najgorsze stylizacje :)

Zaczęty przez rubin04, 12 Paź 2007, 09:05:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

inkageo,
a ty jak zawsze z adoratorem!

kate.zet1

Cytat: "inkageo"Kate wstyd, wcale nie wyglądałaś obciachowo!
haha ale jaki gacie wielkie miałam....tydzień szukałam odpowiednich majtek pod kolor...były z takiej grubej bawełny bardzo zabudowane...tzw"gacie po tacie", sukienka przeswitywała i na kasecie video widać je jak macham tyłkiem....okropienstwo :lol:  :lol:

Cytat: "mika9983"do tego sandałki nie było ci za zimno??
było strasznie :-D  :-D  ale co tam liczył sie efekt koncowy hahaha

mika

Cytat: "kate.zet1"haha ale jaki gacie wielkie miałam

dobrze że nie nagięłaś się do tradyji żeby mieć czerwone!!!!

kate.zet1

Cytat: "mika9983"dobrze że nie nagięłaś się do tradyji żeby mieć czerwone!!!!
haha to prawda :-D

Rubin jak narazie wygrywasz w klasyfikacji!!!!!!!!!
Dziewczyny wklejajcie swoje foty....super zabawa!

rubin04

U mnie na szczeście nie ma kasety video ze studniówki - kamerzysta wziła zaliczkę od szkoły i gdzies przepadł potem.. Moze to i dobrze :)

Ja na studniówce jak pisałam osiagnęłam wagwe maksimum, co chyba widac.


Inka
- co do ust - ja mam taka dolną warge "wydetą" i niecierpiałam tego całe życie, ale juz sie jakos z nią pogodziłam.. A studniówkowa szminka tylko pogorszyła sprawę..

Co do mojej miny - tato koniecznie chcaił mi zdjecie zrobic a ja byłam na "nie" wobec tego pomysłu.. No dzs tam sie ciesze ze mam taka "śliczna pamiatkę"

A sukienka serio jest dzis fajna i moze jakos ja jeszcze wykorzystam.. Kiedys przekonywałam mamę że inwestycja 1200 zł zwróci sie jak pójde w nej do cywilnego - nikt nie przewidzał wtedy jeszcze konkordatowych ślubów :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

rubin04, kieca bombowa!!!!!!!!!!!! :mrgreen: ale sie usmialam...ale najlepsza ta minka :-P

salsa

rubin04, a ja mowie ze usta-szminka okropnie namalowana na wargach:)))

ale powiem Ci ze niestety-nie rpzebiłas mojej kolezanki
szkoda z enie mam skanera , pokazałbym , oczywiscie z zakryta twarza, chco tu i mejkap był the best
miała sukienke do połowy uda, własny projekt
była to calosc ale podzielona na dwie czesci + bolerko
postaram sie opisac:
dolna czesc sukienki to była waska spodnica w kolorze granatowym, obcisła bardzoo, jakies dwa rozmiary za bardzo-z przodu sterczał brzuch z tyłu tyłek
przy każdym kroku rozporek odsłaniał dumnie klin SREBRNYCH rajtek
do spodnicy była doszyta gora-był to rodzaj srebrnej bluzeczki bez rękawków (całosc chyba miała tworzyc cos w rodzaju princeski) z okragłym głębokim dekoltem wykończonym gipiura
do tego było czerwone gipiurowe bolerko
na głowie był kok ala disco polo z cala masa sztucznych stokrotek
do tego były czarne rekawiczki i czerwone obcasy
makijaż: czerwone usta i srebrny cień do powiek
zrobiono jej na studniowce masakryczna ilosc zdjec i kazy sie z nia fotografował:)



i co????

