Autor Wątek: Imię dla chłopca  (Przeczytany 32307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Odp: Imię dla chłopca
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Cze 2011, 23:38:57 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Paweł też nie

mauuupa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

« Odpowiedź #101 dnia: 13 Cze 2011, 23:45:35 »
goga mi się podoba, nawet bardzo, ale M. ma tak na drugie i dla niego to jest koszmarne imię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

goga

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Cze 2011, 23:51:11 »
justynaaaa2 żartuję, mnie się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a innym przecież nie musi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Cze 2011, 23:51:11 »

feeling.good

« Odpowiedź #103 dnia: 14 Cze 2011, 07:26:15 »
a tak mi się jeszcze przypomniało, że a Canal+ jest facet, który się Żelisław nazywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #104 dnia: 14 Cze 2011, 07:55:56 »
justynaaaa2 żartuję, mnie się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a innym przecież nie musi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobrze gadasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i zgadzam sie z Justą, ze wybrac imie dla chłopaka to droga przez mekę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z dziewczynką to mozna bardziej poszaleć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po pczeczytaniu tego zestawienia wyłowiłam fajne moim zdaniem imie : elena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 07:56:37
więc zostaje tylko Adam
mnie sie Adam bardzo podoba i mam miłe skojarzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sama rozwaze w przyszłości
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 07:56:37 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 14 Cze 2011, 07:55:56 »

feeling.good

« Odpowiedź #105 dnia: 14 Cze 2011, 08:06:48 »
mi się Adam za bardzo kojarzy z Adasiem Miauczyńskim Koterskiego, więc swojego syna nazwać bym tak nie mogła, choć samo imię mi się podoba.

Kasia

« Odpowiedź #106 dnia: 14 Cze 2011, 08:24:00 »
a dla chłopaka to już w ogóle masakra coś wybrać i żeby jeszcze z nazwiskiem pasowało  crazy
Roman Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 08:27:14
ja mogę dodac od siebie tyle ze warto zwrócić uwagę na typowo polskie litery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja Michała bym inaczej nie nazwała, bo i tak nazwisko ma z Ż ale w przypadku gdy w nazwisku nie ma żadnych polskich liter + dobierze się też takie imię to potem nie ma problemu z czcionkami, z mailami, stronami internetowymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie trzeba rezygnowac z polskich liter Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oczywiście to głupotka ale jak ktoś ma do wyboru dwa równie fajne imiona i jedno ma te polskie litery a drugie nie to może być 1-0 dla tego bez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 08:27:14 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #107 dnia: 14 Cze 2011, 08:34:33 »
do mojego nazwiska i tak nic nie pasuje
w ogóle to drugie zaczyna mi wadzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #108 dnia: 14 Cze 2011, 08:51:05 »
U nas był Tymon i wszyscy mowili : Tymek chodź na dymek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #109 dnia: 14 Cze 2011, 08:51:07 »
cześć jestem Adam, wyrucham i spadam Cheesy

Lwica

« Odpowiedź #110 dnia: 14 Cze 2011, 09:03:00 »
więc zostaje tylko Adam

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 08:05:03
mnie sie Adam bardzo podoba i mam miłe skojarzenia  sama rozwaze w przyszłości

A ja nie byłam do końca przekonana do tego imienia jak wybierałam między Grzesiem a Adasiem. JAk tylko spojrzałam na moje kudłacza to od razu wiedziałam, że idealnie do niego pasuje (nie wiem czemu), próbowałam nawet mówić w szpitalu o nim Grzesiu ale nijak mi nie leżało do niego to imię.

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 09:16:25
Jak to było w Kabarecie MN wybierali imię dla dziecka i żadne im nie pasowało: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mateusz, wajche przełóż.
Niech przełoży Eustachy, on ma silne pachy.
Teofil - pedofil
Edek z fabryki kredek
Jurek- ogórek kiełbasa i sznurek
Janek co ma w tyłku dzbanek
Michał co sobie kija wpychał
Jacek krowi placek
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 09:16:25 wysłana przez Dorotka1981 »
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Justynna

« Odpowiedź #111 dnia: 14 Cze 2011, 10:49:45 »
ja najdziwniejsze imię jakie słyszałam że faktycznie ktoś tak się nazywa (nie tyle gdzieś ktoś tam ma kolegę, sąsiad sąsiada itp) to było Gwidon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u nas w pracy na jednego kolegę mówimy Gwidon, bo ma bardzo podobnie brzmiące nazwisko i ludzie jak dzwonią, to proszą: z panem Gwidonem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 10:50:33 wysłana przez Justynna »

twinnie77

« Odpowiedź #112 dnia: 14 Cze 2011, 10:51:08 »
Olaf mi się podoba, Brajan to jakiś koszmar...

