Autor Wątek: Imię dla chłopca  (Przeczytany 32755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: Imię dla chłopca
« Odpowiedź #75 dnia: 13 Cze 2011, 14:44:19 »
mój kolega ma znajomego Saturnina
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #76 dnia: 13 Cze 2011, 14:46:25 »
to zalezy co kto ma na mysli mowiąc odmieniec
wszystkie oprócz typowych polskich imion typu: Jan, Paweł, Piotr,Maciek, Zbyszek, Franciszek, Stanisław,Jakub itp.
u mnie pierwszy miał być Dorian no ale ... imię zostało mi skardzione

Kasia

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Cze 2011, 14:50:10 »
imię zostało mi skardzione
ale przypadek, czy powiedziałaś ze ci się podoba i komus tez się spodobało?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 13 Cze 2011, 14:50:10 »

aja

« Odpowiedź #78 dnia: 13 Cze 2011, 14:53:13 »
ale przypadek, czy powiedziałaś ze ci się podoba i komus tez się spodobało?
tak powiedziałam,że poznałam na studiach kolegę Doriana i tak będzie miał na imię mój syn po czym za parę miesięcy urodziła moja siostra i się zapytała czy nie będę miała nic przeciwko .... ale byłam głupia bo wtedy to byłam dumna,że mój chrzesniak bedzie miał tak na imię i machnełam ręką

hahahahah ten temat chyba mnie poruszył bo przeglądam listę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i Nikita (męskie imię) mnie powaliło na łopatki

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Cze 2011, 14:59:22 »
Chruszczow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 13 Cze 2011, 14:59:22 »

salsa

« Odpowiedź #80 dnia: 13 Cze 2011, 15:06:13 »
umarłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ktos dał na imie córce Guantanamera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hahaha
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #81 dnia: 13 Cze 2011, 15:08:08 »
Jeżyna i Jarzyna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #82 dnia: 13 Cze 2011, 15:09:53 »
Sindi Żyraf calineczka Kolin Selina hahahaha zaraz umre ze smiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #83 dnia: 13 Cze 2011, 15:12:13 »
męskiego Lili tez nie słyszałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Myszon buahahahhaha
« Ostatnia zmiana: 13 Cze 2011, 15:13:41 wysłana przez aja »

salsa

« Odpowiedź #84 dnia: 13 Cze 2011, 15:14:55 »
kreacja twórcza rodziców mnie powala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja myslałam ze ewentualne Leon i Julian byłyby wystarczajaco dziwne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #85 dnia: 13 Cze 2011, 15:23:02 »
Leon i Julian
nie no salsa to bardzo popularne imiona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale ta lista jest jakaś lewa -  nie ma tu wszystkich imion rejestrowanych w wawie

salsa

« Odpowiedź #86 dnia: 13 Cze 2011, 15:28:41 »
Cytat: salsa  Dzisiaj o 04:14:55
Leon i Julian
nie no salsa to bardzo popularne imiona
no wałsnie widze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mnie sie podobaja, jednakże zastanawiałam sie czy nie byłby dziwne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #87 dnia: 13 Cze 2011, 15:41:23 »
żeńska Mrówka ... jużnie mam siły
"Mrówka do tablicy"

Lwica

« Odpowiedź #88 dnia: 13 Cze 2011, 15:44:52 »
Ja za młodu miałam u rodziców za sąsiadki trzy siostry nazywały się Bożydara, Chwalisława i Dobroniega
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

moniulinek

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Cze 2011, 16:39:13 »
Ja ostatnio poznałam młodego chłopaka o imieniu Świętosław... Wszyscy mówią na niego Sławek.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Cze 2011, 16:39:13 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #90 dnia: 13 Cze 2011, 17:06:14 »
i inne udziwnione, no nie wiem np. Dąb.
o mamo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

feeling.good

« Odpowiedź #91 dnia: 13 Cze 2011, 17:14:50 »
Mi "od zawsze", poza Stachem, podobały się jeszcze dwie pary imion.
1. Matylda i Leon, bo z Leona Zawodowca
2. Franciszek i Ava, bo Sinatra i Ava Gardner.

Jak teraz będzie córa, to chyba zostanie Matyldą, M. na Avę nie chce się na razie zgodzić. Jeśli syn, to się jeszcze zobaczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #92 dnia: 13 Cze 2011, 18:30:02 »
mi się Leon bardzo podoba

a Rysio, to mi się kojarzy tylko z tym z klanu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Lwica

« Odpowiedź #93 dnia: 13 Cze 2011, 18:47:07 »
Leon, bo z Leona Zawodowca

miałam teraz Leosia w grupie w przedszkolu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #94 dnia: 13 Cze 2011, 18:49:22 »
Leon fajne, nawet przez chwile myslałam o takim jak była opcja że będzie chłopiec - ale M. powiedział że miał pradziadka Leona, o którym wiadomo tyle że całe życie kaszlał i zmarł na gruźlice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z "dziwnych" męskich to na studiach miałam Mścigniewa na którego mówili "Gniewko" - mi nigdy nie przeszło to przez usta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no powagi zachować bym nie umiała...

magdalinska

« Odpowiedź #95 dnia: 13 Cze 2011, 19:56:48 »
o jeżuniu, nie znam ludzi o takich imionach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #96 dnia: 13 Cze 2011, 21:27:49 »
Ava
mi sie ava bardzo podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #97 dnia: 13 Cze 2011, 23:13:03 »
ja najdziwniejsze imię jakie słyszałam że faktycznie ktoś tak się nazywa (nie tyle gdzieś ktoś tam ma kolegę, sąsiad sąsiada itp) to było Gwidon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja w ogóle mam dość ograniczoną paletę imion dla dzieci, wiele imion dla dzieci mnie dziwi, nawet jeśli dla większości są one zwykłe i fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a dla chłopaka to już w ogóle masakra coś wybrać i żeby jeszcze z nazwiskiem pasowało  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #98 dnia: 13 Cze 2011, 23:15:56 »
ja znalam gawła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w anglii mowili na niego gavin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #99 dnia: 13 Cze 2011, 23:31:00 »
u nas jak będzie syn to już zdecydowane że będzie się nazywał identycznie (imię+nazwisko) jak brat M. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam 3 imiona które mi pasują, ale Michał nie nazwę, Paweł też nie (M. nie lubi tego imienia) więc zostaje tylko Adam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj