Autor Wątek: Imię dla chłopca  (Przeczytany 32798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Odp: Imię dla chłopca
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Cze 2011, 13:07:41 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie mila bedzie zawsze bardzo fajnie od mamy borejkowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co prawda u nich mila to od melania bylo, ale tak czy inaczej - mi sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

też bywam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Cze 2011, 12:08:01
nie widże innego imienia dla tej małej złośnicy

Dodany tekst: 13 Cze 2011, 13:08:24
..a  chciała byś taki chleb 4,5 kg? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
porządna bułeczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Cze 2011, 13:08:24 wysłana przez emcia »

magdalinska

« Odpowiedź #51 dnia: 13 Cze 2011, 13:16:06 »
..a  chciała byś taki chleb 4,5 kg? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze w 9 dni az tak nie urosnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Cze 2011, 13:30:45 »
a nam przedstawisz tę tajemną listę?
taka ona tajemna ze hoho Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no jest problem bo mi osobiście te imiona jeszcze nie leza i wciaż szukam ... napiszę 3 najnormalniejsze imiona z listy: Norbert,Cyprian, Fabian(to chyba odpada bo lekko zniewieściałe) reszta no cóż aaaaa ostatnio był jeszcze Milan ale zbyt mocno kojarzy mi się z Ac M więc chyba też odpadnie

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Cze 2011, 13:30:45 »

emcia

« Odpowiedź #53 dnia: 13 Cze 2011, 13:34:24 »
Milan
może Alan?

aja

« Odpowiedź #54 dnia: 13 Cze 2011, 13:43:16 »
nie wiem  - ja coś czuję,że się urodzi i nie będzie miał jeszcze imienia

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 13 Cze 2011, 13:43:16 »

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 13 Cze 2011, 13:53:50 »
Norbert,Cyprian, Fabian
Fabian mi sie kojarzy z Fabien Wiśniewską ... i Wisniewski jak dla mnie przesadził Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #56 dnia: 13 Cze 2011, 13:57:40 »
Olaf dla mnie brzmi lepiej niz Robert, Łukasz, Jacek , Michał, Paweł, Maciek i Filip - tych meskich imion nie lubie chyba najbardziej

salsa, jak możesz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Cze 2011, 14:01:53
jowita, a imię ma się Wam podobać i nie pytaj w rodzinie czy im się podoba. Bo wtedy są te dylematy. No i powinno pasować do nazwiska.
Dla mnie większość imion jest do przyjęcia, pomijam Brajany i Dżesiki i inne udziwnione, no nie wiem np. Dąb.
« Ostatnia zmiana: 13 Cze 2011, 14:01:53 wysłana przez Justynna »

salsa

« Odpowiedź #57 dnia: 13 Cze 2011, 14:01:56 »
Justyna, no ale napisałam, ze to rpzeciez kwestia gustu no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kazdemu podobaja sie inne imiona, to normalne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #58 dnia: 13 Cze 2011, 14:04:30 »
salsa, no wiem, żartowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #59 dnia: 13 Cze 2011, 14:18:56 »
go przezywały w szkole i się z niego śmiały
dzieci są okrutne i potrafią "odmieńcom" uprzykrzyć mocno życie...
ej no mnie przezywali (od skarpet po kotlety) i przezyłam więc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niech się uczy byc tawrdym (żartuje) tak poważnie to naprawdę nie mamy pomysłu na imię

Kasia

« Odpowiedź #60 dnia: 13 Cze 2011, 14:20:14 »
aja a może Szczepan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko nie bij Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #61 dnia: 13 Cze 2011, 14:22:07 »
o matko jak ja nie cierpię tego imienia ... ale to miało pasowac do mojego nazwiska tak ? hahahahahah
będzie po moim tacie ... Rysio :d

Kasia

« Odpowiedź #62 dnia: 13 Cze 2011, 14:24:16 »
ale to miało pasowac do mojego nazwiska tak ? hahahahahah
a jakże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #63 dnia: 13 Cze 2011, 14:24:25 »
będzie po moim tacie ... Rysio :d
bo wszystkie Ryski to fajne chłopaki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o !

emcia

« Odpowiedź #64 dnia: 13 Cze 2011, 14:26:03 »
aja a może Szczepan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko nie bij Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój szef to Szczepan
poważnie zaczęłam rozważać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 13 Cze 2011, 14:26:03 »

aja

« Odpowiedź #65 dnia: 13 Cze 2011, 14:26:19 »
jakże[/quote
ale dzieci mają Raf.nazwisko więc juz tak zabojczo nie brzmi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będzie Sypek Sypniewski

Kasia

« Odpowiedź #66 dnia: 13 Cze 2011, 14:27:14 »
mi tam Szczepan obojętny ale dla żartu podałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze względu na nazwisko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #67 dnia: 13 Cze 2011, 14:30:35 »
mnie najbardziej smieszy jak u mojej babci na wsi latają małe Alanki Klaudie Dżesiki i Sandry z nazwiskami typu Potręć albo KOchaniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jest szaleństwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #68 dnia: 13 Cze 2011, 14:32:46 »
ej ale Klaudia to dla mnie całkiem normlane imię  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie brzmi mi jakoś dziwacznie

Kasia

« Odpowiedź #69 dnia: 13 Cze 2011, 14:34:00 »
dla mnie klaudia to tez taki zwyklak, najnormalniejsze na swiecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #70 dnia: 13 Cze 2011, 14:34:02 »
Aja zalezy z jakim nazwiskiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #71 dnia: 13 Cze 2011, 14:35:28 »
a macie kolegów odmieńców imiennych?

emcia

« Odpowiedź #72 dnia: 13 Cze 2011, 14:37:59 »
przy dziewczynkach jest chyba większe pole manewru
moja koleżanka Dawida ma brata Rajmunda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #73 dnia: 13 Cze 2011, 14:42:19 »
to zalezy co kto ma na mysli mowiąc odmieniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dla mnie przesadą sa imiona jakie nadał brat kolegi: Mieszko i Jaśmin .......

Lwica

« Odpowiedź #74 dnia: 13 Cze 2011, 14:42:31 »

Gilbert, Roch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!