Gabrysia będzie miała imię po moim tacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No chyba że okaże się chłopakiem, to będzie problem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mój brat miał kumpla w LO Ziemowita Pędziwiatra  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ostatnio mąż kuzynki z nazwiska Wytykowski upierał się przy imieniu Anastazja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Córa została jednak Mają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 10:53:56
A co do nadawania dwóch imion, ja mam dwa, na swoich szkolnych świadectwach mam jedno. Teraz w szkołach trzeba sprawdzać imiona z aktem urodzenia, bo umieszcza się oba na świadectwach i zaświadczeniach z komisji egzaminacyjnych.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 10:53:56 wysłana przez twinnie77 »

salsa

« Odpowiedź #113 dnia: 14 Cze 2011, 11:36:14 »
Ziemowita Pędziwiatra
o ja miałam kolege Szczepana Pędziwiatra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Cze 2011, 11:47:26 »
Mój brat miał kumpla w LO Ziemowita Pędziwiatra

Pan Ziemowit Pędziwiatr przepowiada pogodę w regionalnej telewizji lubelskiej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Cze 2011, 11:47:26 »

twinnie77

« Odpowiedź #115 dnia: 14 Cze 2011, 11:48:31 »
Pan Ziemowit Pędziwiatr przepowiada pogodę w regionalnej telewizji lubelskiej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie tylko w lubelskiej, katowickiej też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #116 dnia: 14 Cze 2011, 12:01:29 »
nie tylko w lubelskiej, katowickiej też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #117 dnia: 14 Cze 2011, 12:04:56 »
A może to jest wspólne pasmo regionalnych TV??  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W każdym razie to właśnie ten gość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #118 dnia: 14 Cze 2011, 12:06:19 »
A może to jest wspólne pasmo regionalnych TV??
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #119 dnia: 14 Cze 2011, 12:07:35 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No co się osoba nabija???

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 12:08:05
Ja go tylko widziałam w TV Katowice, jak byłam u rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 12:08:05 wysłana przez twinnie77 »

yoy

« Odpowiedź #120 dnia: 14 Cze 2011, 13:11:37 »
eee w tvp kraków też go widuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Cze 2011, 13:12:09
aaa bo to pogodynek tvp.info
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2011, 13:12:09 wysłana przez yoy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #121 dnia: 14 Cze 2011, 13:31:42 »
ja go chyba kiedys widzialam w ogolnej TVP1 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo zapamietalam to imie i nazwisko, no charakterystyczne jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jowita

« Odpowiedź #122 dnia: 14 Cze 2011, 13:41:09 »
Dziękuję wszystkim, którzy odnieśli się do mojego pytania. Chyba jestem coraz bardziej przekonana co do swojego wyboru, choć nie do końca pewna. Jak się urodzi to może do mnie przemówi tak jak Dorotki Adaś.
Mam tylko jedno spostrzeżenie co do wypowiedzi na temat wyboru imienia dla dziecka, wszystkie zgodnie piszecie że imię ma się podobać rodzicom i nie warto słuchać co sądzą inni na ten temat. Jednocześnie nie akceptowane są przez nas imiona Brajan, Kewin, Denis, Gwidon itp. , a zapewne ich rodzicom właśnie to imię podobało się najbardziej. I to co napisała Golinda, dzieci w przedszkolu, szkole, na podwórku są okrutne więc może warto skonsultować z kimś wybór imienia a nie nazywać dziecko tak jak tylko i wyłącznie mi się podoba.

magdarynka

« Odpowiedź #123 dnia: 14 Cze 2011, 13:42:59 »
Syn mojej siostry ma na imie Olaf. Siostra zupelnie nie przejmowala sie opiniami rodziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #124 dnia: 14 Cze 2011, 13:47:13 »
Dziękuję wszystkim, którzy odnieśli się do mojego pytania. Chyba jestem coraz bardziej przekonana co do swojego wyboru, choć nie do końca pewna. Jak się urodzi to może do mnie przemówi tak jak Dorotki Adaś.
Mam tylko jedno spostrzeżenie co do wypowiedzi na temat wyboru imienia dla dziecka, wszystkie zgodnie piszecie że imię ma się podobać rodzicom i nie warto słuchać co sądzą inni na ten temat. Jednocześnie nie akceptowane są przez nas imiona Brajan, Kewin, Denis, Gwidon itp. , a zapewne ich rodzicom właśnie to imię podobało się najbardziej. I to co napisała Golinda, dzieci w przedszkolu, szkole, na podwórku są okrutne więc może warto skonsultować z kimś wybór imienia a nie nazywać dziecko tak jak tylko i wyłącznie mi się podoba.

Ja myślę, że jeśli rodzice podchodzą do sprawy poważnie i zdroworozsądkowo, to wezmą pod uwagę różne aspekty, czyli czy imię im się podoba, czy pasuje do nazwiska, czy posiada ładne zdrobnienia, czy nie jest obraźliwe lub może być wyśmiewane, itd.