Autor Wątek: orbitrek  (Przeczytany 18001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Odp: orbitrek
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Paź 2011, 11:36:23 »
no ten moj jest maly jak na orbity,
i w zupelnosci mi wystarcza

jusia

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Paź 2011, 21:55:11 »
dziewczyny , a te orbitreki to wydaja jakies dzwieki? tzn. halasuja mocno? wiecie w bloku z pieprznieta sasiadka na dole...duze ryzyko, ze stopien awantur sie nasili ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

« Odpowiedź #52 dnia: 06 Paź 2011, 07:03:52 »
jusia te firmowe są ciche
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #53 dnia: 06 Paź 2011, 09:04:37 »
dziewczyny , a te orbitreki to wydaja jakies dzwieki? tzn. halasuja mocno? wiecie w bloku z pieprznieta sasiadka na dole...duze ryzyko, ze stopien awantur sie nasili ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moj nie wydaje wlasciwie dzwieku, poza pikaniem, jak ga wlaczasz, mozna cwiczyc i o 24 w nocy!

mobka

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Paź 2011, 14:46:18 »
moj nie wydaje wlasciwie dzwieku, poza pikaniem, jak ga wlaczasz, mozna cwiczyc i o 24 w nocy!
Potwierdzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Paź 2011, 14:46:18 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Paź 2011, 12:38:02 »
Mam KV 307 i właśnie trzeszczy okrutnie! W zasadzie od samego początku (mam go chyba ze 2 lata), miałam nadzieję, że się "dotrze" i będzie ciszej, ale nie - jest wręcz przeciwnie. Poza tym jest oczywiście boski, choć teraz ze względu na nogę porasta kurzem ;( Anyway: co może być przyczyną skrzypienia? Źle skręcony? A może trzeba go gdzieś nasmarować? Help!
« Ostatnia zmiana: 07 Paź 2011, 12:39:10 wysłana przez Anupka »
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Paź 2011, 19:19:28 »
golinda, Kettler

aniak1211

« Odpowiedź #57 dnia: 24 Paź 2011, 09:50:24 »
Kolezanka kupila sobie takie cos

2w1,
zastanawiam sie czy taki wynalazek bedzie dobry,
ona jeszcze czeka na dostawę,jak juz bede miala okazje to wypróbuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

konwalia

« Odpowiedź #58 dnia: 25 Paź 2011, 08:01:03 »
aniak ja w wynalazki 2w1 nie wierzę

ten jest super: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #59 dnia: 25 Paź 2011, 11:03:20 »
ja w wynalazki 2w1 nie wierzę
Wlasnie jestem ciekawa jak sie sprawdzi:)
Zobacze jak kolezanka juz dostanie;)

twinnie77

« Odpowiedź #60 dnia: 28 Paź 2011, 14:32:59 »
Chciałabym kupić sobie rower stacjonarny, ale nie mam dużo kasy. Czy takie coś warto kupić?
A może coś innego polecicie?

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #61 dnia: 28 Paź 2011, 14:41:54 »
twinnie, najważniejsze pytanie, to czy będziesz jeździć regularnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak tak, to reszta ma już mniejsze znaczenie, zanaczając, że jak sama piszesz - nie możesz zainwestować za wiele. Ja zainwestowałam w orbita, a i tak trzeszczy i się kurzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kurzy się teraz z powodów niezależnych ode mnie, ale prawda jest taka, że jak mogłam śmigać bez przeszkód, to też bywały okresy, że się kurzył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #62 dnia: 28 Paź 2011, 14:46:39 »
Anupka, na ćwiczenia poza domem (siłownia, aerobik) mogłabym sobie pozwolić co drugi tydzień, bo mój małż na zmiany pracuje, nie widzę więc sensu.
Chciałabym coś robić, zima się zbliża, wieczory mogłabym poświęcić na rower właśnie.

mobka

« Odpowiedź #63 dnia: 28 Paź 2011, 19:51:37 »
Twinnie, ja mysle, ze rower taki tanszy ma sens. Ale kup go stacjonarnie, usiadz, sprawdz, czy ma wygodne siodelko. Ja kupilam na allegro, ale siodelko mial koszmarne. A i jak bedziesz sie przymeirzac, to zobacz tez jak sie wysokosc siodelka reguluje, bo moj IMO mial za krotka regulacje.

twinnie77

« Odpowiedź #64 dnia: 31 Paź 2011, 12:00:43 »
Dżizas, nie wiedziałam, że są różne mechanizmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W tym linku jest duży wybór różnych rowerów, najtańsze mechaniczne, potem magnetyczne. Który mechanizm lepszy? Na co jeszcze zwracać uwagę?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 31 Paź 2011, 12:00:43 »

twinnie77

« Odpowiedź #65 dnia: 31 Paź 2011, 13:25:34 »
na orbitreka kasy nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #66 dnia: 31 Paź 2011, 13:38:59 »
A tak ogólnie, co jest ważne przy wyborze roweru?

Angie

« Odpowiedź #67 dnia: 31 Paź 2011, 13:43:51 »
twinnie77 wydaje mi się, że magnetyczny lepszy, ale nie wiem dlaczego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja mam firmy body sculpture i jest ok.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #68 dnia: 31 Paź 2011, 21:37:22 »
twinnie, ale ja Cię nie wysyłam na siłownię, pytałam o zapał raczej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No nieważne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co do Twojego pytania: szukałaś info w necie? Znalazłam kilka myślę przydatnych dla Ciebie linków z informacjami na co zwracać uwagę przy zakupie roweru treningowego. Polecam zwłaszcza pierwszy z nich:

- Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A to może się przydać, jak już kupisz: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 31 Paź 2011, 21:38:28 wysłana przez Anupka »

errata

« Odpowiedź #69 dnia: 01 Lis 2011, 22:34:25 »
twinnie77 ja się nie znam, ale rowerek mnie nie zachęca. na efekty na pewno długo się czeka i jeszcze łydki robią się bardzo umięśnione. Chyba już bym wolała kupić coś podobnego do orbiterka, w makro często są na promocji.

errata

« Odpowiedź #70 dnia: 03 Lis 2011, 21:03:14 »
raczej uda!

zgadza się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #71 dnia: 03 Lis 2011, 23:40:12 »
Ostatnio w radiowej czworce wypowiadala sie basbka, co prowadzi spinning rowerowy i mowila, ze nadmierny rozrost dolnej partii ciala to mit, ze to zalezy jak sie cwiczy. I mi sie to w miare logiczne wydaje, wiadomo, zbey spalic, trzeba cwiczyc dluzej, intensywniej, na mniejszym obciazeniu. Na mase obciazenia powinny byc wieksze.
Co do orbita, to ja mam subiektywne odczucie, ze tam pracuje tylko czworoglowy uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale spocic sie mozna niezle.

twinnie77

« Odpowiedź #72 dnia: 04 Lis 2011, 12:20:10 »
To może jednak się wstrzymam, poczekam na jakąś kasę z niebios i kupię orbitreka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #73 dnia: 04 Lis 2011, 23:25:47 »
jako ze nie zapowiada sie dodatkowa gotowka,
kupilam dzis skakanke:D
Po 10 skokach mialam zadyszke:D

errata

« Odpowiedź #74 dnia: 04 Lis 2011, 23:54:00 »
To może jednak się wstrzymam, poczekam na jakąś kasę z niebios i kupię orbitreka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja myślę, że te z makro mogą być całkiem ok.

Ostatnio w radiowej czworce wypowiadala sie basbka, co prowadzi spinning rowerowy i mowila, ze nadmierny rozrost dolnej partii ciala to mit, ze to zalezy jak sie cwiczy. I mi sie to w miare logiczne wydaje, wiadomo, zbey spalic, trzeba cwiczyc dluzej, intensywniej, na mniejszym obciazeniu. Na mase obciazenia powinny byc wieksze.
Co do orbita, to ja mam subiektywne odczucie, ze tam pracuje tylko czworoglowy uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale spocic sie mozna niezle.

mnie tam nie tylko o masę chodzi. Dużo osób wśród moich znajomych, sąsiadów kupili rowerki swego czasu, efektu nie zobaczyłam u nikogo i szybko się zniechęcili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz te rowerki stoją i przeszkadzają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Natomiast przy tych orbiterkach itp. efekty już widziałam, a to i motywujące jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj