Autor Wątek: Ćwiczymy po porodzie co i jak?  (Przeczytany 3184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Ćwiczymy po porodzie co i jak?
« dnia: 21 Lip 2011, 09:32:37 »
Gdzieś było pisane, ale nie mam teraz kiedy szukać.

Zastanawiam się kiedy mogę jakąś aktywność włączyć-kontrolę gina mam za tydzień, brzuch w okolicy blizny jest tkliwy i jakby "inne ciało", a tak to czuję się ok.

Golinda albo inne dziewczyny plis o rady
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2011, 10:06:52 wysłana przez konwalia »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

Odp: PO porodzie co i jak?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lip 2011, 09:42:25 »
Ja dopiero teraz zaczne (6 m-cy po), ale to przez brak czasu i mobilizacji tez (brak czasu jest lepsza wymowka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

jak gin po kontroli nie zabroni to mysle, ze mozesz zaczac od jakichs lzejszych cwiczen zeby nie isc na calosc od razu i powoli wrocic do aktywnosci. Sama zobaczysz jak bedzie szlo.

Przeciez cc to nie takie hop siup (przynajmniej u mnie nie bylo tak lekko).
Jeszcze 2 m-ce po mialam wrazenie, ze nie wszystko tam juz jest ok jak przedtem, zreszta szybko schudlam i im dalej od cc to brzuch sie "wciagal" ale teraz po skonczeniu karmienia przybralam jakies 3 kg i brzuszek wrocil wiec tez czas sie zabrac za siebie.

zosia2007

« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lip 2011, 09:44:06 »
konwalia matko, jak myslalm ze ty o aktywnosci seksualnej piszesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lip 2011, 09:46:03 »
brzuch w okolicy blizny jest tkliwy i jakby "inne ciało"
ja mam inne cialo do dzisiaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciagle sie dziwie jak sie opre lonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o umywalke w celu pomalowania oka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Angie

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lip 2011, 09:53:48 »
zosia2007 ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lip 2011, 09:53:48 »

konwalia

« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lip 2011, 10:04:13 »
konwalia matko, jak myslalm ze ty o aktywnosci seksualnej piszesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tym razem nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poprawiłam tytuł

a w kwestii aktywności seksualnej po ptakach, bo nikogo nie pytałam czy już mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2011, 10:10:32 wysłana przez konwalia »

rubin04

Odp: Ćwiczymy po porodzie co i jak?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lip 2011, 11:32:20 »
No mój gin powiedział "ćwiczyć na maksa, tj,. na ile dziecko pani pozwoli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj "
(4 tyg po porodzie)
Ale ja to już dzień po czuła się jakbym nie rodziła.

Angie

« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lip 2011, 11:33:01 »
tym razem nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poprawiłam tytuł

a w kwestii aktywności seksualnej po ptakach, bo nikogo nie pytałam czy już mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lip 2011, 12:29:42 »
ja przepraszam, że nie na temat, ale kawał mi sie przypomniał:
ciagle sie dziwie jak sie opre lonem

Dziewczyna do chłopaka:
- Połóż rękę na mym łonie...
- A co to jest mymłon?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lip 2011, 12:30:47 wysłana przez yoy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Sie 2011, 12:24:53 »
no i wlasnie po 7 m-cach od cc bylam na ABT... zyje, nic mi nie rozerwalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zakwasow tez o dziwo brak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #10 dnia: 23 Lut 2015, 14:48:21 »
dziewczyny, zero wymówek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj