Chrzciny - przyjecie w restauracji

Zaczęty przez rubin04, 18 Lip 2011, 19:29:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Pytanie do tych co robiły lub planują - ile płaciłyście za osobę i co w tym było?

Moze ktoś coś we Wrocławiu poleci?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja płacilam coś kolo 100-110zł
chciałam jak najblizej koscioła, domu to wyboru wielkiego nie mialam

była zupa krem, drugie danie, deser lub tort, chyba ze dwie butelki wina, jakas zimna płyta, napoje

aja

u nas było

przystawka z pieczonego łososia
zupa
danie głowne
tort
wina
pierogi (dwa rodzaje) na zakończenie
+ soki,herbata,kawa
wyszło niecałe 90 na osobę - już nawet dokładnie nie pamiętam bym musiała w papierach sprawdzić

feeling.good

#3
rubin, my mieliśmy obiad w restauracji Art Hotelu. Płaciliśmy ok. 75 złotych za osobę (załączam Ci plik z ich propozycjami + w arkuszu obok nasz wybór). Było w tym po lampce wina, szklance soku i kawa. Dodatkowe napoje mogliśmy dowieźć sami (soki, wino, woda mineralna). Osobno zamówiliśmy jeszcze tort.

zwierzatko_mojej_mamy

my tez 90 zl, obiad, deser, picie, cieple danie i zimna plyta i to bylo zanadto jedzeniowo liczac siedzenie 14:00-19:00, no ale kto to wiedzial wczesniej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Lip 2011, 19:44:15
my tez 90 zl, obiad, deser, picie, cieple danie i zimna plyta i to bylo zanadto jedzeniowo liczac siedzenie 14:00-19:00, no ale kto to wiedzial wczesniej ;)

my za namową koleżanki, która robiła chrzciny przed nami zrezygnowaliśmy z zimnej płyty. Na posiadówkę 3-4 godzinną, zwłaszcza latem to by było za dużo.

rubin04

no my myslimy tez tylko o obiedzie + tort.
Feeling, dzieki wielki! :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

My płacimy 65 zł od osoby - obiad zupa plus drugie danie, deser, kawa, herbata. Zamawiamy też dodatkowo ciasta i tort.

errata

My mieliśmy obiad, jakąś zimną płytę i deser. I to wystarczyło. Byliśmy umówieni z właścicielką, że jak będziemy chcieli to poda barszcz z krokietem. Ale nawet nikt by tego nie ruszył.

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

to ja coś tanio bo za 80zł mieliśmy jak na weselu 3 dania + deeser do tego zimne przekąski na stole, ciasto, tort. Napoje sami musielismy kupic


marax

ja bylam na weselu w restauracji w zoo  tej kolo zubra - w zyciu nie jadlam takiego dobrego jedzenia i nie widzialam tak dobrze zorganizowanej obslugii jak tam . Ahhh do tej pory mi slinka leci jak wspominam . Oni tez tam chyba robia chrzciny .

abkasia

nie pamietam ile placilismy i co jedlismy :D
ale robilismy w inspiracji na placu solnym

nionczka

Jak czytam te Wasze menu, to aż mi się chce dziecko ochrzcić!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Wrocławianki,

czy znacie/kojarzycie jakąś restaurację najlepiej w okolicach Rynku, gdzie mieliby niedużą, osobną salę na obiad dla kilkunastu osób?

Planujemy chrzciny Tili, miał byc obiad ponownie w Art Hotelu, ale niestety w wybranym terminie nie mają już nic wolnego. Pozostaje nam szukać czegoś innego albo zmienić termin. Zależy mi na osobnej sali bo będzie kilkoro dzieci i łatwiej będzie tak nad nimi zapanować.

foszek

a ja bylam wczoraj na chrzcinach u chinczyka na bufecie :D

mary

my w czerwcu ubiegłego roku płaciliśmy ok. 100zł/os. Był w tym obiad dwudaniowy, tort, lody, kawa/herbata i ciepła kolacja (strogonow chyba). Dodatkowo płatne były soki i 2 butelki wina, które zostały otwarte. Restauracja mieści się w największym parku w naszym regionie, co pewnie też ma wpływ na cenę. Ale za to można było się przespacerować gromadnie po parku i dzieci miały gdzie latać w czasie przyjęcia.