Autor Wątek: Toskania we wrześniu???  (Przeczytany 25278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Odp: Toskania we wrześniu???
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Lut 2013, 11:31:02 »
mignon to były jedne z lepszych wakacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To gdzie my spaliśmy, to taka włoska agroturystyka.
Ale apartamenty fajne, basen dość duży i czysty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Stella mare to już bardziej hotel i tu można wykupić wyżywienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My byliśmy  koniec maja początek czerwca i to było u nich chwilę przed sezonem,
w tych małych miejscowościach  były jeszcze pustki.

Ale my dużo jeździliśmy. Florencja, Piza, San Gimigiano, Voltera, Sienna, kilka mniejszych miejscowości, Viareggio.
« Ostatnia zmiana: 02 Lut 2013, 12:22:16 wysłana przez Angie »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #51 dnia: 02 Lut 2013, 11:41:05 »
mignon, och mignon już Wam zazdroszczę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #52 dnia: 02 Lut 2013, 11:57:02 »
Angie, my mamy podobny plan właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trochę zwiedzania, trochę spacerów po plaży i dużo luzu i swobody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja, jeszcze nie zazdrość, bo to są tylko nieśmiałe plany, liczymy, że lekarze nam pozwolą, ale jak się uda, to zazdrość do woli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nam się ta Toskania już od dłuższego czasu marzy, ale zawsze było coś
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #53 dnia: 02 Lut 2013, 16:14:12 »
mignon przeglądaj grupon i inne portale, dużo ofert noclegowych jest na toskanię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn. może nie w tym momencie, bo teraz jednak narty, ale myślę że koło marca się pojawią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zeszłym roku były bardzo fajne w super cenach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

mignon

« Odpowiedź #54 dnia: 02 Lut 2013, 20:39:04 »
justa, dobra myśl, będziemy śledzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 02 Lut 2013, 20:39:04 »

elve

« Odpowiedź #55 dnia: 02 Cze 2013, 21:33:54 »
No to skoro Toskania, to co zobaczyć?
Nie musi być typowo, bardziej klimatycznie, akceptowalnie dla małych dzieci, oprócz zabytków skarby natury Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 03 Cze 2013, 10:29:52 »
elve pogadamy, jak się zobaczymy. Ja oddaję, co mam oddać i pożyczam przewodniki.

calla

« Odpowiedź #57 dnia: 03 Cze 2013, 16:06:12 »
Ja tez Toskania w tym roku i Emilia Romagna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #58 dnia: 20 Cze 2013, 13:31:58 »
Wrocilam przed kilkoma dniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Niestety nie udalo mi sie zrealizowac zaplanowanej trasy, nad czym ubolewam i smutno mi strasznie, ale tym kawalkiem, ktory widzialam, jestem zafascynowana.
Jak piekna jest dzika toskania nie da sie opisac.

Ja tam na pewno jeszcze wroce!!

golinda

« Odpowiedź #59 dnia: 20 Cze 2013, 15:04:52 »
ja też kiedyś wrócę do toskanii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
obiecaliśmy sobie, że jak dzieci podrosną, to znowu zrobimy sobie taki trip autem (wszyscy razem) na południe włoch do mojej koleżanki. wtedy na pewno zahaczymy o toskanię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #60 dnia: 20 Cze 2013, 17:48:18 »
calla a jaką trase zaplanowaliście? podziel się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #61 dnia: 20 Cze 2013, 18:07:16 »
 Toskania jest piękna. Też kiedyś wròcę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Elve uważajcie tylko na fotoradary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #62 dnia: 20 Cze 2013, 18:19:11 »
mamy tempomat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #63 dnia: 20 Cze 2013, 21:00:26 »
calla a jaką trase zaplanowaliście? podziel się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. Startujac z Bolonii dojechalismy do Florencji i dalej: Mezzomonte - Monteorivolo - Bagnolo - Impruneta - Novoli - Passo dei Pecorai - Vicchiomaggio - Greti i skonczylismy na Greve.

2. Radda in Chianti - Castellina in Chianti - Campana - Greve in Chianti - Passo de Poecorai - Il Ferrone - Impruneta - Strada in Chianti - Dudda - Figline - Vaggio - Reggello - Pietrapiana - Vallombrosa - Rufina

tiliam

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Lis 2013, 13:11:10 »
Odgrzebuję, ja już oglądam oferty na przyszły rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Marzy nam się Florencja jako jeden punkt podróży i nawet nie brałam wcześniej pod uwagę polecanych przez Was domów agroturystycznych.
Golinda, ta Twoja winiarnia super wyglada, muszę poszukać czegoś takiego bliżej Florencji!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 25 Lis 2013, 13:11:10 »

mika21

« Odpowiedź #65 dnia: 26 Lis 2013, 08:16:00 »
Mi się także marzy Toskania jako podróż poślubna. Trochę narzeczony wybrzydza, że to strasznie babski rejon świata, ale nie dam się  przekabacić na jakąś Grecję:D
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

calla

« Odpowiedź #66 dnia: 26 Lis 2013, 09:31:32 »
tiliam chcecie wybrac sie autem?

tiliam

« Odpowiedź #67 dnia: 26 Lis 2013, 14:41:30 »
calla

Tak, my w takie podróże to tylko autem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #68 dnia: 26 Lis 2013, 18:17:14 »
calla

Tak, my w takie podróże to tylko autem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to ja bym  sie zaszyla gdzies w malej miescinie albo takim osrodku agroturystycznym. I jesli mozliwosci Wam na to pozwola, pojezdzilalabym po okolicy.
Toskania, ta "dzika" Toskania, jest tak piekna, ze az szkoda spedzac czas we Florencji.

golinda

« Odpowiedź #69 dnia: 26 Lis 2013, 21:30:26 »
Golinda, ta Twoja winiarnia super wyglada, muszę poszukać czegoś takiego bliżej Florencji!

a czemu bliżej Florencji? to dla mnie akurat najmniej ciekawe miejsce w toskanii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 26 Lis 2013, 21:30:47
Toskania, ta "dzika" Toskania, jest tak piekna, ze az szkoda spedzac czas we Florencji.

otuszto!
« Ostatnia zmiana: 26 Lis 2013, 21:30:47 wysłana przez golinda »

tiliam

« Odpowiedź #70 dnia: 27 Lis 2013, 09:16:28 »
Chcemy jechać w kilka miejsc, nie siedzieć tylko w jednym.
Jedną bazą wypadową ma być Florencja, a drugą okolice Wenecji, czyli północ.
Tam też chce ze 3 dni na typowej plaży odpocząć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Szukam bliżej Florencji, bo jednak z dzieckiem aż tak daleko na południe nie chcemy sie zapuszczać.. Choć wierzę, że im dalej na południe, tym ciekawiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #71 dnia: 27 Lis 2013, 15:34:26 »
a czemu bliżej Florencji? to dla mnie akurat najmniej ciekawe miejsce w toskanii

Się zgodzę.

tiliam

« Odpowiedź #72 dnia: 28 Lis 2013, 16:40:19 »
Nie wiem, nie byłam jeszcze we Florencji, ani w Toskanii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale chcę bardzo ją zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #73 dnia: 28 Lis 2013, 16:56:45 »
Ja też bardzo chciałam do Florencji, ale wyszło na to, że faktycznie najmniej fajna była to wycieczka.
My byliśmy "na wiosze" i najbardziej nam się podobały małe miasteczka na wzgórzach, krajobrazy...ach!
I w sumie byliśmy w północnej częście - Alpy Apuańskie. A zmiast zakochaliśmy się w Lukce (Golinda pewno potwierdzi), Volterra też piękna. San Gimingiano, Arezzo - też są piękne.
Rozważ też w jakim wieku będzie dzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #74 dnia: 28 Lis 2013, 16:59:30 »
Mi się tam wszędzie podobało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj drogi dobre, więc można pojeździć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj