wątpliwości za pięć dwunasta....

Zaczęty przez eva_luna, 11 Paź 2007, 22:03:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

kobity, potrzebuje podpowiedzi:
po 1: wiem, ze kwiatek oczywiscie przypinam mojemu pieknemu do klapy marynarki, ale czy wkladam dodatkowo butonierke do kieszonki?? (taka, jak kamizelka)
po 2: czy podczas toastów para mloda stoi czy siedzi?

Dzis rano wpadlam w kwiaciarni w stan otepienia i paniki totalnej i prawie sie rozplakalam... Co ten stres robi z czlowieka. Na szczescie juz jest lepiej...

inkageo

1. Ja bym zrezygnowała z chusteczki, co za dużo to niezdrowo ;)
2. My wstawaliśmy
Imagine there is no hate

Kasia

Cytat: "inkageo"1. Ja bym zrezygnowała z chusteczki, co za dużo to niezdrowo  

ale nie jest to wykluczone :)

najlepiej zobacz jak Wam se brdziej podoba :)

salsa

Cytuj1. Ja bym zrezygnowała z chusteczki, co za dużo to niezdrowo ;)
2. My wstawaliśmy


no cóz, Inka napisała dokładnie to co ja chciałam:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

agad16

Nie wiem jak jest poprawnie ale:
1. Jak przypniesz kwiatek to zobaczysz czy lepiej z butonierką czy bez... (Mój wyglądał lepiej z butonierką - to moja całkowicie subiektywna opinia...)
2. Jak goście stali to my również, jak siedzieli to piliśmy też na siedząco. Jak dotąd nikt nie wypomniał nam, że byliśmy niekulturalni...

Nie przejmuj się Eva.. zrelaksuj się. Jakiś drink, dobry film, długa kąpiel... To będzie Twój dzień i zobaczysz, że będzie super :-)

eva_luna

Najlepsze jest to, ze nadal nie wiem jak bedzie wygladal moj bukiet..... o tym przekonam sie jutro.
Cytat: "agad16"długa kąpiel

Niestety nie wchodzi w gre bo mam prysznic :-D

Cytat: "agad16"Jakiś drink
tez nie, bo mylam juz zeby ;-)

Cytat: "agad16"dobry film

obawiam sie, ze zabraknie mi cierpliwosci :-D

A o 5 pobudka i na gielde po kwiecie...

mayagaramond

Cytat: "eva_luna"A o 5 pobudka i na gielde po kwiecie...


Czyli jutro jako 1. zakladasz ploty ;-)  :->


A co do reszty, to juz dziewczyny napisaly. Byla kwiatek nie byl w kieszonce :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

agad16

Ale i tak ostatnie zdanie pozostaje :-D
Będę trzymać kciuki (niestety na relację pozostanie mi czekać aż będę miała dostęp do kompa czyli po powrocie z Tunezji... )

magdalinska

my, tak jak agad16,  podczas toastow stalismy - jesli wszystcy stali, jak siedzieli - to my tez (chociaz dokladnie nie pamietam;) ) co do butonierki - my nie mielismy kwiatka, tylko "chusteczke" z takiego samego materialu jak krawat. I tak jak inkageo, wydaje mi sie, ze co za duzo to niezdrowo, albo jedno, albo drugie. A twoj bukiet na pewno bedzie ladny, trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo:)

siog

Cytat: "eva_luna"kobity, potrzebuje podpowiedzi:
po 1: wiem, ze kwiatek oczywiscie przypinam mojemu pieknemu do klapy marynarki, ale czy wkladam dodatkowo butonierke do kieszonki?? (taka, jak kamizelka)

co to jest butonierka? masz na mysli chusteczke? zalezy jaki to garnitur. jezeli jest to surdut angielski to wtedy tak,wklada sie chusteczke ale koloru takiego jak krawat.
jezeli to normalny garnitur to nie, tylko kwiaty i to w klapie marynarki! (chyba to jest butonierka?)





po 2: czy podczas toastów para mloda stoi czy siedzi?

gdy wszyscy wstaja para mloda siedzi.

Dzis rano wpadlam w kwiaciarni w stan otepienia i paniki totalnej i prawie sie rozplakalam... Co ten stres robi z czlowieka. Na szczescie juz jest lepiej...

koniecznie wez tabletki ziolowe uspokajajace! Dzisiaj wieczorem sprobuj byc sama i odpoczac: wanna,maseczka i dobry sen. Z rana KONIECZNIE dobre sniadanie bo potem malo kto je:) i nie stresuj sie wszystko bedzie ok!

kamelia04.08.2007

1. zasada jest taka: albo kwiatek albo chusteczka, ale nie jedno i drugie
2. u nas toast był na poczatku gdy ludzie stali na środku sali
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane