mieszkanie soniacza

Zaczęty przez sonja, 25 Lip 2011, 21:22:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: rudasekawf w 11 Sie 2011, 07:48:33nie wiedziałam, że można tak nadrukować prywatne zdjecie, piękne i bardzo ciekaie może wyglądac. Pomysł super

mozna, tylko troche to kosztuje i zdjecie musi byc b. dobrej jakosci (nieostre powiekszone, bedzie oczywiscie nieostre)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

ja zrobilam frana w dwoch wersjach - dla nas taniej na satynowym papierze foto, dla mamy drozej na plotnie wlasnie - wersja na plotnie wyglada duzo gorzej z uwagi na strukture plotna - duuuzo zabiera z jakosci oraz z kontrastu tez - drukarnia byla porzadna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

mayagaramond prawdę mówiąc nie podoba mi się to rozwiązanie.

Planuję proste, jednokolorowe (białe?!) ramy lub antyramy, ale to się jeszcze zobaczy.

Lwica

Cytat: sonja w 11 Sie 2011, 18:45:27Planuję proste, jednokolorowe (białe?!) ramy lub antyramy, ale to się jeszcze zobaczy.

i wtedy koniecznie z szybką z antyrefleksem więc się nic nie będzie świecić i odbijać, ja we wzystkich wyszywanych obrazach w ramach powymieniałam.

A tak na poważnie Sonja normalnie podziwiam idealnie czysto luksusowo wręcz aż się nie chce wierzyć, że to nie "podrasowane foty". Ja czekam na reszte fotek mieszkanka!!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Sie 2011, 15:43:17
ja zrobilam frana w dwoch wersjach - dla nas taniej na satynowym papierze foto, dla mamy drozej na plotnie wlasnie - wersja na plotnie wyglada duzo gorzej z uwagi na strukture plotna - duuuzo zabiera z jakosci oraz z kontrastu tez - drukarnia byla porzadna ;)

Trudno mi sie wypowiedziec na temat jakosci twojego druku, nie jest to kwestia samej drukarni, ale tez jakosci plotna. Sa bawelniane podkoszulki za 20€, ale sa tez za 50€ lub wiecej.


Szyba z antyrefleksem to najczesciej szyba zmatowiona, przez ktora zdjecie inaczej wyglada.

nie wstawilaby  zdjecia duzego formatu nie wstawilabym za szybke. Teraz jest tyle nowych metod:np. zdjecia na akrylowych albo aluminowyvh plytach, ale to troche kosztuje.

Ale co, kto woli;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 11 Sie 2011, 19:58:13Trudno mi sie wypowiedziec na temat jakosci twojego druku, nie jest to kwestia samej drukarni, ale tez jakosci plotna. Sa bawelniane podkoszulki za 20€, ale sa tez za 50€ lub wiecej.
no ja rozumiem, ale piszac, ze drukarnia byla porzadna mialam na mysli caloksztalt ;) ze nie drukowalam atramentowka na t-shircie :D no mi sie nie podobal efekt, chetnie bym zobaczyla na zywo inne takie pary papier foto i plotno z tego samego zdjecia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

A jakiej wielkosci bylo zdjecie i ile za nie zaplacilas?


wg mnie zdjecia w duzym formacie wydrukowane na plotnie prezentuja sie lepiej niz te na papierze za szybka bez passpartout...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Sie 2011, 23:08:3250x70?
Woooo, Fran w takim formacie... Rozmarzyłam się lol lol
A jak już tu jestem, to napiszę w temacie - sonja mieszkanie absolutnie pięknie urządzone, podziwiam, zazdroszczę i gratuluję. Też mogłabym się wprowadzić do takich wnętrz!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ziuta w 11 Sie 2011, 23:41:26Woooo, Fran w takim formacie... Rozmarzyłam się
no to drukuj karola :D masz juz przeca :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Sie 2011, 22:08:32
50x70? ponad stowe

ale bez ramy, sam druk plotnie?

Ogolnie mowi sie, ze jakosc na plotnie jest lepsza, zdjecie trwalsze, kolory nie blakna, lepsze jest nasycenie kolorow.

Mam jedno duze zdjecie na plotnie (chyba 130x90) i wyglada to lepiej niz zdjecia np. formatu 90x70 w ramie za szybka (ale one sa z czasow, gdy na druk na plotnie byl albo nieznany albo cholernie drogi i tez nigdzie nie wisza).



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

#87
Cytat: mayagaramond w 12 Sie 2011, 00:31:44ale bez ramy, sam druk plotnie?
si

Dodany tekst: 11 Sie 2011, 23:40:31

Cytat: mayagaramond w 12 Sie 2011, 00:31:44ale one sa z czasow, gdy na druk na plotnie byl albo nieznany albo cholernie drogi i tez nigdzie nie wisza
moze inna technologia?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Sie 2011, 00:40:17moze inna technologia?


to nie chodzi o jakosc zdjecia, ale o to, ze na plotnie (albo na akrylu) prezentowaloby sie lepiej niz w ramce za szybka ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

no ale jakosc jest lepsza?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Sie 2011, 07:29:54
no ale jakosc jest lepsza?

jakosc czego? Zdjecia? Na plotnie mam zdjecie, ktorego nie mam na papierze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#91
Zwierzu mne sie tez nie podoba na płótnie - koleżanka  sobie podrukowała slubne i wywiesiła - nie wiem czy zła jakos druku czy płótka ale zdjecie całe w tych rowkach ....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

tez mi sie tak wydaje..... hmm
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 12 Sie 2011, 09:02:21
jakosc czego? Zdjecia? Na plotnie mam zdjecie, ktorego nie mam na papierze.
a no to widzisz - to nie wiadomo ;) to zrob na papierzei porownaj :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

ja tam nie mam absolutnie nic przeciwko zdjęciom w ramkach:

mayagaramond

#95
Cytat: yoy w 12 Sie 2011, 11:55:43ja tam nie mam absolutnie nic przeciwko zdjęciom w ramkach:

ale to co pokazalas to sa male formaty. Ja mowie o zdjeciach XXL ;)


Dodany tekst: 12 Sie 2011, 13:17:39

Cytat: golinda w 12 Sie 2011, 10:22:39płótno jest imo zarezerwowane dla obrazów malowanych farbami

i dlatego na wystawy fotograficzne drukuje sie foty na plotnie ;) Raczej drukowalo, teraz dominuje akryl lub aluminium.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

bozena.dp

sonja pięknie!
dawaj reszte mieszkania

ddu

sonja, zdjęcia na ścianie w ramach - super, ale nie w antyramach ;)

mój znajomy fotograf zawsze po piwie zaczyna opowiadać, że antyramy to prlowski zastępnik ram. wiem, że nie ma racji z tym zastępnikiem, ale sama ram nie znoszę

bardzo fajnie, niestety drogo, oprawiają na ul. Kopernika, ramy można kupić taniej w Bliku (mostowa), no albo w ikea :D

sierpniowajulka

A co słychać w tym mieszkaniu? Jakieś nowe foty?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

sonja, czy Twoja lampa w kuchni to Koziol?

A przy okazji...może jakieś nowe zdjęcia :)???