prezent dla nowordka

Zaczęty przez noelka84, 04 Cze 2011, 23:11:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

noelka84

moja przyjaciolka wlasnie rodzi:) wywoluja u niej porod moze to potrwac 24godz.
Ale moim zapytaniem jest co wam sie przydalo na sam poczatek z dzidzia?
Chce jej cos kupic fajnego, przydatnego.
Co wy uznalyscie za dobry prezent? Ciuszki, moze juz w wiekszym rozmiarze bo z tych malutkich dzidzius szybko wyrasta?
czy jakies zabawki?
ja niestesty jeszcze mama nie jestem wiec nie orientuje sie zbytnio:)

rubin04

Większe ciuszki bo tych najmniejszych ma się zazwyczaj za dużo,
pieluchy,
ksiązeczki na poźniej,
albo taką ksiazeczke z tiny-love czy jakos tak - taka miekka, materialowa, do łóżeczka,
z zabawek to na pewno "pan metka" (poszukaj na allegro to od razu zobaczysz o co chodzi :)
i "pan szeleścik" czy jakoś tak.


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Pieluch igdy za duzo:D
Tylko lepiej kupuj wiekszy rozmiar,
tak samo ubranka,wieksze:)

zwierzatko_mojej_mamy

zabawke polecam z lamaze - motyl emanuel - fran to mietoli z zachwytem juz 2 miesiace i nadal jest fajne ;)

w sumie to nie wiem, co bym chciala dostac zaraz po - ciuchy male mialam, rozki uszyte byly, kocyki mialam, butle tez, wlsciwie kurcze malo sie dokupilo pozniej... te kobity w ciazy jednak maja troche czasu na skompletowanie wszystkiego ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

noelka ja sobie zrobiłam listę propozycji, bo co niektórzy pytają o konkret mogę wkleić:
(cenowo w miarę leci)

1. niespodzianka
2. gryzaczek
3. kubek niekapek miękki ustnik
4. kubek doidy cup
5. książeczka do zabawy(materiałowa)
6. zabawki edukacyjne np. piramidka drewniana, ,,pan metka"
7. opakowanie izotermiczne tommy tippee czarne lub avent czarne
8. pieluchy pampers, dada premium lub babydream rozmiar 2 lub 3
9. puzzle piankowe
10. zabawka samochodowa(np grająca mata z kierownicą) lub do wózka
11. leżaczek (miękkie plecki)-kolor neutralny
12. krzesełko do karmienia z tacką i podnóżkiem-kolor neutralny
13. nosidło ergonomiczne bondolino(firma hoppediz) czarne(całe czarne lub z beżem/czerwienią)
14. ....


Kasia

ma mysle ze tak bez ustalania to najlepiej wieksze ciuszki czy jakąś materialowa zabawkę typu lamaze, bright starts, tiny love itp (pełno tego) - to zawsze sie przyda :) a czesto np. zabawki sa rzadziej kupowane przez rodzicow jako te mniej potrzebne wiec taki prezent od goscia jest super sprawa :D


olcia

Niedawno znalazłam parę książeczek takich z czarno-białymi obrazkami stymulujących rozwój maluchów. Myślę, że to może być fajny pomysł na prezent:
http://www.oczamimaluszka.pl/koszyk.html
i jeszcze z serii czarno białej:
http://sklep.whiteandblack.pl/
ja się zakochałam w ich produktach :)

justynaaaa2

noelka84 ja już nauczona przez strefę napiszę że oprócz prezentu dla malucha, fajnie kupić jakiś drobiazg dla młodej mamy :) zwłaszcza że to twoja przyjaciółka :)

olgaaa1

Cytat: justynaaaa2 w 01 Lip 2011, 11:13:22
noelka84 ja już nauczona przez strefę napiszę że oprócz prezentu dla malucha, fajnie kupić jakiś drobiazg dla młodej mamy :) zwłaszcza że to twoja przyjaciółka :)
No własnie ja od moich przyjaciółek dostałam piękną bransoletkę, było mi bardzo miło.

katgoli

#11
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2011, 00:19:50zabawke polecam z lamaze - motyl emanuel
zwierzatko wielkie dzieki za ten pomysl   :beer: kupilismy zabawke lamaze dla dzieciaczka znajomych - maly byl wniebowziety a i rodzicom przypadla do gustu  ;)

Dodany tekst: 04 Lip 2011, 08:54:57

Cytat: konwalia w 05 Cze 2011, 00:29:59nosidło ergonomiczne bondolino(firma hoppediz) czarne(całe czarne lub z beżem/czerwienią)
konwalia wyprobowalas juz gdzies bondolino? czytalam ze w tym nosidelku czesto sie sie te rzepy po jakims czasie otwieraja i sie robi niebezpieczne...mi znajomi polecali Ergo Baby Carrier i mysle ze chyba je kupie a z Hoppediz chcialabym chuste ale mysle ze kupie uzywana...

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: katgoli w 04 Lip 2011, 09:51:27zwierzatko wielkie dzieki za ten pomysl   beer kupilismy zabawke lamaze dla dzieciaczka znajomych - maly byl wniebowziety a i rodzicom przypadla do gustu  wink
super :D fran mieli juz przynajmniej 3 miesiace i nadal jest to dobra zabawka lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: katgoli w 04 Lip 2011, 09:51:27konwalia wyprobowalas juz gdzies bondolino?
nie, Dagi jest za mała na razie, myślę, ze za jakieś 3mce najwcześniej się przymierzymy

ddu

według mojej wiedzy, nosideł można używać jak dziecko już siedzi
wczesniej chusta

z nosideł bardzo polecam http://www.babytuli.pl/collections/nosideka-ergonomiczne?gclid=CJz-5YPp56kCFQol3wods3HnYA

foszek

Ja kupilam nosidlo i jeszcze tego samego dnia odnioslam je do sklepu :D Lepiej mi bylo w chuscie.

katgoli

#16
Cytat: foszek w 06 Lip 2011, 00:49:18Lepiej mi bylo w chuscie.
foszek jaka chuste masz? Mi polecano Diddymos lub Hoppediz...

ddu

mój mąz nie chciał nosić heleny w chuście, nosidło sprawdziło się świetnie w górach, w szpitalu...
szybciej się zakłada niż w chustę
no i ja nie próbowałam nawet wkładać heli w chuście na plecy. a w nosidle to stosunkowo proste i nawet wczoraj, kiedy nie mogła zasnąć,  ja gotowałam na przyjście gości z nią na plecach