chirurgia plastyczna

Zaczęty przez damka, 19 Maj 2011, 15:01:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Ponieważ czeka mnie zabieg polegający na korekcji górnej powieki szukam sprawdzonej kliniki i chirurga.
Może któraś z Was zna osobiście lub ze słyszenia...Poleje mocno i dużo  :beer: :beer:

dzieki

adrianna79

ja polecam dr. ireneusza latkowskiego z polanicy zdroj. wogole polanica zdroj to centrum chirurgii plastycznej. wejdz na jego strone www.chp.pl. sa dwa zdjecia z plastyki powiek. wedlug mnie to swietny specjalista jezeli chodzi o noski. aczkolwiek nie wiem jak to jest z powiekami.

damka

po konsultacji :) cena zabiegu łącznie 7700 (bez vat).

salsa

kurde nie wiem co by mi musiało byc w ta powiekę, zebym 7 kawałków (bez vatu) za to dała :D

tak mi sie nasuneło ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

na przykład możesz mieć wskazania okulistyczne :) To są dwa zabiegi, stąd ta cena.

abkasia

Cytat: damka w 26 Maj 2011, 12:43:05
na przykład możesz mieć wskazania okulistyczne :) To są dwa zabiegi, stąd ta cena.
a co z twoja powieka jest nie tak?

szelma

Ale jak to bez vat? Na firmę można sobie odpisać? ;)

damka

mam mocno opadającą, co sie z wiekiem nasila. Dodatkowo w pakiecie, można zrobić podniesienie brwi i oko optycznie znacznie sie powiekszy. Moja mama ma już takie stadium, ze właściciwe oka nie widać.

Jak okulista da zaświadczenie o konieczności zabiegu to robiąc zabieg prywatnie nie wlicza sie Vatu.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: damka w 26 Maj 2011, 15:18:40Jak okulista da zaświadczenie o konieczności zabiegu to robiąc zabieg prywatnie nie wlicza sie Vatu.
o no wlasnie mialam pytac, czy jakiegos finansowania nie ma, skoro sa wskazania
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Słyszałyście coś o takim wynalazku?
http://www.groupon.pl/deals/slask-extra/ecoplant-krakow/576956?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_206&a=1754
Powiększanie i modelowanie biustu bez użycia skalpela kwasem hialuronowym, pierwszy raz widzę coś takiego.
Gdybym miała 7.000 zł na boku to może bym się i zastanawiała, ale że nie mam kasy to nie mam problemu lol

inkageo

Ale to efekt tylko na rok... A normalnie kosztuje tyle co operacja...
Imagine there is no hate

dragonfly

lo kurde, ale ta modelka ma dziwne te piersi, tzn. chyba do zdjecia ja zle ulozyli czy jak....

ziuta

No piszą, że efekt utrzymuje się średnio 24 miesiące. Jasne, że wychodzi drogo, ale też duuużo mniej inwazyjnie. Jakoś mam takie wyobrażenie, że jak kogoś stać na operację powiększenia biustu to też byłoby go stać na uzupełnienia po takim zabiegu. Ale mogę się mylić ;D
A, ten groupon obejmuje też 30% zniżki na uzupełnienia ;)

marax

Cytat: golinda w 27 Lip 2011, 16:04:47
to takie myślenie: jak kogoś stać na drogi samochód, to stać go też na paliwo i może tankować na drogiej stacji
ale po co wydawać więcej?

poza tym kwas hialuronowy w zasadzie tylko wypełnia puste (głównie po karmieniu) piersi
powiększa o rozmiar, 1,5


moim zdaniem on mi robi to samo co karmienie . Wypelnia ,rozciaga skore i znika . jak sie zacznie ta zabawę to tak mozna w nieskończoność .

ziuta

Cytat: golinda w 27 Lip 2011, 17:04:47poza tym kwas hialuronowy w zasadzie tylko wypełnia puste (głównie po karmieniu) piersi
Właśnie z tego powodu by się teraz moim przydało wypełnienie ;) Ale i tak kasy nie ma, więc tak tylko sobie gdybam. A to co piszecie to istotnie może być prawda.

marax

jakbym miala pieniadze to bym sie zoperowala . Jakos nie mam strachu przed samym zabiegiem .

katgoli

ja mysle ze w przyszlosci czeka mnie operacja pomniejszenia no chyba ze po ciazy beda mniejsze niz przed ale widzac po mamie to raczej watpie  :hmm:

damka

poszłam dzis na całość :)

bylam na konsultacji u chirurga plastyka, i konsultacja zbiegła sie z zabiegiem.
Brwi podniesione, choć na tą chwile to jak Joker wyglądam raczej niż ja sama, ale podobno to kwestia tygodnia.
Jeśli nie będe miała wiecznie zdziwiony wyraz twarzy :))))))))