) bo nie chcemy mieszac za bardzo. powiedzialam im ze chyba zartuja i zeby wzieli kanapki bo jedzenie moze im nie pasowac. wkurza mnie ze czlowiek z siebie wychodzi zeby wszystkim dogodzic (usadzic gosci zeby sie nie pozabijali, jedzenie zeby wszystkim pasowalo itd) a i tak znajda sie osoby ktorym cos nie pasuje. powiedzialam juz kamerzyscie ze jezeli beda pic piwo to ma ich nie uwzgledniac na kasecie

calla

« Odpowiedź #10 dnia: 14 Paź 2007, 23:08:12 »
wkurza mnie ze czlowiek z siebie wychodzi zeby wszystkim dogodzic (usadzic gosci zeby sie nie pozabijali, jedzenie zeby wszystkim pasowalo itd) a i tak znajda sie osoby ktorym cos nie pasuje

I tu masz racje. Nigdy sie wszystkim nie dogodzi.
U mnie ten jest wegetarianinem, ten je miesta tylko gotowane a inny jeszcze cos inego.
Mialam tez problem z usadzeniem gosci. ten chce siedziec kolo tego, ale nie kolo tamtego.
Nawet nasz jeden znajomy na wiesc o tym, ze beda winietki na stolach powiedzial, ze to jest poroniony pomysl.
Takze nie martw sie tym i glowa do gory!
Za tydzien o tej porze bedziemy juz mazatkami i bedziemy tylko wspominac nasze przygotowania:)

foszek

« Odpowiedź #11 dnia: 14 Paź 2007, 23:37:32 »
(koniak, likier, whisky, wino biale, czerwone, rozowe itd

A jak tak o nich nie dbam, jak tesciowa zaczela sugerowac whiski bo ktos tam pije, to powiedzialam, ze napije sie w domu. Ja mam tylko wino, piwo wodke i ajerkoniak.
A najlepiej mam z jednym gosciem, on oalkocholu nie pije  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A nad piwem zastanow sie, chocby na poprawiny, dobrze stawia gosci na nogi, wyprobowalismy to na siostry weselu...
Acchh gdzie te czasy gdzie sie podawalo rzozrobiony spirytus badz samogon....

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Paź 2007, 19:12:20 »
piwa na pewno nie bedzie bo popsulo by caly charakter wesela a poprawin nie bedzie. moje zdanie jest takie ze jak ktos nie znalazl na weselu alkoholu ktory preferuje to albo nie pijhe w ogole albo pije to co jest

eva_luna

« Odpowiedź #13 dnia: 15 Paź 2007, 19:20:57 »
strzygula kochana, powiem Ci na goraco jeszcze- NIE PRZEJMUJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
My mielismy koszmarna pogode, ale to naprawde nie mialo wiekszego znaczenia- z domu do samochodu, z samochodu do kosciola, itd., na dworzu przyjecia przeciez nie masz. Pamietaj tylko zeby miec jakas etole- emocje emocjami ale ten chlod daje sie juz we znaki i ja bylam zadowolona z mojego marabuta.
Kuzynami sie nie przejmuj- chca piwo- niech kupuja, to naprawde jest drobiazg.
Gadzety do dekoracji auta postaraj sie miec proste, zeby mozna bylo latwo je przymocowac (a moze warto poprosic kogos innego o wiezienie, zeby sie w sobote nie denerwowac tym, czy sasiad zdazy wrocic?)
Ja tez sie stresowalam caly tydzien przed, a w sobote naprawde wszystko to traci znaczenie, wiec GLOWA DO GORY I CIESZ SIE TYMI PRZYGOTOWANIAMI!

