Slub i wszystko z nim zwiazane - Bielsko-Biala

Zaczęty przez Mazaczek, 17 Lip 2011, 18:48:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

#100
Ja miałam takie przejścia i z makijażem, i z fryzurą, że dziękuję Bogu, że robiłam próbne. Dzięki próbnym dowiedziałam się, że muszę zmienić i makijażystkę, i fryzjerkę :D W przeciwnym razie wyglądałabym na własnym ślubie jak idź i nie wracaj lol

alize

Ja po próbnym makijażu wyglądałam jak Michel Jackson. Artystyczna makabra ;). Lepiej nie pamiętać :P

OlaFasola

Cytat: alize w 01 Sie 2011, 22:18:35Ja po próbnym makijażu wyglądałam jak Michel Jackson. Artystyczna makabra wink. Lepiej nie pamiętać Tongue

Ja miałam na próbnym stanowczo za mocy makijaż.

Mazaczek

Haha dziewuszki no to ciekawie :)
Uuuuu 40 dni zostalo ... Nerwowki czas zaczac !

wrobelek0403

#104
Mazaczek nie łam sie lol lol tu czasem bywają takie klimaty lol lol

Dodany tekst: 09 Sie 2011, 00:06:16

ja miałam probne - 4 lol lol lol

dlatego, ze mialam w ciagu pol roku 3 wesela i postanowiłam wyprobowac fryzjerów. ;) jeden podpasował, ale jak wrociłam to juz tam nie pracował, od zastepcy uciekłam z krzykiem lol lol reszta odpadła w przedbiegach.

efekt był taki, ze tydzien przed szukałam fryzjera ;)

ale tak na prawde, zycie uczy, ze całe te przygotowania to moznaby zamknac w dwoch dniach ;) bo wazne jest to co potem ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 09 Sie 2011, 16:15:40
no jak to?  potem to zyli dlugo i szczesliwie, nie? ;)

hehe, to teoria ;) a jak wiadomo, teoria sobie, a zycie sobie ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: dragonfly w 09 Sie 2011, 17:15:40no jak to?  potem to zyli dlugo i szczesliwie, nie?

Żyli długo TAK i szczęśliwie TAk ale niekoniecznie razem .....
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

magoo

hmm chciałabym tylko przypomnieć, że jest to wątek na strefie planowania ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: magoo w 09 Sie 2011, 21:48:41
hmm chciałabym tylko przypomnieć, że jest to wątek na strefie planowania ;)

ciii już jesteśmy grzeczne
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Mazaczek


dragonfly

Cytat: magoo w 09 Sie 2011, 21:48:41
hmm chciałabym tylko przypomnieć, że jest to wątek na strefie planowania ;)
no, oczywiscie - dlatego trzeba miec Plan A, Plan B, czasami nawet Plan C ;D

Mazaczek

No ba !!! Trza sie na wszystko przygotowac!! :)