Sernik Truskawkowy na biszkopcie

Zaczęty przez aja, 18 Cze 2011, 15:31:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

maraxela oj tam, chudy nie chudy, ale piękny :)

twinnie77

Tu jest 'niezawodny' przepis na biszkopt, robiłam kilka razy i faktycznie był super. Jest bardzo łatwy :)

http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Biszkopt-do-tortu-i-nie-tylko.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

a czym się różni taki ser (twaróg) rożek od twarogu w kostce czy kulce?

aja

Cytat: twinnie77 w 20 Cze 2011, 21:20:17'niezawodny' przepis na biszkopt
ale proszkom" w biszkopcie mówimy stanowcze NIE

Bozena może byc i w kostce - róznią się pewnie nazwą firmy tylko - czasem te sery róznią się tylko konsystencją (prócz szczególowego składu) jakąś grubością sera/grudek w serze

twinnie77

Cytat: aja w 21 Cze 2011, 00:31:59ale proszkom" w biszkopcie mówimy stanowcze NIE

Ja wiem, że prawdziwy biszkopt to bez proszku jest, ale tu jest taka znikoma ilość, że myślę, że nie ma co panikować.

Moja mama biszkopty zawsze ubija ręcznie na parze, od razu całe jaja z cukrem, potem dodaje mąkę i wodę, są naprawdę przepyszne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Marax ale z pewnościnie jest gorszy - smakował czy coś byś w nim zmieniła?

marax

Smakował . Dałabym do masy mniej cukru . Dla mnie torche bylo to za słodkie . Uzylam dżemu z biedronki i mi sie wytrącił cukier .............. na spodzie ..... Wyszlo mi -to bylo moje 1 ciasto . BYl bardzo podobny do aji -nie zrobilam zdjęć bo przyszli goscie :(

zuzia


bozena.dp

czy ktoś robił jeszcze ten sernik? bo jestem ciekawa opinii, bo chce go zrobić mamie na urodziny ;)

marax

Cytat: bozena.dp w 05 Lip 2011, 20:17:25
czy ktoś robił jeszcze ten sernik? bo jestem ciekawa opinii, bo chce go zrobić mamie na urodziny ;)
ja robilam 1 raz w zyciub ( tz bylo to moje 1 ciasto zycia) wyszedl bardzo dobry a jeszcze ladniej wyglądał

bozena.dp

maraxela no jak ty tak piszesz, to na pewno musi być dobry i nietrudny do zrobienia :beer: