zamiana 1ego lozeczka na wieksze - kiedy

Zaczęty przez elizapj, 21 Cze 2011, 23:14:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

nie mam zamiaru predko przenosic do wiekszego lozka, ale nie wyobrazam sobie by dlugo sie jeszcze miescil w swoim 60x120 lozeczku.
a wydawalo mi sie, ze do 3 lat wszystkie dzieci 'komfortowo' sobie w nich spia. zaczynam sie martwic, ze mu tam ciasno, bo strasznie sie rozpycha ramionami na szerokosc jakby krzyczal chce wiecej miejsca!  :mocking:
i zastanawiam sie od jakiego wieku mozna rozwazac lozeczka bez barierek...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia


elizapj

Cytat: abkasia w 22 Cze 2011, 00:27:50Hugo spi w 1 lozeczku Grin
i nigdy mu nie ciasno?, moze to tylko takie wrazenie, bo obecnie przeokropnie sie wierci i wydaje sie z tylko w naszym mu wygodnie;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: elizapj w 21 Cze 2011, 23:30:29
i nigdy mu nie ciasno?, moze to tylko takie wrazenie, bo obecnie przeokropnie sie wierci i wydaje sie z tylko w naszym mu wygodnie;)
nie mowi, ze mu ciasno.. jak mu zle, to wylazi i przychodzi do nas do lozka ;D

elizapj

Cytat: abkasia w 22 Cze 2011, 00:33:55nie mowi, ze mu ciasno.. jak mu zle, to wylazi i przychodzi do nas do lozka Grin
haha nasz sie chyba wczesniej nauczy chodzic tylko po to zeby tak przychodzic ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Moja od 2 miesiecy ma normalne duze łózko takie 2 m dlugie . Kupilismy takie zabezpieczenie przykręcane do łóżka zeby nie spadla . Odkąd ma duze łóżko nie przychodzi do nas w nocy spac . W łóżeczku budzila sie w nocy i kladła sie z nami.

marlen_ka

ja nic nie zaznazylam, bo moja Lila nie miala w ogole takiego standardowego łóżeczka. Najpierw miala pol roku kolyske, a teraz ma łózeczko 70-140 albo wieksze (nie pamietam dokladnie)

nionczka

Zaznaczylam odp. 3 choc Irene jeszcze w malym spi. Ale mam nadzieje, ze na 3 urodziny juz sie przeprowadzimy i dostanie pokoj z lozeczkiem. Moglaby juz, ale nie mamy miejsca na wieksze lozko. Ale potzreby nie ma. Raczej chodzi o latwosc wchodzenia, schodzenia czy mozliwosc wspolnego czytania na jej lozeczku. Teraz tego nie mamy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja gdybym mogła to juz bym zmieniła, młody się nie mieści w łozeczku, tzn mieści się ale MU za mało miejsca i potrafi się w nocy obudzić, wstać i szukac lepszego miejsca do spania lol
pal licho jak śpi u nas lub u mojej mam - gorzej jak ostatnio przytulił sie do ściany w przedpokoju lol

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


Alka


nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Ja tez zaznaczylam 1, jak przygotowalismy malemu pokoik i wyrzucilismy go z sypialni postanowilismy wynagrodzic mu to "doroslym" lozeczkiem

Angie

Ja zaznaczyłam trzecią opcję. Lena od ponad miesiąca śpi już na większym łóżeczku ;D
Dziś złożyliśmy w końcu stare ;D

Kasia lol lol lol

zuzia

Angie
a jakie łóżeczko wybraliście dla Leny?

Angie

#18
Cytat: zuzia w 04 Lip 2011, 10:11:29
Angie
a jakie łóżeczko wybraliście dla Leny?

Lena ze względu na rozmiary pokoju ma rozkładaną kanapę. Trochę żałuję, że nie wzięłam jednak
tradycyjnego łóżka z materacem, ale coś za coś ;D  

Alka

Cytat: nionczka w 02 Lip 2011, 09:34:56
a z czego to wynikalo?
po pierwsze syn od początku miał "ciężki" sen, rzucał się i było mu za ciasno w łóżeczku, a po drugie po przeprowadzce miał swój pokój, od poczatku przyzwyczaił się do spania we własnym łóżku i dał spokój rodzicom :)

Kasia

my jednak zaczynamy mysleć o wiekszym łózku :knuje:
tylko boje się że mlody z niego spadnie ... bo on jak wahadło spi ;) przez sen siada i leci gdzie popadnie ;)
po 28 wymieniaja nam kaloryfery, moze przesuna nam jedną rurke aby się kanapa odpowiednia zmiesciła :D

nionczka

#21
Cytat: Alka w 04 Lip 2011, 19:39:44po pierwsze syn od początku miał "ciężki" sen, rzucał się i było mu za ciasno w łóżeczku, a po drugie po przeprowadzce miał swój pokój, od poczatku przyzwyczaił się do spania we własnym łóżku i dał spokój rodzicom
tak pytalam z ciekawosci, bo wlasnie czesto tak jest, ze jest jakis powod, np. przeeprowadzka czy rodzenstwo, ktoremu trezba oddac lozeczko.


Dodany tekst: 04 Lip 2011, 18:46:43

Cytat: Kasia w 04 Lip 2011, 19:45:28tylko boje się że mlody z niego spadnie ... bo on jak wahadło spi  przez sen siada i leci gdzie popadnie

Irene w domu rzuca sie jak jakas nawiedzona, u babci spi na moim lozku i ani drgnie. Chyba nasze mieszkanie tak zle na nia wplywa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login