No to już panienką nie jestem -> SĄ JUŻ FOTY - ZAPRASZAM!

Zaczęty przez jo_miekka, 11 Paź 2007, 14:39:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Cytat: "mam6lat"hej,
o jak fajnie zobaczyć dziewczynę w krótkiej sukience - bardzo dobry wybór;
podoba mi sie tez twoja fryzurka, bukiet - wkleisz zbliżenie?
no i plener;
GRATULUJę!

[ Dodano: 25-10-2007, 12:31 ]
i pytanko: dlacezgo nie wzięliście tego samego fotografa do kościoła?

Mam6lat, dziękuję za miłe słowa.
Bliższych zdjęć bukietu nie posiadam. Jakoś mi nie przyszło do głowy go fotografować. Zależało mi na kształcie i kolorach, nawet nie wiem, jakie kwaity były w środku.
Fotograf w kościele był ten sam!
Nie mamy jeszcze wszystkich zdjęć z kościoła. Poza tym w katedrze było bardzo ciemno, miał małe możliwości po prostu.

mam6lat

kolorystyka bukietu świetna! - to chyba eustomy? ale ja ledwo widzę... - poproś może fotografa (tak dla waszej pamiatki) o fotke bukietu - nasze panny młode zawsze z wglądówek wybierają bukiet do albumu
jakbys juz miała takie zdjęcie to wklej - ładnie proszę :)

[ Dodano: 25-10-2007, 15:19 ]
eustomy i rózyczki
ktoraś z dziewczyn piszaca, ze widziął juz Twoje zdjecia
mogła Ciebie pomylić z gazetowa forumka (chyba z wiosny) dziewczyna tez miała krótsza suknie, krótkie włosy  i sesje na plaży (i ciążowy brzuszek)

[ Dodano: 25-10-2007, 15:23 ]
zdradz swój rozmiar - bo chce Twoją suknie komuś podpowiedziec

jo_miekka

[ Dodano: 25-10-2007, 15:19 ]
eustomy i rózyczki
ktoraś z dziewczyn piszaca, ze widziął juz Twoje zdjecia
mogła Ciebie pomylić z gazetowa forumka (chyba z wiosny) dziewczyna tez miała krótsza suknie, krótkie włosy  i sesje na plaży (i ciążowy brzuszek)

Oj, no z tym ciążowym brzuszkiem to przesada ;))

[ Dodano: 25-10-2007, 15:23 ]
zdradz swój rozmiar - bo chce Twoją suknie komuś podpowiedziec[/quote]

Rozmiar się waha. Czasem duże 38 czasem 40. Nie jestem szczupła, ani drobna. Dlatego na początku odradzano mi krótką kieckę, ale ja się uparłam. Sukienka zasłaniała to, co miała zasłonić ;))
Kieckę mogłabym w sumie sprzedać.

Ah! A w bukiecie było dużo różnych kwaitów. m.in. eustomy i rózyczki

[ Dodano: 30-10-2007, 22:22 ]
Ponieważ nikt tu już nie zagląda, żegnam się, dziękując pięknie za wszystkie miłe komentarze (oj, bałam się Was trochę, bałam...) i przenoszę zdjęcia do galerii głównej.
Buziaki!

spragnienie

jo_miekka oglądnęłam właśnie Twoje fotki i tak mi się spodobały, że muszę to napisać i wywleć wątek na górę strony  :-D
bardzo fajnie wyglądałaś fryzurka, make-up, SUKIENKA wszystko pasuje, jest lekko, bezpretensjonalnie i dziewczęco  :)
a sesja na plaży jest extra, zazdroszę (w pozytywnym znaczeniu  ;-) )
ja też biorę ślub we wrześniu, ale tego roku i mam nadzieję na dobrą pogodę, bo zmarźluch ze mnie okrutny  :roll:

jo_miekka

spragnienie, dzieki za "wywleczenie" wątku i miłe słowa :)

Cytat: "spragnienie"ja też biorę ślub we wrześniu, ale tego roku i mam nadzieję na dobrą pogodę, bo zmarźluch ze mnie okrutny :roll:

Wiesz, u nas w dniu ślubu było koszmarnie zimno, ale jakoś tego specjalnie nie pamiętam. To jest ostatnia rzecz, o której myślisz ;)
Ja się zorientowałam dopiero, kiedy zobaczyłam, jak goście są opatuleni:

spragnienie

Cytat: "jo_miekka"

Wiesz, u nas w dniu ślubu było koszmarnie zimno, ale jakoś tego specjalnie nie pamiętam. To jest ostatnia rzecz, o której myślisz ;)
Ja się zorientowałam dopiero, kiedy zobaczyłam, jak goście są opatuleni:

:mrgreen:
no tak, podobno panna młoda nigdy nie marznie
zobaczymy  :-P

nionczka

Joooooooooooo, dopiero teraz zobaczylam Twoje zdjecia! To przez to, ze we wrzesniu w podrózy bylam.

Cudnie, wszystko cudnie. Masz absolutnie boska fryzurke, piekne sukienke, buty, sliczny makijaz, meza!!!! Doprawdy nie rozumiem dlaczego Ty ciagle taka smutna i wkurzona. Taka sliczna dziewczyna i z taka stylizacja slubna! BOMBA!!!!!

Brawo!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Cytat: "nionczka"nie rozumiem dlaczego Ty ciagle taka smutna i wkurzona. Taka sliczna dziewczyna i z taka stylizacja slubna! BOMBA!!!!!

JA? SMUTNA I WKURZONA?! Nie ma co, ładny wizurenek sobie stworzyłam :)
A tak serio, to ja mam o sobie zupełnie inne zdanie :))

[ Dodano: 07-02-2008, 14:04 ]
Ah, no i dziekuję baaaardzo za miłe słowa!

nionczka

Cytat: "jo_miekka"JA? SMUTNA I WKURZONA?! Nie ma co, ładny wizurenek sobie stworzyłam :)
A tak serio, to ja mam o sobie zupełnie inne zdanie :) )

Nie wiem, odnioslam takie wrazenie. Chyba dlatego, ze mialas te problemy z kredytem, potem cos tam z mezem. Jakos tak sie w czasie nazbieralo, ze forum Cie pocieszalo i dodawalo otuchy.

Cytat: "jo_miekka"A tak serio, to ja mam o sobie zupełnie inne zdanie :) )

Z ktora czescia mojej wypowiedzi sie nie zgadzasz? Z tym, ze smutna czy z tym, ze piekna jestes?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

nionczka, no może i fakt, nazbierało mi się ostatnio różnych hidtorii, które generalnie nie pozostają obojętne dla moich nerwów, a że mam skłonności depresyjne chyba, to pewnie i tutaj to widać...
Ale tak na codzień, to ja jestem bardzo pogodną lekką wariatką ;)

nionczka

To jak Ci znowu bedzie smutno i depresyjnie, poogladaj sobie swoje zdjecia slubne :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

witam Ciebie jo
najpierw - moj zachwyt dziewczyny prawde pisaly ze piekna jestes...
Twoje krotkie wlosy podzialaly jako zacheta i juz od niedzieli mam znow krotkie wlosy :lol:
ale mam do Ciebie pytanie techniczne: w jaki sposob przymocowane sa kwiatki w Twoich wlosach?

jo_miekka

damka, dziękuję i się rumienię  :oops:

Przymocowanie kwiatków do włosów, to nie była łatwa sprawa. Do kwiata przymocowany był drut, który potem przymocowano spinkami/wsuwkami. Konstrukcja trzymała się do ok. północy. Potem tez by wytrzymała, ale że w ostatniej chwili był zamęt z kwiatami i musiały to być eustomy, to po prostu padły  :mrgreen:
Dobry fryzjer lub inny fachowiec da sobie radę - mi to robiła kosmetyczka, bo u fryzjera nie byłam (no bo po co? ;)) A na sesje plażowa po prostu przypięłam kwiatki jedną wsuwką.

I gratuluje obcięcia włosów! Jestem pewna, że będziesz zadowolona!