wożek xcursion mothercare, graco symbio, joolz

Zaczęty przez atlantica, 15 Cze 2011, 12:18:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

atlantica

hejka:)Pomózcie!!! ..szuukam i szuukam info na temat wózków dziecięcych tych wielofunkcyjnych szczególnie firmy mothercare  wózek xcursion. Byliśmy wczoraj z moim M w sklepie...sprzedawczyni oczywiście zachwala ale ileż ona miała kłopotu ze złożeniem i rozłożeniem wózka :mocking:. Mój M mówi że to nowy wózek i pewnie pani pierwszy raz go prezentowała:) Mnie się wydaje ze gondola za płytka jakaś no i kurcze żeby wadliwe te wózki nie były..Maluch urodzi się w sierpniu czyli cała zima przed nami:)
Zastanawiam się również na Graco Symbio i wózkiem Joolz.
Jeszcze raz proszę o opinie doświadczonych Użytkowników:)

kotabma

Cytat: atlantica w 15 Cze 2011, 13:18:29czyli cała zima przed nami:)
tego wozka o ktory pytasz nie znam ale jak piszesz cala zima przed wami
moja Zosia tez z sierpnia wiec my kupowalismy drugi wozek z duza gondola bo nie chcialam jej w srodku zimy przesadzac do spacerowki ;) ona uwielbia spacery i jezdzila nawet przy - 10 stopniach po kilka godzin dziennie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

ja tych wózków również nie znam, ale mogę Ci polecić Emmaljunga, moja mała jeszcze w niej jeździ i ma sporo miejsca, a dodam, że est dużym dzieckiem. Gondola to w pierwszych miesiącach życia podstawa, widzę często maluchy 4 miesięczne, a nawet młodsze, które ledwo mieszczą się wózkach i ach mi ich żal

marcheewka

Cytat: olgaaa1 w 15 Cze 2011, 14:19:26
ja tych wózków również nie znam, ale mogę Ci polecić Emmaljunga, moja mała jeszcze w niej jeździ i ma sporo miejsca, a dodam, że est dużym dzieckiem. Gondola to w pierwszych miesiącach życia podstawa, widzę często maluchy 4 miesięczne, a nawet młodsze, które ledwo mieszczą się wózkach i ach mi ich żal

masz rację, gondola to podstawa.
Ja co prawda miałam tako jumpera, ale gondola w nim jest super duża. Moja Ola jeździła w niej od października do początku maja, miała już skonczne 7 miesiecy jak przenieśliśmy sie do spacerówki - ale tylko dlatego, że małej sie nudziło na leżąco w gondoli. Śmiało mogła w niej jeszcze z miesiąc pojeździć, bo było miejsce, a Ola dość długa jest.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: olgaaa1 w 15 Cze 2011, 15:19:26widzę często maluchy 4 miesięczne, a nawet młodsze, które ledwo mieszczą się wózkach i ach mi ich żal
no na przyklad fran zostal przeniesiony do fotelika po 4 miesiacach, a po 5 do spacerowki ;D i zal mi to bylo jego, jak sie wkurzal niemozebnie i plakal bedac na plasko w gondoli i za wszelka cene probujac sie podniesc i cos zobaczyc ;) w gondoli ostatnio jeszcze sie miescil, bo zabralismy do spania do tesciow ;) takze wielkosc gondoli to jedno, a potrzeba dziecia to drugie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

zwierzu ciesz się że AŻ 4 miesiące pojeździł w gondoli :D mój gagatek to nie chciał w ogóle w gondoli na płasko jeżdzić,
miał 2,5 miesiąca jakmysmy go do spacerówy przesadzili :D a przesadzilabym wczesniej tylko był za mały, no kruszyna w spacerowce :D

konwalia

ja w ogóle nie miałam ciśnienia na dużą gondolę

dla mnie priorytet był główny-wózek ma mi się podobać, żeby mnie nie wkurwiał za jakiś czas, że idę z brzydalem :D

olgaaa1

Cytat: konwalia w 15 Cze 2011, 21:31:24
ja w ogóle nie miałam ciśnienia na dużą gondolę

dla mnie priorytet był główny-wózek ma mi się podobać, żeby mnie nie wkurwiał za jakiś czas, że idę z brzydalem :D

Mój mnie się podoba :D
Co do ciekawości, to mi mała śpi na spacerach, ale jak się obudzi pod koniec to fakt muszę ją nieść, bo inaczej się drze, bo nic nie widzi

marcheewka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Cze 2011, 21:13:05
no na przyklad fran zostal przeniesiony do fotelika po 4 miesiacach, a po 5 do spacerowki ;D i zal mi to bylo jego, jak sie wkurzal niemozebnie i plakal bedac na plasko w gondoli i za wszelka cene probujac sie podniesc i cos zobaczyc ;) w gondoli ostatnio jeszcze sie miescil, bo zabralismy do spania do tesciow ;) takze wielkosc gondoli to jedno, a potrzeba dziecia to drugie ;D

moja gondola ma podnoszony podgłówek, w zależności czy spała, czy chciała patrzeć podnosiłam i po krzyku.
Bardzo fajna rzecz taki podgłówek, ale pod koniec Olka już sie za bardzo ruchliwa zrobiła i bałam sie, że z tej gondoli wyleci.

kotabma

Cytat: marcheewka w 16 Cze 2011, 23:48:20moja gondola ma podnoszony podgłówek, w zależności czy spała, czy chciała patrzeć podnosiłam i po krzyku.
Bardzo fajna rzecz taki podgłówek, ale pod koniec Olka już sie za bardzo ruchliwa zrobiła i bałam sie, że z tej gondoli wyleci
moja tez+pasy zeby przypiac dziecko jak jest bardziej ruchliwe - z tej gondoli mamy teraz spacerowke zrobiona ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login