Autor Wątek: kamera, pomóżcie laikowi wybrać :)  (Przeczytany 2802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

kamera, pomóżcie laikowi wybrać :)
« dnia: 11 Lip 2011, 21:37:06 »
Chcemy kupic kamere i kompletnie nie wiemy czym sie kierować, na co zwracac uwage itd  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie chcemy jakiegos wyczesu, chcemy aby była nie za wielka, poreczna, prosta w obsłudze dla amatora no i oczywiście niedroga (max 500zł ale wolelibysmy jak najtaniej).

pomozecie towarzyszki?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

Odp: kamera, pomóżcie laikowi wybrać :)
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lip 2011, 21:53:10 »
Kasia może to głupie pytanie ale na pewno 500? nie 5000?

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lip 2011, 21:56:14 »
Kasia może to głupie pytanie ale na pewno 500? nie 5000?
500zł
szukam zwykłej, najzwyklejszej kamerki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwierzu za 300zł znalazla fajna i polecała ale cholera mojemu D. z wygladu nie pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
D. znalazl dwie kolejne za ca 460zł ale kompletnie nie wiem co i jak, z czym porównac itd

« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2011, 21:56:44 wysłana przez Kasia »

sonja

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lip 2011, 21:59:24 »
Kasia aaa, myślałam, że 0 Ci się omsknęło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lip 2011, 22:00:42 »
nie nie, tyle to ja nie mam na kamere Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sa takie drogie NIEprofesjonalne kamery? toz to kupa kasy!

sonja

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lip 2011, 22:11:03 »
Kasia profesjonalne to w dziesiątki idą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mój tata ostatnio kupował panasonica HS900 i już Ci chciałam radośnie donosić, że dobra kamera a mniej niż 5k Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lip 2011, 22:12:53 »
hahaha dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moja radość szybko by zgasła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lip 2011, 22:20:59 »
Kasia, my mamy JVC Everio jakieś, ale nie wiem które, pudełka nie mogę znaleźć, a po obrazkach ciężko mi dopasować. Jak M wróci, to się dopytam o model i cenę, ale była z tańszych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ja uwielbiam filmiki poklatkowe, jak cały wieczór młodego nagrywam.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lip 2011, 22:34:01 »
no własnie D. wczoraj mi podesłał linka do tej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tylko ona chyba HD nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to HD ma jakies znaczenie?

wcześniej znowu podesłał mi taką benq Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ta ma HD

a zwierzowa chyba camileo  polecała, chyba taką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i ta tez ma HD
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2011, 23:24:27 wysłana przez Kasia »

OlaFasola

« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lip 2011, 22:41:36 »
Kasia, my chyba jakąś taką podobną mamy jak wkleiłaś, też bez HD. Wiem, że mi M tłumaczył dlaczego nam to nie potrzebne, ale jakoś nie pamiętam. Jak wróci, to dopytam.
Tą ostatnią toshibę ma moja przyjaciółka i mówi, że jest zadowolona. Też mogę dopytać o konkrety.
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2011, 22:42:36 wysłana przez OlaFasola »

Kasia

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Lip 2011, 22:47:39 »
toshiba fajna ale mojemu D, wyglad nie pasuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze taka jak telefon a nie kamera EH!

rubin04

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lip 2011, 23:11:27 »
my mamy SONY Handycam HD hdr-cx115
i jest super - lekka, prosta w obsłudze
tylko nie wiem ile kosztowała, zaraz poszukam takiej w necie

Dodany tekst: 11 Lip 2011, 23:14:45
e, ta nasza droga.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

M. mówi że za +/- 500 z to bez HD
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2011, 23:14:45 wysłana przez rubin04 »

konwalia

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lip 2011, 10:02:10 »
my mamy taką:

wzięta za punkty na orlenie, leży już troooooche czasu i jeszcze karty pamięci nie dokupilismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lip 2011, 09:22:30 »
dziewczyny a czym się kierowałyście wybierajac taką a nie inną kamerkę?

no i co z tym HD? potrzebne to to? co to daje? itd...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lip 2011, 09:27:39 »
ja niczym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn cena i jakimis 5 opiniami na necie, ktore wszystkie posiadaly zdanie w stylu "jakos w stosunku do ceny swietna" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rubin04

« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lip 2011, 10:50:47 »
Kasia, wieczorem zapytam M. o to HD
bo to on wybierał

No ale on ma "wysokoą kulturę techniczną" wiec i wymagania miał.
Ja to wybrałam tylko kolor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lip 2011, 09:53:36 »
Kasia, wieczorem zapytam M. o to HD
Rubinie, pytałas się moze?

rubin04

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lip 2011, 13:15:52 »
a.. zapomniałam! przypomnij mi po 18:00 mozesz sygnał na tel puscic to bede wiedziała o co chodzi!

OlaFasola

« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lip 2011, 21:59:23 »
dziewczyny a czym się kierowałyście wybierajac taką a nie inną kamerkę?

no i co z tym HD? potrzebne to to? co to daje? itd...

Dobra, dopytałam.
M mówi, że wybrał tą, bo mu zabroniłam kupować drogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po drugie większość filmów/programów/filmików/gier itd nie jest HD i nam to nie przeszkadza, to po co dopłacać za to tyle kasy.
A po trzecie chciał mieć nagrywanie poklatkowe.

Kasia

« Odpowiedź #19 dnia: 19 Lip 2011, 22:17:44 »
rubin, dopytałas?

coraz bardziej sklaniamy sie ku tej jvc ale wolalabym wiedziec z czego rezygnuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ola, co to jest to nagrywanie poklatkowe?

OlaFasola

« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lip 2011, 22:34:50 »
ola, co to jest to nagrywanie poklatkowe?
coś takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #21 dnia: 22 Lip 2011, 12:20:45 »
dobra, kupilismy tę JVC Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bede nagrywała młodego jak rośnie, olafasola mnei przekonała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #22 dnia: 22 Lip 2011, 12:44:08 »
bede nagrywała młodego jak rośnie, olafasola mnei przekonała Cheesy LOL
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.
Ja bardzo lobię te filmiki poklatkowe, nastawiam kamerę jak się młody bawi przez np godzinę i jest zabawny filmik minutowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #23 dnia: 22 Lip 2011, 12:46:18 »
Ja bardzo lobię te filmiki poklatkowe, nastawiam kamerę jak się młody bawi przez np godzinę i jest zabawny filmik minutowy Smiley
ja mam plan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ustawię to poklatkowe na najblizsze 10 lat i będe miała najzajebistszy filmik z dorastania młodego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez mam nadzieję że zadowoleni będziemy
troche szkola ze tego HD nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to bardziej szkoda tak z zasady ze mogłoby byc a nie ma, nie że to nam potrzebne

OlaFasola

« Odpowiedź #24 dnia: 22 Lip 2011, 12:58:46 »
troche szkola ze tego HD nie ma wink ale to bardziej szkoda tak z zasady ze mogłoby byc a nie ma, nie że to nam potrzebne
Nie szkoda, Kasia nie używalibyście go.
Ostatnio gadaliśmy o tym z Feelingami. Oni maja z HD i nie używają tego, bo jak mówią, plik zajmuje  bardzo dużo miejsca, bardzo wolno się ładuje i jeśli się nie mylę, to nie na wszystkim da się odtworzyć.
Ja co prawda jestem laikiem, ale tak mi panowie tłumaczyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj