kilka fotek z podrozy posluben

Zaczęty przez marax, 11 Paź 2007, 23:01:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

zamieszczam kilka nieobrobionych fotek z turcji .JAK NA RADZIE wpadlam w wir pracy nauki itd wiec wiecej zdjecie pozniej .Mam nadzieje ze sie chociaz trioche spodobaja

[ Dodano: 11-10-2007, 23:02 ]
http://picasaweb.google.pl/maraxela/Turcja

mam6lat

a kto tak kwiatki śródzimnomorskie poniszczył?

inkageo

Hej, hej :) Ale fajnie, zrobiłaś fotki w sukni, nie to co ja leń ;) Dopisz później relację i gdzie dokładnie byliście :)
Fotki w welonie z piwem mistrzostwo :) Aż Maciek podbiegł do ekranu zobaczyć o co chodzi ;)
Imagine there is no hate

marax

pani sprzatajaca w pokoju taki nam prezent zrobila:)

adrianna79

swietna zdjecia.. uwielbiam takie na luzie!!!! no i ta sukienka... lezy na tobie jak ulal!!!

Kasia


julka

Super zdjęcia, możesz reklamować Turcję  :mrgreen:

kate.zet1

Zdjecia REWELACYJNE!!!!! Widać, że wyjazd sie udał.....super :-P A w jakiej części Turcji byliście?


malutenka


sweedee

Cytat: "maraxela"pani sprzatajaca w pokoju taki nam prezent zrobila:)
tzw. Żanuaria  :-D
fajny miałaś pomysł z zabraniem tej kiecki, artystko  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Wybrzeze Amalfi, na pld od Neapolu. 10 dni. Organizowalismy sami. W sumie liczac wszytsko nie wydalismy wiecej niz 1500 euro za dwie osoby (chyba, bo w sumie nie podliczylismy). Noclegi w tych okolicach sa bardzo drogie (nawet w stosunku do cen europejskich i do jakosci), ale jedzenie przepyszne i tanie.

Jedyne co nam sie nie podobalo to tlumy Brytyjczyków i Amerykanów, ktorzy bardzo glosno rozmawiali. W efekcie slychac bylo bardziej angielski niz wloski. Bylismy w 2 polowie wrzesnia. W lipcu i sierpniu wole nie myslec jak to moze wygladac  :evil:

http://picasaweb.google.pl/290607/Amalfi

[ Dodano: 12-10-2007, 15:57 ]
Przepraszam Maraxela! Wkradlam Ci sie do watku! Myslalam,z e pisze w tym ogolnym o podrozach poslubnych. Nie bylo takiego? Zwierzatko kiedy to zobaczysz, prosze przenies ten post. A Was prosze o nie odpowiadania na moj post w watku Maraxeli.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Super pomysł ze zdjęciami w sukni nad morzem, to ma smaczek :mrgreen: z welonem i piwem też fajne :mrgreen: Widać, że dobrze się bawiliście, i o to chodzi!!!

mary

maraxela, zdjęcia faktycznie dowodzą, że świetny ubaw tam mieliście. Zazdroszczę pięknego słońca. To była podróż ze znajomymi? (widać drugą dziewczynę na motorówce)

A jak ludność miejscowa reagowała na spacery Panny Młodej?

marax

jak ludnosc nie wiem :) za duzo mialam w sobie alkoholu zeby sie takimi pierdolami przejmowac .Pojechalismy tam sami i zapoznalismy fajnych ludzi i z nimi wypozyczylismy dzipa motorowke itd