Imię dla chłopca

Zaczęty przez jowita, 11 Cze 2011, 22:28:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia


Lwica

#101
Cytat: justynaaaa2 w 14 Cze 2011, 00:31:00więc zostaje tylko Adam

:beer: :friends:

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 08:05:03

Cytat: salsa w 14 Cze 2011, 08:55:56mnie sie Adam bardzo podoba i mam miłe skojarzenia  sama rozwaze w przyszłości

bighug :beer:

A ja nie byłam do końca przekonana do tego imienia jak wybierałam między Grzesiem a Adasiem. JAk tylko spojrzałam na moje kudłacza to od razu wiedziałam, że idealnie do niego pasuje (nie wiem czemu), próbowałam nawet mówić w szpitalu o nim Grzesiu ale nijak mi nie leżało do niego to imię.

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 09:16:25

Jak to było w Kabarecie MN wybierali imię dla dziecka i żadne im nie pasowało: :rotfl:

Mateusz, wajche przełóż.
Niech przełoży Eustachy, on ma silne pachy.
Teofil - pedofil
Edek z fabryki kredek
Jurek- ogórek kiełbasa i sznurek
Janek co ma w tyłku dzbanek
Michał co sobie kija wpychał
Jacek krowi placek
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Justynna

#102
Cytat: justynaaaa2 w 13 Cze 2011, 23:13:03
ja najdziwniejsze imię jakie słyszałam że faktycznie ktoś tak się nazywa (nie tyle gdzieś ktoś tam ma kolegę, sąsiad sąsiada itp) to było Gwidon :crazy:
u nas w pracy na jednego kolegę mówimy Gwidon, bo ma bardzo podobnie brzmiące nazwisko i ludzie jak dzwonią, to proszą: z panem Gwidonem :D

twinnie77

#103
Olaf mi się podoba, Brajan to jakiś koszmar...

Gabrysia będzie miała imię po moim tacie ;D No chyba że okaże się chłopakiem, to będzie problem  :mocking: :mocking: :mocking:

Mój brat miał kumpla w LO Ziemowita Pędziwiatra  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A ostatnio mąż kuzynki z nazwiska Wytykowski upierał się przy imieniu Anastazja  :crazy: :crazy: :crazy: Córa została jednak Mają :)

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 10:53:56

A co do nadawania dwóch imion, ja mam dwa, na swoich szkolnych świadectwach mam jedno. Teraz w szkołach trzeba sprawdzać imiona z aktem urodzenia, bo umieszcza się oba na świadectwach i zaświadczeniach z komisji egzaminacyjnych.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: twinnie77 w 14 Cze 2011, 11:51:08Ziemowita Pędziwiatra
o ja miałam kolege Szczepana Pędziwiatra :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

Cytat: twinnie77 w 14 Cze 2011, 11:51:08Mój brat miał kumpla w LO Ziemowita Pędziwiatra

Pan Ziemowit Pędziwiatr przepowiada pogodę w regionalnej telewizji lubelskiej. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: suegro w 14 Cze 2011, 11:47:26
Pan Ziemowit Pędziwiatr przepowiada pogodę w regionalnej telewizji lubelskiej. :D

nie tylko w lubelskiej, katowickiej też :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

A może to jest wspólne pasmo regionalnych TV??  :knuje: :knuje:

W każdym razie to właśnie ten gość :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: twinnie77 w 14 Cze 2011, 13:04:56A może to jest wspólne pasmo regionalnych TV??
:rotfl: :rotfl: iluvu iluvu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

twinnie77

#110
Cytat: salsa w 14 Cze 2011, 12:06:19
:rotfl: :rotfl: iluvu iluvu


No co się osoba nabija???

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 12:08:05

Ja go tylko widziałam w TV Katowice, jak byłam u rodziców ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

#111
eee w tvp kraków też go widuję :D


Dodany tekst: 14 Cze 2011, 13:12:09

aaa bo to pogodynek tvp.info

magdalinska

ja go chyba kiedys widzialam w ogolnej TVP1 :D bo zapamietalam to imie i nazwisko, no charakterystyczne jest :D

jowita

Dziękuję wszystkim, którzy odnieśli się do mojego pytania. Chyba jestem coraz bardziej przekonana co do swojego wyboru, choć nie do końca pewna. Jak się urodzi to może do mnie przemówi tak jak Dorotki Adaś.
Mam tylko jedno spostrzeżenie co do wypowiedzi na temat wyboru imienia dla dziecka, wszystkie zgodnie piszecie że imię ma się podobać rodzicom i nie warto słuchać co sądzą inni na ten temat. Jednocześnie nie akceptowane są przez nas imiona Brajan, Kewin, Denis, Gwidon itp. , a zapewne ich rodzicom właśnie to imię podobało się najbardziej. I to co napisała Golinda, dzieci w przedszkolu, szkole, na podwórku są okrutne więc może warto skonsultować z kimś wybór imienia a nie nazywać dziecko tak jak tylko i wyłącznie mi się podoba.

magdarynka

Syn mojej siostry ma na imie Olaf. Siostra zupelnie nie przejmowala sie opiniami rodziny ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: jowita w 14 Cze 2011, 13:41:09
Dziękuję wszystkim, którzy odnieśli się do mojego pytania. Chyba jestem coraz bardziej przekonana co do swojego wyboru, choć nie do końca pewna. Jak się urodzi to może do mnie przemówi tak jak Dorotki Adaś.
Mam tylko jedno spostrzeżenie co do wypowiedzi na temat wyboru imienia dla dziecka, wszystkie zgodnie piszecie że imię ma się podobać rodzicom i nie warto słuchać co sądzą inni na ten temat. Jednocześnie nie akceptowane są przez nas imiona Brajan, Kewin, Denis, Gwidon itp. , a zapewne ich rodzicom właśnie to imię podobało się najbardziej. I to co napisała Golinda, dzieci w przedszkolu, szkole, na podwórku są okrutne więc może warto skonsultować z kimś wybór imienia a nie nazywać dziecko tak jak tylko i wyłącznie mi się podoba.

Ja myślę, że jeśli rodzice podchodzą do sprawy poważnie i zdroworozsądkowo, to wezmą pod uwagę różne aspekty, czyli czy imię im się podoba, czy pasuje do nazwiska, czy posiada ładne zdrobnienia, czy nie jest obraźliwe lub może być wyśmiewane, itd.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 13:49:16
mi się od zawsze podoba Igor i jeśli Ninia będzie miała brata, to będzie to właśnie Igor ;D
a z żeńskich podoba mi się Bianka (tylko dorosła Bianka to tak trochę...), Lena (pasuje do Niny :) ), Kinga (ale była wielka miłość mojego brata to Kinga, więc chyba mu tego nie zrobię ;) )
mam te same typy

fasolka1980

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 14:49:16mi się od zawsze podoba Igor i jeśli Ninia będzie miała brata, to będzie to właśnie Igor


:highfive: :beer:

Angie

golinda jak będę kiedyś miała córkę, to chyba będzie Nina,
bo mi pasuje do Leny :D

salsa

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 15:01:09fasolka, pamiętam ze jak urodziłaś Igora, to pomyślałam sobie "kurde, nie będę miała pierwszego Igora na strefie"
ja tak pomyslałam o Lilianie jak mi sie Marlenka wtryniła :D :D

u mnie moja Babcia Nina od dawna prosi kolejne pokolenia matek aby tak nazwały swoją córke na jej cześć :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

fasolka1980

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 15:01:09fasolka, pamiętam ze jak urodziłaś Igora, to pomyślałam sobie "kurde, nie będę miała pierwszego Igora na strefie" wink

za to masz pierwszą Ninę ;)

salsa

#121
Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 15:44:07nikt nie zrobił tego? przecież to piękne imię
no ja rozwazałam - ale G. kreci nosem ze za krótkie imie do nazwiska
moja kuzynka uparła sie na MAłgorzate....

Dodany tekst: wto, 14 cze 2011, 13:53:04

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 15:44:07Liliana też mi się podoba, ale siostra dziadka tak miała na imię i jej życie nie było różowe...
to u mnie tak było z Różą - piekna kobieta, cała rodzina ciagle o tym gada - ale nigdy za maz nie wyszła bo obu narzeczonych slag trafił.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja

salsa a Elena też fajnie tylko jak skrócić to imię - większość pewnie by mówiła Ela

abkasia

#123
Cytat: jowita w 14 Cze 2011, 14:41:09Dziękuję wszystkim, którzy odnieśli się do mojego pytania. Chyba jestem coraz bardziej przekonana co do swojego wyboru, choć nie do końca pewna. Jak się urodzi to może do mnie przemówi tak jak Dorotki Adaś.
a to ty jetses w drugiej ciazy?
:D jejku przeczytalam, ze twoj pierwszy synek ma 6 mies... i caly czas sobei mysle... jezuu jak to mozliwe :D :D

suegro

Cytat: golinda w 14 Cze 2011, 15:01:09fasolka, pamiętam ze jak urodziłaś Igora, to pomyślałam sobie "kurde, nie będę miała pierwszego Igora na strefie"

Ja tak pomyślałam o Ninie :P
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login