[ Dodano: 12-10-2007, 17:37 ]
inkageo, hmm, siec nie siec, ale niezła z Ciebie laseczka na tym foto, i ten młodzieniec tez zachwycony , na pewno na siec by sie dał złapać:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

maroonbug

Cytat: "salsa"do tego było czerwone gipiurowe bolerko

hehehehehehe!!!! do tego momentu wyczuwalam jeszcze zamysl wlascicielki stroju, ale czerwone bolerko mnie zgubilo. i ja chyba tez,  :lol: . a moze jednak srebrne rajstopy:roll: ?

sweedee

rubin, pojechałaś!!! mało nie umarłam!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
ja byłam na etapie power flower (długie kiecki z lumpexu, korale zrobione z pestek i fryz na króla lwa  :lol: ), więc z czym tu do ludzi?...
a macie, dla padjerżania humora: ja jestem w niebieskiej bluzce, made by myself  :mrgreen:
moje kumpele też fajoskie, co?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mary

Cytat: "inkageo"Moje zdjęcie nie sięga rubin do kostek ;) Ale sukienka jest generalnie inspirowana siecią rybacką ;)

Inka, Ty się w sumie niewiele zmieniłaś na buzi. Ciągle taka młoda ;)

p.s. ach te czarne paznokcie  :-P

inkageo

Haha :) Dementuję czarne paznokcie, przyjrzałam się na fotkach i były grafitowe, zegarek też pod kolor, chyba szykowałam się rok jak do ślubu ;)
Imagine there is no hate

mary

No tak, osiemnastka  :mrgreen:

zuzia

Cytat: "rubin04"Kiedys przekonywałam mamę że inwestycja 1200 zł zwróci sie jak pójde w nej do cywilnego
rubin, masz jeszcze szansę sełnić obietnicę! Chcemy przy tym być!!!!


sweedee,
też miałam takie bluzki made by myself - te "właściwe" wiązanie, żeby wyszło jak trzeba było de best!

salsa

ja miała spodnie przeszywane rpzez mnie
rozcianalam dół nogawki od spodni po szwach a so kolan i wszywałam trójkąty z innego kolorystycznie a czesto i gatunkowo materiały
modne były dzowny ale nie dało sie ich nigdzie kupic

niestety sklepy nie szły za modą-wszedzie rposte jeansy i struksy, ktore na dodatek nie wiedziec czemu zawsze miały przykrotkie na mnie nogawki (a do tego spodnie wetdy musiały szurac po podłodze) dlatego kupowałam spodnie w lupeksie z ciuchami z zachodu, prułam nogawki i wszywałam te trojkaty
moja mama rwała włosy na głowie, ze wygladam jak obwieś, ale co mi mogła powiedziec-rozumiała ze to taki głupi okres juz czekała az mi rpzejdzie:))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

A ja mialam spodniowo na odwrot (wyprzedzilam mode kurcze, a tak serio to bylam jakies 10 lat do tylu) jako mloda gniewna w liceum chodzilam w max obcislych rurkach nawet w strone dzwonow nie patrzac, bo nosili je wszyscy  :mrgreen: dzis w te spodnie nie wchodze, tzn w chodze ale nie oddycham nie mowiac juz o chodzeniu i siadaniu, wiec szkoda ;D
Jak pokazuje komus fotki z liceum to kaze wszytskim szukac czarnej miotly bo tak wygladlam - chude cos z wielka szopa  :-P A najpiekniejsze zdjecie mi kolezanka zrobila kiedys na wakcjach- Zakopane, upal jak dziki, wszyscy w letnich ciuszkach a ja glaniory, bojowki i skora...........i blada bylam jak bialy ser do tego sama radosc  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sweedee

Cytat: "zuzia"sweedee,
też miałam takie bluzki made by myself - te "właściwe" wiązanie, żeby wyszło jak trzeba było de best!
no, dokładnie!  :-D wymyślałam "wzory" wiązań i jechałam z farbowaniem, a potem cała kolekcja indywiduów suszyła się na balkonie  :mrgreen:
Ale powiem Wam, że bardzo fajnie wspominam tamten okres  :) Z każdym, cotygodniowym kieszonkowym leciało sie do lumpa i szukało skarbów. Duże tej kasy nie było, ale jakoś wesoło było.

