Autor Wątek: orbitrek  (Przeczytany 17310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Odp: orbitrek
« Odpowiedź #75 dnia: 15 Lis 2011, 22:36:20 »
donoszę że na yorka aspire jest promocja w  go-sport 1199
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #76 dnia: 23 Lis 2011, 14:19:19 »
cholerka mój mi dzisiaj zaczął dziwnie hałasować, nie dało się ćwiczyć.  M. musi zobaczyć jak przyjdzie z pracy. Zła jestem, bo miałam godzinkę wolną na ćwiczenia.

konwalia

« Odpowiedź #77 dnia: 01 Gru 2011, 12:20:52 »
pytanie:
doszłam do 15 minut poziom 1 i teraz co? wydłuzam czas czy zwiekszam obciazenie

rudasekawf

« Odpowiedź #78 dnia: 01 Gru 2011, 12:38:37 »
doszłam do 15 minut poziom 1 i teraz co? wydłużam czas czy zwiekszam obciazenie

Ja osobiście doszłabym do minimum 30-45 minut dopiero potem zaczęła zwiększać obciążenie, bo rozumiem, że mówiąc doszłam do 15 minut, masz na myśli, że jeszcze jakiś czas temu sprawiało Ci to problem?

Zmierz sobie tętno podczas ćwiczeń powinno ono wynosić ok 60-80% tętna maksymalnego.

Dodany tekst: [time]czw, 1 gru 2011, 12:41:40[/time]
bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=411 ---> wzory jak obliczyć HRmax
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2011, 12:42:49 wysłana przez rudasekawf »

konwalia

« Odpowiedź #79 dnia: 01 Gru 2011, 12:41:48 »
że mówiąc doszłam do 15 minut, masz na myśli, że jeszcze jakiś czas temu sprawiało Ci to problem?
zaczynalam nie śmiać się tak
40 sekund, przerwa, 30 sekund, przerwa itd i taki cykl po 5 minut 3x czyli 15 minut razem, które zajmowało mi około 30 minut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz 15 minut robię ciągiem, jestem mokra, ale chyba dałabym radę więcej, bo nie drżą mi już nogi jak schodzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 01 Gru 2011, 12:41:48 »

rudasekawf

« Odpowiedź #80 dnia: 01 Gru 2011, 12:44:34 »
teraz 15 minut robię ciągiem, jestem mokra, ale chyba dałabym radę więcej, bo nie drżą mi już nogi jak schodzę

Czyli jest postęp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Super

Spróbuj z tym pomiarem tętna, powie nam to jak bardzo Twój organizm jest obciążony wysiłkiem, bo subiektywne odczucia są ważne oczywiście, ale często niemiarodajne
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2011, 12:44:53 wysłana przez rudasekawf »

konwalia

« Odpowiedź #81 dnia: 01 Gru 2011, 14:05:10 »
golinda to raczej nie kwestia diety, po prostu pierwsze 3-4 dni ćwiczeń myślałam, że się przewrócę schodząc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz już jest ok

dragonfly

« Odpowiedź #82 dnia: 01 Gru 2011, 14:10:25 »
konwalia to mi przypomina moja kolezanke, ktora spadla z biezni po pierwszym biegu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #83 dnia: 01 Gru 2011, 14:14:13 »
to mi sie kojarzy z bridget jones, jak wydupczyla schodzac z czegos roweropodobnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i oczywiscie idac tym tropem od razu billa murraya jak sie mota na orbitreku w przod, w tyl, szybciej i nie wie, jak wylaczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rudasekawf

« Odpowiedź #84 dnia: 04 Sty 2012, 07:12:10 »
Zdecydowałam się na kupno orbireka, bo mój odziedziczony od sąsiadki nie wytrzymał ilości ćwiczeń i się rozkraczył. Część z Was kupowała niedawno, może możecie doradzić na co zwrócić uwagę. Ćwiczę ok 60 min dziennie.
Znalazłam za 1199 taki model, co uważacie?

konwalia

« Odpowiedź #85 dnia: 04 Sty 2012, 08:43:09 »
a nie chcesz tego co ma abkasia, mobka i ja? jest fajny, ja go kupiłam za 1149 w go-sport(cena regularna 1499)-był w promocji
jak nie ma promocji kupujesz sobie wodę za 2,5, zakładasz kartę go-sport i na pierwsze zakupy z kartą już masz -25%
jak kupowałam to nie wiedziałam o takiej opcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #86 dnia: 04 Sty 2012, 08:50:18 »
a ja chcialam zapytac, czy w ogole jest cos warty orbitek z tesco za 300zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobra, wiem, ze pewnie niewiele, ale zastanawiam sie, co moze miec ten za 1000zł, czego nie ma ten za 300.
bo chcialabym najpierw chociaz sprawdzic, czy bede cwiczyc, szkoda mi sprawdzac na tym za 1000 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kata

« Odpowiedź #87 dnia: 04 Sty 2012, 10:18:56 »
konwalia A podasz jeszcze raz link do tego Twojego orbitreka, bo nie mogę go odnaleźć a też się zastanawiam nad kupnem.
Pozdrawiam

Kata

konwalia

« Odpowiedź #88 dnia: 04 Sty 2012, 10:24:56 »
york aspire

Kata

« Odpowiedź #89 dnia: 04 Sty 2012, 10:40:33 »
dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 04 Sty 2012, 10:40:33 »

magdalinska

« Odpowiedź #90 dnia: 04 Sty 2012, 12:18:47 »
golinda dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze kupimy, na próbe, czy w ogole bedziemy na tym cwiczyc

magdalinska

« Odpowiedź #91 dnia: 04 Sty 2012, 13:54:26 »
ale w takiej cenie jak w tesco raczej nie kupie.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #92 dnia: 04 Sty 2012, 14:05:59 »
już lepiej kup używany, ale lepszy
orbity sprzedają głównie ludzie, którym się nie chce ćwiczyć i sprzęt zagraca
tak powiedział pan z siłowni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
że chętnie skupuje, tak teraz dziewczyny szaleją

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 04 Sty 2012, 14:11:38 »
ale w takiej cenie jak w tesco raczej nie kupie.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kupisz w tesco za 300 zł na próbę - bedziesz sie wkurzac, że skrzypi, ze raczka odpada (jak mojej sasiadce) że jak przypieszasz to się trzęsie etc
i wcale Cie to nie zachęci do kupienia dobrego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #94 dnia: 04 Sty 2012, 14:14:06 »
i wcale Cie to nie zachęci do kupienia dobrego
no i to się nazywa oszczędność! 1.000 zł w kieszeni! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
(sorry, już sobie idę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

salsa

« Odpowiedź #95 dnia: 04 Sty 2012, 14:15:21 »
ziuta z tej perspektywy no to faktycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #96 dnia: 04 Sty 2012, 14:17:30 »
magdalinska ja bym się bała, że sie rozpadnie przy większej prędkości
no lae ja z tych cięższych jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #97 dnia: 04 Sty 2012, 14:28:38 »
kurde to w ogole nie kupie bo na drozszy mnie na razie nie stac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a jakbym na nim tylko powoli chodzila? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #98 dnia: 04 Sty 2012, 14:43:36 »
magdalinska, moim zdaniem bez sensu. Zniechęcisz się, my co prawda kupiliśmy rowerek nie orbita, bo M ma rozwalone kolana, ale jak próbowałam u teściów taki tani rowerek marketowy, to nie chciałam kupować wcale, ale jak wsiadłam na porządny, to się przekonałam i teraz jeżdżę codziennie, bo to sama przyjemność.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #99 dnia: 04 Sty 2012, 15:10:27 »
kurde ale mi namieszalyscie w głowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
patrzyłam,ale nie ma z mojego województwa.....