kanapa

Zaczęty przez damka, 19 Lip 2011, 11:08:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Na moje nową powierzchnię potrzebuje czegokolwiek do siedzenia, nie do spania.

Bardzo chciałam wypasiony fotel, ale bez kanapy chyba sie jednak nie obejdzie, bo  gdzie ja gości usadzę...

Co prócz Ikea mam do wyboru?


mayagaramond

A za ile?

Bo z wysokopolkowych to B&B, Koinor, Minotti..hm, mysle co jeszcze. Rolf Benz ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


salsa

o wałsnie miałam napisac o boconcepcie piekne maja meble
a jak sie chce taniej to wystarczy sobie zarezrwowac z ekspozycji - moja znajoma tak zrobiła ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

#5
Bo Concept odradzam z calego serca! Ich jakosc spadla strasznie, kanapy sa ciagle do reklamacji. W poprzednim domu mialam wiekszosc mebli BC i masakra po prostu. Szczerze to jest ten sam poziom co drzozsze rzeczy z IKEI i to czasem Ikea ma lepsze. Z kanap Ikea to polecam Karlstad i Kramfors. chociaz Kramfors chyba juz wycofuja...

Dodany tekst: 19 Lip 2011, 18:41:53

Natuzzi ma sliczne io dobre jakosciowo. u nas mozna kupic taniej.

zalezy tez czego szukasz? na ile osob (2os,3os?) tapicerka czy skora? jaka jakosc? nas kilka lat czy nie do zdarcia?

sierpniowajulka

#6
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

dzięki

okazuje sie ze mam jednak przyjaciół i kanapę dokładnie taka jaką chciałam dostane  :)