[ Dodano: 13-10-2007, 18:05 ]
Cytat: "tachogti"A najpiekniejsze zdjecie mi kolezanka zrobila kiedys na wakcjach- Zakopane, upal jak dziki, wszyscy w letnich ciuszkach a ja glaniory, bojowki i skora...........i blada bylam jak bialy ser do tego sama radosc
tachogti, to dawaj to zdjęcie go naszej "galerii"!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

ewa.wie

Ha, ha Salsa jakbym widziała siebie. Dokładnie to samo robiłam. Zachwycona musicalem "Hair" kupowałam spodnie i wszywałam trójkąty, by stworzyć z nich dzwony. Z resztą ku nie zadowoleniu mojej mamy wolałam resztę garderoby kupować w lumpeksach, bo tam były tylko ciuchy upodabniające mnie do "dzieci kwiatów". Teraz z sentymentem wspominam te czasy, nie wstydzę się tego. Choć niestety mam parę kompromitujących zdjęć  ciekawych fryzur i przecudnych sukieneczek. Postaram się je odnaleźć i wkleić.

marax

http://www.allegro.pl/item254588286_suknia_slubna.html
rece mi opadly jak zobaczylam zdjecie numer 4
to sie chyba juz kwalifikuje do kiczu sezonu i ten kicz dokonal sie na mojej pieknej herm's kardiel .We wtorek mam plener ta pani natchnela mnie wena tworcza coz za piekne tlo to sie nazywa fotografia artystyczna:P

Kati

Moja studniówka odbyła się nie tak znowu dawno, bo niecałe 4 lata temu;
Na zdjęciu widzimy sukienkę ORSAY czarną, do kolana (jako jedyna wypuściłam się na Studniówkę w krótkiej sukience), do tego bordowa chusta indyjska (modna ówcześnie).
Fryzura była dziełem koleżanki, z tyłu wyglądała super :D
Z przodu ulizany "kosmyczek".

Na moim pośladku dłoń ówczesnego, teraz już byłego. Ręka fuj :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Studniówkę oceniam jako beznadziejną ;) Oczywiście się pokłóciliśmy ;)

golinda

rubin04, jesteś na razie niezwyciężona!  :mrgreen:

gioseppe

a co to? pokazujemy wszystkie nasze stylizacje studniówkowe? :) (nie chce mi sie wszystkiego czytać)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sweedee

Cytat: "gioseppe"a co to? pokazujemy wszystkie nasze stylizacje studniówkowe? :) (nie chce mi sie wszystkiego czytać)
i nie tylko; generalnie z cyklu THE BEST OF nasze stylizacje  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

tachogti

sweedee, chcialam ale str internetowa na ktorej byla ta fotka nie dziala a ja nie posiadam jej  w domu :/ ale jak strona ozyje to wkleje 100%  :-D
Moje zdjecia ze stodniowki jeszcze mi sie podobaja zobaczymy jak dlugo...
chociaz na klasowym  ze stodniowki mam strasznie grube lydy nie wiedziec czemu ;)
http://photos1.nasza-klasa.pl/dev4/0/003/576/0003576191.jpg
ja to cos na dole z wiiielka bialo-liliowa halka :D mialam suknie  w stylu Grease  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sweedee

Cytat: "tachogti"ja to cos na dole z wiiielka bialo-liliowa halka
ciężko powiedzieć, że Ty z tych cicho - ciemnych i że się nie wyróżniałaś!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

tachogti

sweedee, bo nie chcialam w sumie nigdy wygladac jak wszyscy, a ze panny wtedy mialy wszytskie dlugie proste i na ramiaczkach suknie, to ja chcialam na odwrot  :-D  dopelnieniem stroju byla ramoneska  :-P

a co do fatalnych stylizacji na tym zdjeciu to jeszcze pare innych by sie znalazlo  ;-) kolezanka np wygladala ja Jimmy Hendrix (ciekawe kto zgadnie ktora )  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P