Autor Wątek: kamera, pomóżcie laikowi wybrać :)  (Przeczytany 2803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: kamera, pomóżcie laikowi wybrać :)
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Lip 2011, 13:18:00 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ostatnio gadaliśmy o tym z Feelingami. Oni maja z HD i nie używają tego, bo jak mówią, plik zajmuje  bardzo dużo miejsca, bardzo wolno się ładuje i jeśli się nie mylę, to nie na wszystkim da się odtworzyć.
to czemu mi tego nie napisałaś wcześniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kupiłabym wczesniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #26 dnia: 22 Lip 2011, 13:19:27 »
to czemu mi tego nie napisałaś wcześniej foch
Bo my dopiero ostatnio o tym rozmawialiśmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Lip 2011, 13:21:45 »
i tak dzieki za opis i muchomora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #28 dnia: 22 Lip 2011, 14:30:59 »
no i niestety nasza nie ma nagrywania poklatkowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A kamerę dostaliśmy, więc nie mieliśmy wpływu na to jaka będzie. Niby est wypasiona, a za bardzo z tego nie korzystamy.
Tak jak pisała Ola, pierwszy filmik nagraliśmy w hd. Zgrywanie trwało całą wieczność, pliki się później na płytach mieścić nie chciały. Od tej pory nagrywamy w sd bodajże.

Kasia, nie macie czego żałować. jak odtwarzacze, telewizory z hd będą powszechne, to i kamery będą grosze kosztować, więc wtedy drugą kupicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Lip 2011, 14:36:07 »
feeling no to super ze to hd jednak nie takie WOW jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo bym płakała i płakała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #30 dnia: 22 Lip 2011, 20:12:12 »
My kupilismy kamere jak bylam w ciazy...
kilka razy cos nagralismy i do tej pory maz nie zgral tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dominika jak tylko widzi kamere to chce ogladac to co nagralismy wczesniej:D
Musze baterie podladowac i cos nagrac;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

dragonfly

« Odpowiedź #31 dnia: 23 Lip 2011, 09:29:34 »
to hd to chyba jest dobre tylko wtedy jak telewizor jest z hd, cos mi sie tak kojarzy....

ja tez musze kupic kamerke wiec sie podepne pod temat niedlugo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Lip 2011, 23:54:15 »
dobra, kupilismy tę JVC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bede nagrywała młodego jak rośnie, olafasola mnei przekonała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

daj znać czy jesteś zadowolona, bo ja też o kupnie kamery myślę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a to nagrywanie poklatkowe ciekawe mi się wydaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 24 Lip 2011, 23:58:52
OLA, Kasia, jaki  model tej kamery JVC Everio macie?
« Ostatnia zmiana: 24 Lip 2011, 23:58:52 wysłana przez bozena.dp »

Kasia

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Lip 2011, 08:17:12 »
ja kupiłam dokładnie tę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #34 dnia: 28 Lip 2011, 20:54:52 »
Nie szkoda, Kasia nie używalibyście go.
Ostatnio gadaliśmy o tym z Feelingami. Oni maja z HD i nie używają tego, bo jak mówią, plik zajmuje  bardzo dużo miejsca, bardzo wolno się ładuje i jeśli się nie mylę, to nie na wszystkim da się odtworzyć.
Ja co prawda jestem laikiem, ale tak mi panowie tłumaczyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my mamy hd i tylko tak nagrywamy... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 28 Lip 2011, 18:56:23
i zgywa sie szybko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 28 Lip 2011, 20:04:12
o taka mamy:

Dodany tekst: 28 Lip 2011, 21:06:18
tylko nasza ma16 krotny zoom, wiec moze to jkas inna wersja, ale wyglada wlasnie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2011, 21:06:18 wysłana przez abkasia »

Kasia

« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lip 2011, 09:09:42 »
abkaś, miałam kiedyś aparat sanyo xaacti i swietne zdjęcia robił
mimo iż parch w porównaniu z dzisiejszymi to robi duużo lepsze zdjęcia niż nowy sony (małpa)

kamerka przyszła, fajna prosta w obsłudze ale na razie nie mamy czasu "kręcić".