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Paź 2007, 22:39:02 »
dzis moje kochanie postaralo sie zebym sie rozstresowala (profilaktycznie kupil tez persen) wiec dzis jest ok. zarezerwowalismy sobie miejsce na podroz poslubna, z samochodem sie troche wyjasnilo bo tata zamieni sie z sasiadem na samochody i sasiada samochod od piatku stoi u nas pod domem wiec bedzie ok. z kierowca nie ma problemu bo swiadek jest kierowca. rodzinka i jej pomysly i komentarze dzis mnie nie obchodza wiec jest ok. a co do pogody to jak bedzie zimno to ok bo mam szal z miska, bolerko z miska i szal z jakiegos grubszego materialu wiec oblozona jestem a to dlatego ze planowalam slub w lutym wiec mi zostaly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie chce deszczu bo chcemy sobie zrobic grupowe zdjecie pod kosciolem a jak bedzie padalo to sie nie da ale poczekam do czwartku to prognoza pogody bedzie pewniejsza.
dziekuje Dziewczyny za pomoc. kochane jestescie

salsa

« Odpowiedź #15 dnia: 15 Paź 2007, 22:51:46 »
strzygula, wiem ze to sie łatwo mowi, jak sie jest juz po, ale zapewniam Cie ze tego dnia wiele rzeczy nie bedzie miało az takiego znaczenia:))
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Paź 2007, 22:56:38 »
wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak samo bylo przy obronie mgr. ja panikowalam wszyscy sie smiali no i po fakcie stwierdzilam ze nie bylo czego sie bac i  wkurzac. bedzie spoko.

salsa

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Paź 2007, 22:59:00 »
bedzie spoko.

no dokąłdnie:) ludzie robia to od wieków:))))

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Paź 2007, 23:01:11 »
nie my pierwsi i nie ostatni ale jak to dzisiaj stwierdzil moj N. z moim tata ze kobiety maja wade fabryczną i przejmuja się durnotami na ktore i tak w większosci nie mają wplywu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i cos w tym jest

eva_luna

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Paź 2007, 23:08:39 »
strzygula, co do wspolnego zdjecia- ja tez je chcialam zrobic przed kosciolem ale padalo. Problem rozwiazalam w ten sposób, ze wszystkich zebralam na sali i zrobilismy to zdjecie na sali. Wiec kolejny problem rozwiazany:) Trzymaj sie!!

salsa

« Odpowiedź #20 dnia: 15 Paź 2007, 23:13:15 »
strzygula, my myśleliśmy ze bedzie padło i foto nie bedzie, a nie padało i foto wspólne jest-także nerwy w konserwy bo i tak wpływu nie masz:)

dobranoc  8-)

talula

« Odpowiedź #21 dnia: 16 Paź 2007, 08:09:20 »
Cytat: "salsa"
strzygula, wiem ze to sie łatwo mowi, jak sie jest juz po, ale zapewniam Cie ze tego dnia wiele rzeczy nie bedzie miało az takiego znaczenia:))

I to są najcenniejsze pocieszenia;) bo coż ja mogę powiedziec, skoro wszystko przede mna jeszcze i pewnie tez bede jechała na melisie lub persenie;)

Widze, ze fajne rytuały sie u nas zapoczątkowały, symboliczne przejscie na drugą stronę i przyjęcie do grona mężatek, jeszcze tylko czepca brak  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:

calla

« Odpowiedź #22 dnia: 16 Paź 2007, 08:20:16 »
tata zamieni sie z sasiadem na samochody i sasiada samochod od piatku stoi u nas pod domem wiec bedzie ok

Widzisz, i po problemie. Grunt to nie panikowac, a na spokojnie wszystko przemyslec:)
Co do pogody to w sobote ma nie padac. Ja zawsze sprawdzam na wetter.de
(nie wiem w jakim Ty regionie mieszkasz, ale u mnie to tak wyglada).

od wczoraj pogoda sie poprawila na obrazkach, a do soboty jeszcze kilka dni zostalo:)
Glowa do gory, wszystko bedzie dobrze!

strzygula

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Paź 2007, 11:14:07 »
ja jestem w siedlec wiec jak sprawdzilam to ma nie padac wiec jest ok. dziekuje jeszcze raz dziewczyny za dobre slowo. ide sprzatac w chalupie to zawsze pomaga na stres