Autor Wątek: W zamian za ślubne zdjęcia... podróż poślubna  (Przeczytany 1037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

W zamian za ślubne zdjęcia... podróż poślubna
« dnia: 11 Paź 2007, 23:55:54 »
Miłe Panie!
Postanowiłam zrekompensować Wam jakoś brak zdjęć ze ślubu i zaprosić Was do obejrzenia naszych zdjęć z podróży poślubnej. Jest ich duuużo, ale są to świeże zdjęcia i wspomnienia, więc naprawdę nie mogłam się opanować...
Mam nadzieję, że się spodobają.
Zapraszam do Toskanii:
« Ostatnia zmiana: 15 Kwi 2008, 19:17:24 wysłana przez jo_miekka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

adrianna79

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Paź 2007, 00:17:22 »
Piekne miejsca... tylko, jak moj tato to czesto mowi do mnie, dlaczego w ogole nie ma Ciebie na tych zdjeciach.. :-)

jo_miekka

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Paź 2007, 00:22:43 »
Cytat: "adrianna79"
Piekne miejsca... tylko, jak moj tato to czesto mowi do mnie, dlaczego w ogole nie ma Ciebie na tych zdjeciach.. :-)

Heh, mój Tatuś dzisiaj powiedział to samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No cóż, czy jeździmy na piękne wakacje by robić sobie zdjęcia? My w każdym razie wolimy miejsca, siebie mamy na co dzień. :-D

salsa

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Paź 2007, 07:10:25 »
jo_miekka, kazdy robi to co lubi:) my poł na poł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a fotki piekne, na prawde:)
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wisienka

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Paź 2007, 22:02:48 »
nice,nice tylko pozazdroscić zwiedzanych miejsc, ja tam na wyjazdach tylko leniuchuje:P

zuzia

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Paź 2007, 16:26:46 »
jo_miekka,
jak ja wam zazdroszczę.
My w tym roku nie mieliśmy okazji nigdzie w wakacje pojechać. Nie wiem jak będize w przyszłym bo mamy chatkę odbierać i nie wiadomo jak z kasą będzie, ale może....

jo_miekka

« Odpowiedź #6 dnia: 16 Paź 2007, 16:30:06 »
Zuzia,
a ja Wam zazdroszcze chatki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wakacje były boskie, ale za to jak truuudno teraz wrócić do rzeczywistości...

malutenka

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Paź 2007, 16:38:32 »
Jakie piękne góry! Świetne zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.