Patelnia ceramiczna - czy warto?

Zaczęty przez margareta, 03 Lip 2011, 14:38:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

ja nie wiem jaka to firma, wypatrzyłam na promocji w markecie we Włoszech jak byłam, kupiłam, mam i jestem zachwycona :)

szelma

My mamy ceramiczną zakupioną w Media Markt w PL. Super jest - świetnie się na niej smaży i jeszcze lepiej myje. I była tańsza od Tefali srefali, z którymi trzeba się cackać i w ogóle.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

damka

szukam patelni, którą mogłabym wstawić do piekarnika. coś znacie albo macie?

dziękuje

mayagaramond

Cytat: damka w 30 Cze 2014, 10:46:32szukam patelni, którą mogłabym wstawić do piekarnika. coś znacie albo macie?

dziękuje


ja mam, ale nie jest to zaden produkt markowy ;) Kupilam w Aldim lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Te Tefale z odpinaną rączką chyba można? Same patelnie są ok - wstawiania do piekarnika nie praktykuję, bo nie posiadam :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zosia2007


wrobelek0403

tefale są fajne, ale nie nadają sie na indukcje. ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: zosia2007 w 30 Cze 2014, 10:00:32
żeliwna chyba by sie nadała?
nadala by sie, przy okazji urwie reke lol ja swoja oddalam, miala zeliwna grillowa, szlag mnie trafial z tym ciezarem, dziekuje, wole nie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

#83
ja żeliwnych nie lubię, mamy dwie, zwykłą i grillową, D. nimi operuje ;)
dla mnie za cieżkie, za bardzo kopcą, źle się myją (trzeba wycierac albo po umyciu naoliwić zgodnie ze sztuką) - same problemy ;)


Dodany tekst: 30 Cze 2014, 10:58:16

za to mamy dwie takie patelnie, kupione jeszcze na stadionie XX-lecia ;)
Julienne Italy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


te są świetne,
znalazłam taki link z nimi, pokrywki dokupuje sie osobno
http://basspolska.com/manufacturer/julienne-italy


mika

Ja tez mam ceramiczna berghoffa taka jak magdalinska pokazala i jeszcze jedna z innej serii z pomaranczowym wykonczeniem i obie uzywalam w piekarniku.

ishka82

damka, ja mam tefal inginio z odpinaną rączką :) często wstawiam je do piekarnika :)