Autor Wątek: Toskania we wrześniu???  (Przeczytany 24640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Toskania we wrześniu???
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Cze 2011, 13:57:00 »
a ja nie pamietam ani smrodu ani niesmrodu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze nie smierdzialo, moze smierdzialo tak, ze uznalam, ze to normalne obok morza, albo smierdzialo, ale ja lubie taki smrod Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na pewno smierdzialo mi kanalami i rybami obok mostku nad woda w rowach jak ponizej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 08 Cze 2011, 13:57:27 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

sonja

« Odpowiedź #26 dnia: 08 Cze 2011, 16:59:11 »
W Wenecji najlepsze są piękne, szklane kolczyki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie jest to miasto, które oczarowało mnie najbardziej, ale urody nie można mu odmówić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ps ja smrodu nie czułam, fakt że byłam we wrześniu w listopadzie, więc nie środek sezonu.

marcheewka

« Odpowiedź #27 dnia: 08 Cze 2011, 22:37:35 »
Ja w Wenecji też smrodu nie czułam... moze dlatego, że bylismy tam w maju i nie było jeszcze bardzo gorąco, a moze dlatego, że mąż zrobił mi niespodziankę zabierając mnie tam? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co do Toskani, to byliśmy we Florencji przy okazji bytności w Wenecji. Bardzo mi sie podobało i mam ochotę na więcej Toskani, jak tylko dziecko pozwoli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Cze 2011, 19:59:14 »
Ja uwielbiam Wenecje, bylam juz i latem i w czasie karnawalu zima (goraco polecam). Moze to zalezy od pory roku, ale smordu nie pamietam. Okolice arsenalu i "tyly" nie sa tak oblezane przez turystow jak glowne szlaki (od Placu Sw.Marka do mostu Rialto).

Troche zasmiece i zapytam o Kampanie. Co polecacie w tych okolicach zobaczyc?
Jestesmy zaproszeni w wesele w okolicach Sorrento i chcemy przedluzyc pobyt.
Wiadomo Pompeje, Capri, Neapol, wybrzeze Amalfi. Ktos byl poleca jakies fajne miejsca
troche z boku tych glownych truystycznych szlakow?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 12 Cze 2011, 15:02:46 »
cherry - na wybrzezu Amlfii to jeszcze Positano i Salerno, ale z dala od turystycznych szlakow to nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na Capri nie bylam, ale na Ischii. Mi sie tam srednio podobalo. Dostawalam szalu przez wszechoobecne skutery. Malo gdzie mozna bylo spokojnie wypic kawe. Ale termy maja fajne, nie wiem czy bedziecie miec na to czas.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 12 Cze 2011, 15:02:46 »

cherry

« Odpowiedź #30 dnia: 19 Cze 2011, 11:00:20 »
cherry - na wybrzezu Amlfii to jeszcze Positano i Salerno, ale z dala od turystycznych szlakow to nie jest
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziekuje - zobaczymy czy na Capri lub Ischi sie wybierzemy narazie zbieramy pomysly na trase, moze zostaniemy na 10-14 dni wracajac przez Rzym (na Rzym tez planujemy 3-4 dni).

errata

« Odpowiedź #31 dnia: 19 Cze 2011, 23:29:47 »
Errata-a czy na pewno byłas w Wenecji

hehe byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chodzi mi o takie małe mosteczki w takich mniej ruchliwych miejscach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #32 dnia: 04 Sie 2011, 11:26:46 »
urlop w Toskanie wreszcie zaplanowany i wszystkie hotele zabookowane  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda i jo wielkie dzieki za pomoc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedziemy rowniez w tym przez was poleconym zamku z winnica az na dwie noce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

juz sie nie moge doczekac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #33 dnia: 04 Sie 2011, 14:37:38 »
tylko przygotujecie się na ciekawy dojazd pod mega stroma i krętą górkę...
i cięzko trafić, ale w razie czego miejscowi poprowadzą

wielkie dzieki za wskazowke- wydrukuje sobie dojazd z googla moze cos pomoze :-)

marcheewka

« Odpowiedź #34 dnia: 23 Wrz 2011, 15:51:40 »
Napiszę dla potomnych: Toskania 26 sierpień -11 wrzesień: temperatury powyżej 28 stopni, ciepła woda w morzu, piękne słońce, niższe ceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polecam!!

magoo

« Odpowiedź #35 dnia: 23 Wrz 2011, 16:12:48 »
marcheewka a zdjęcia były?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #36 dnia: 26 Wrz 2011, 12:00:47 »
Napiszę dla potomnych: Toskania 26 sierpień -11 wrzesień: temperatury powyżej 28 stopni, ciepła woda w morzu, piękne słońce, niższe ceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polecam!!

Potwierdzam: 05.09.- 17.09. mielismy rowniez temp. powyzej 28 stopni.
Jeszcze raz dziekuje Golindzie za wskazowke z winnica- tam bylo po prostu cudnie!!!

katgoli

« Odpowiedź #37 dnia: 26 Wrz 2011, 16:05:40 »
ooo! to super! fotki pokażesz?
postaram sie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mielismy super pokoj z pieknym lozkiem z baldachimem i wogole wszystko cudo- w sumie jak w filmie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Paź 2011, 21:51:15 »
wreszcie wklejam obiecane zdjecia winnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Paź 2011, 21:51:42 wysłana przez katgoli »

errata

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lut 2012, 23:40:38 »
pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lut 2012, 23:40:38 »

salsa

« Odpowiedź #40 dnia: 06 Lut 2012, 08:23:39 »
jak pieknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez chce
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #41 dnia: 06 Lut 2012, 08:32:20 »
ale pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #42 dnia: 06 Lut 2012, 09:21:04 »
ach.... przypomniały mi się nasze wakacje

cudna była ta winnica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #43 dnia: 06 Lut 2012, 11:56:47 »
katgoli
Jak pieknie:)
Tez poodpoczywalabym w takim miejscu:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

sonja

« Odpowiedź #44 dnia: 06 Lut 2012, 18:27:12 »
golinda czy mogłabyś raz jeszcze dać namiar na tę winnicę?

golinda

« Odpowiedź #45 dnia: 07 Lut 2012, 09:20:26 »
sonja, zobacz ile tutaj jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ta "moja" to:

sonja

« Odpowiedź #46 dnia: 07 Lut 2012, 18:01:58 »
golinda dzięki! Super!

mignon

« Odpowiedź #47 dnia: 01 Lut 2013, 12:47:59 »
podbijam, wiem, że kilka osób było, to może podrzuci jakąś fajną miejscówkę? bardziej myślimy o przełomie maj/czerwiec jeśli już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #48 dnia: 01 Lut 2013, 15:44:25 »
mignon ja polecam

Nam się podobało, bo było nad morzem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ponadto bardzo dobre miejsce wypadowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 01 Lut 2013, 15:48:37
W miejscowości obok mieli jeszcze hotel

« Ostatnia zmiana: 01 Lut 2013, 15:48:37 wysłana przez Angie »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #49 dnia: 01 Lut 2013, 20:04:14 »
Angie, no właśnie tak na Ciebie liczyłam, bo pamiętam, że Wy byliście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

obficie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj