Imię dla chłopca

Zaczęty przez jowita, 11 Cze 2011, 22:28:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

maraxela na cześć Jordan'a Knight z New Kids On The Block? ;)


rubin04

ja "znam" tylko Juranda ze Spychowa :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Rubin, ja znam tego samego ;)

jusia

Cytat: maraxela w 29 Lis 2011, 18:02:44
jak jurand to może Jordan - tak miał miec na imie moj brat :):)
jak Jordan, to moze Jazon- gdzies czytalam, ze tak ma na imie wnuczek Kory ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Cytat: rubin04 w 30 Lis 2011, 17:00:45
ja "znam" tylko Juranda ze Spychowa :D
buahahha własnie o tym pomyślałam

i jak dzieci zaczną czytać krzyżaków to sie bedzie działo :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja


niewiemjaka

Cytat: salsa w 01 Gru 2011, 00:48:00i jak dzieci zaczną czytać krzyżaków to sie bedzie działo
mysle ze z kazdego imienia /dziecka/nazwiska dzieci sie mogą smiac, a do imion to sie jednak szybko ludzie przyzwyczaja
na poczatku dziwne dziwne.. a potem juz normalnie ;)

niewiemjaka

#183
no to zależy od dziecka i jak czyms "podpadnie" grupie to i tak sie beda nabijac
i z agnieszki nowak zrobią aga-baba-jaga
z marty o wiekszej tuszy tuśka
i wszystko zalezy od tego jak to się wypowiada jakim tonem, moze tu Tuśka brzmi normalnie jak to pisze, ale pamietam jak jedna grubsza dziewczyne w szkole z wielka pogardą tak nazywali i nadali temu odcien negatywny
wiec mysle ze nawet z normalnego imienia jak piszesz - mozna zrobic przezwisko - wyzwisko ;)

aja

mi skaretapi i kotletami dokuczali :D
a ostatnio znajomy stwierdził,że do Milana będą móiwć Milena a jak juz nie miał jak nam dogryżć to stwierdził,że nie lubi druzyny Ac M hahahah no myślal  chłopak,że imię zmienimy

jestynka

Cytat: Justynna w 29 Lis 2011, 11:54:24Imię Jurand kojarzy mi się z filmem "Baśń o ludziach stąd" Cheesy


uwielbiam ten film :) aaaa! :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

#186
jestynka, ja też  :highfive:

ziuta

Cytat: aja w 01 Gru 2011, 22:53:32a ostatnio znajomy stwierdził,że do Milana będą móiwć Milena
tu nie trzeba wyszukanego imienia... mój teść na naszego Karola mówi Karolina :crazy:

aja

ale najgorsze co moze być to sytuacja kiedy dziadek nie zna imienia swojego wnuka
spotkałam się dośc niedawno z taką sytuacją - dziewczynka miała dwa miesiące a dziadkowi wyleciało z głowy jak ma na imię - jego syn tylko tyle,że mieszka w innym miejscu ale w tym samym miasteczku, choc nie spotykają sie co tydzień na obiadkach to jednak trochę obciach  :padam:
i powiem Wam(co do imion), że najbardziej mnie zaskakują ludzie o których miałam dośc dobre zdanie(w sensie,że wykształceni, potrafiący się zachować, inteligentni, znający zasady dobrego zachowania itd.) a od  takich najwięcej słyszymy jakieś dziwne teksty co do imion naszych dzieci - no zaskoczyło mnie parę osób :D

Justynna

Cytat: ziuta w 13 Sty 2012, 09:07:43
tu nie trzeba wyszukanego imienia... mój teść na naszego Karola mówi Karolina :crazy:
to Ty powinnaś tym samym sposobem mówić do teścia ;D

fasolka1980

aja tak to niestety jest z ludzmi, wszelkie odstepstwa są tępione.


Mam wśród znajomych dziewczynkę o imieniu Oriana - Ci to się nasłuchali.... :crazy:

zosia2007


ziuta

Cytat: Justynna w 13 Sty 2012, 10:19:52
to Ty powinnaś tym samym sposobem mówić do teścia ;D
droga Ryszardo? :D rozważę, rozważę :D


zosia2007

Cytat: ziuta w 13 Sty 2012, 10:23:28
droga Ryszardo? :D rozważę, rozważę :D
eee tam...lepiej Ryśka :D

aja

Cytat: golinda w 13 Sty 2012, 10:16:35to co się dziwisz?
ja jestem przygotowana a własciwie zupełnie obojętna
tylko mnie zaskakują osoby :)
bo wydaje mi się,ze nawet bardzo pospolite imiona sie nie podbają tylko tyle,że nie wzbudzają tylko kontrowersji bo albo Janek się poboba albo nie i nie ma dyskusji a np. Nataniel - od razu jest milion dodatkowych zdań "co to za imię", 'jak mogli tak nazwać dziecko' np.

nionczka

Ja nawet jak mi się imiona nie podobają, rodzicom nic nie mówię. Nie chciałabym, żeby ktoś moje wybory komentował, więc sama też tego nie robię. Mogę z bliskimi komentować, ale nie mówię nic rodzicom.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


fasolka1980

zosia2007 mi się kojarzy z Orianą Fallaci, a tą ceniłam więc luz :D


ale nie rozumiem jak mozna mówic rodzicom ze ich dziecko ma brzydkie imię....

aja

mnie zupełnie nie szokuja takie imiona  - Oriana z niczym/nikim zupełnie mi się nie kojarzy wiec nie wiem co by miało w szkole?!

ja miałam 3 sytuacje kiedy
pielęgniarka zwróciła nam uwagę i  powiedziała "jak mozna tak nazwac dziecko, że mu krzywdę zrobiliśmy " (Nataniel)
a tak to tylko mówią,że to dośc niespotykane imie

a teraz ; koleżanka stwierdziła,że się ostaro najaraliśmy jak wybieraliśmy imię MILan
i najczęsciej koajrzy im się AC MILAn (ale ja nie jestem fanką footbolu, piłki wiec luz-)